Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

Marta Galewska-Kustra
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się zbiera miód, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić!
Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest sprawdzanie i rozwijanie umiejętności rozumienia mowy, wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

Dr n. hum.Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.
Data wydania: 2022-05-30
ISBN: 978-83-10-13874-3, 9788310138743
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Serie: Uczę się, Pucio
Stron: 40
dodana przez: ReginaCatta
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Marta Galewska-Kustra Marta Galewska-Kustra Dr n. hum. logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie jest adiunktem w Zakładzie Psychopedagogiki Kreatywności Akademii Pedagogiki Specjalnej i...

Pozostałe książki:

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci Pucio mówi pierwsze słowa Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Wszystkie książki Marta Galewska-Kustra

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Uczę się mówić razem z Puciem

25.05.2022

To już siódma część uwielbianej przez maluchów serii o przygodach Pucia. Książeczka podzielona jest na część dla dzieci młodszych ( 2 – 3 latków) i starszych ( 3-6 latków). Tym razem towarzyszymy Puciowi na wsi, gdzie odwiedzamy m.in. pana Henryka i jego gospodarstwo oraz stadninę koni pani Ewy. Obserwujemy zajęcia mieszkańców wsi od samego ran... Recenzja książki Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

@Strusiowata@Strusiowata × 22

Uroki wsi!

5.05.2022

Statystyki są nieubłagane – z roku na rok coraz więcej osób (a szczególnie dzieci) ma problemy logopedyczne. Logopedzi wskazują kilka przyczyn takiego stanu rzeczy – za problemy z prawidłową artykulacją ale również z komunikacją winią zmiany cywilizacyjne (w tym rozwój technologiczny i zmianę sposobu spędzania wolnego czasu). Wpływ na nieprawidłow... Recenzja książki Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

Moja opinia o książce

Opinie

@Utopia
2022-06-20
10 /10
Przeczytane

Pucio to bardzo złożona książka. Można w niej znaleźć przesympatyczne historyjki oraz bardzo dużo ćwiczeń dla dzieci. Znajdzie się tam sporo dla maluchów ale i dla starszaków.

| link |
@bargielita
2022-07-17
10 /10
@Strusiowata
2022-05-25
10 /10
Przeczytane
@guljustyna
2022-05-05
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl