Recenzje książki "Przegląd Końca Świata: FEED"

Dodaj swoją recenzję

Świt żywych dziennikarzy.

@krainabezsennosci @krainabezsennosci · 2019-01-09 09:55:04

Słoneczko grzeje, sierpień powoli się rozpędza, a ja przychodzę do was z recenzją. Muszę się wam do czegoś przyznać… Ostatnio sporo czytam, jednak nie mogę zabrać się do pisania recenzji… W kolejce stoi kilkanaście [!] książek, które tupią niecierpliwie, żebym wam o nich opowiedziała, a ja albo nie mam czasu, albo siły. Dni wypełnia mi praca i pró... czytaj dalej »

Czas zakończyć apokalipsę

@Elfik_Book @Elfik_Book · 2015-02-16 18:59:45

Codziennie rano trzeba wstać do szkoły, pracy, zająć się dzieckiem, wyprowadzić psa, zrobić zakupy. Czy to nie robi się nudne? Nie chcielibyście odmiany? A gdyby Wam powiedziano, że to wszystko przeszłość i teraz nic nie jest już takie same? Cieszylibyście się? Wszystko się zmieniło od Powstania. W dzień Powstania, gdy w powietrze zostały rozpylone... czytaj dalej »

Przegląd końca świata: Feed

@xrosemarie @xrosemarie · 2013-09-19 14:12:09

"Feed" to pierwsza część rozpoczynająca trylogię "Newsflesh". Po szybkim spojrzeniu na okładkę i przeczytaniu opisu czytelnik może założyć, że wie czego się spodziewać. Umarlaków oczywiście, bo jak wiemy, o tym właśnie opowiada książka Miry Grant. Czy aby na pewno? Po głębszym wniknięciu w treść czytanej przeze mnie powieści wiedziałam, że to dzieł... czytaj dalej »

Obraz apokalipsy

@Pati13xd @Pati13xd · 2013-05-09 05:57:17

Wyobraź sobie świat, w którym bloger to najpopularniejszy zawód na świecie. Wielu z nas o tym marzy, blogosfera ma na swoim koncie wielu blogerów i być może nasze hobby stanie się pracą. 'Feed' to historia opowiadająca o rodzeństwie: Georgi i Shaunie Masonów, którzy żyją w świecie epidemii zombie. Ludzie boją się wychodzić z domu, wiadomości ze ś... czytaj dalej »

Czy jesteśmy lepsi od nieumarłych?

@coolmamma @coolmamma · 2013-04-14 19:35:07

Kiedyś wszystko było prostsze. Nikt nie zastanawiał się czy wyjść z domu, nie bał się zostawić dziecka na podwórku, by bawiło się z kolegami, przebywanie w windzie z kimś obcym, ba z kimkolwiek, nie budziło paniki. Wszystko to jednak odeszło w niepamięć. Kiedy powstali nieumarli wszystko się zmieniło. Nawet śmierć nie była już tym samym, co przed P... czytaj dalej »

O tym, jak się kończy tykanie zombie patykiem

@littlecuteangel @littlecuteangel · 2014-09-30 11:00:04

Jest rok 2014. Ludzkość odkrywa lek na przeziębienie i lek na raka (jest dopiero koniec września, także mamy jeszcze trochę czasu na dokonanie wielkich odkryć). Nigdy więcej leżenia z bólem głowy i zużywania paczki chusteczek w godzinę. Nigdy więcej walki z własnym ciałem. Nigdy więcej przeszywającego bólu i strachu przed śmiercią na szpitalnym łóż... czytaj dalej »

Wybory prezydenckie z zombie w tle

@MarKo @MarKo · 2013-05-05 17:54:37

Wizja niedalekiej przyszłości. W 2014 roku naukowcy wynaleźli lekarstwo na grypę i przeziębienie. Kaszel, cieknący nos, gorączka nie będą już nikomu uprzykrzać codziennego życia. Kolejnym sukcesem medycyny jest specyfik leczący raka. Jednak nieszczęśliwe połączenie obu medykamentów niesie ze sobą straszliwe konsekwencje. Nowopowstały wirus Kellis-... czytaj dalej »

Mira Grant - Przegląd Końca Świata. Feed - recenzja

@shoko @shoko · 2013-01-07 18:47:17

W 2014 roku naukowcom udaje się stworzyć lek na raka, ale nie tylko. Pokonano również zachorowania na grypę i przeziębienie. Niestety obydwa wirusy połączyły się i powstał wirus, który przejmuje kontrolę nad umysłem i ciałem zmarłych, zamieniając ich w żywe trupy. Świeże zombie nadal wyglądają jak ludzie, którymi do niedawna jeszcze byli. Ich twarz... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
Reklama

Co słychać?

Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Ten wywiad jest inny od wszystkich. Miejscami trudny, ale na pewno godny uwagi.
Znajdź nas na facebooku