PODRÓŻ DO IXTLAN

Carlos Castaneda
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
PODRÓŻ DO IXTLAN
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Podróż do Ixtlan to kontynuacja Nauk don Juana i Odrębnej rzeczywistości. Wprowadza ona w tajemnice magii i proces stawania się "wiedzącym" pod kierunkiem don Juana, Indianina z plemienia Yaqui, jednej z najwybitniejszych postaci znanych dzięki badaniom antropologicznym które Castaneda prowadził w północno-zachodnim Meksyku. Wstrząsające spotkania z nieznanym są dla Castanedy szkołą mądrości myśliwego, który zachowuje się w sposób swobodny, spontaniczny i nieprzewidywalny.
Carlos Castaneda (zm. 1998), guru pokolenia "dzieci kwiatów", ukończył antropologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Napisał wiele książek relacjonujących jego spotkania z don Juanem, czarownikiem plemienia Yaqui, który wprowadzał go w tajniki magii indiańskiej. Wszystkie one ukazują się nakładem Domu Wydawniczego REBIS w nowej szacie graficznej.
Czytelnicy Castanedy zostają wrzuceni w niepojęty świat śmiertelnego i olśniewającego piękna.
"Sunday Telegraph"
ISBN: 978-83-7510-517-9, 9788375105179
Wydawnictwo: Rebis
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

Carlos Castaneda Carlos Castaneda (zm. 1998), guru pokolenia „dzieci kwiatów”, ukończył antropologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Napisał wiele książek relacjonujących jego spotkania z don Juanem, czarownikiem plemienia Yaqui, który wprowadzał go w tajniki magii ind...

Pozostałe książki:

Nauki don Juana : wiedza Indian z plemienia Yaqui Opowieści o mocy Odrębna rzeczywistość Potęga milczenia Aktywna strona nieskończoności
Wszystkie książki Carlos Castaneda

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka PODRÓŻ DO IXTLAN aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@maniana
2009-07-08

Najpiękniejsza moim zdaniem książka z cyklu. Tytułowa podróż do Itxlan urasta do rangi symbolu, kto wie być może nawet archetypu w przyszłości. To podróż bez możliwości powrotu, wyrażająca wielki smutek, a także pokazująca wielką odwagę wszystkich, którzy wstąpili na ścieżkę wojownika i wytrwali na niej do samego końca. Wielka metafora odrzucenia doczesności na rzecz poszukiwania Prawdy i zjednoczenia się z Jednym.

{} | link |
@bieniarzjoanna
2020-05-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@Conchita
2009-07-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka PODRÓŻ DO IXTLAN. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl