Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści

Rick Hanson
Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor, neuropsycholog, nauczyciel medytacji oraz współautor bestselleru „Mózg Buddy”, prezentuje zbiór prostych ćwiczeń, z pomocą których rozwiniesz możliwości swojego mózgu. Od teraz będzie on funkcjonował jak mózg Buddy, jednego z najbardziej oświeconych ludzi w historii. Wystarczy tylko jedno krótkie ćwiczenie dziennie by Twój mózg zwiększył zdolność regeneracji oraz uodpornił się na szkodliwe czynniki. Dzięki temu uchronisz się przed stresem, poprawisz nastrój oraz odnajdziesz emocjonalną równowagę. Rozwiniesz także umiejętność koncentracji, jasnego myślenia, radzenia sobie z uczuciami. Rozpoczniesz proces osobistej przemiany. Z łatwością pozbędziesz się zazdrości, nienawiści, lęku, a zastąpisz je zadowoleniem, spokojem i miłością. Duże zmiany zaczynają się od małych kroków.
Tytuł oryginalny: Just One Thing: Developing a Buddha Brain One Simple Practic
Data wydania: 2014-01-25
ISBN: 978-83-7377-626-5, 9788373776265
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Stron: 216

Autor

Rick Hanson Dr Rick Hanson – neuropsycholog, nauczyciel medytacji i współzałożyciel Institute for Neuroscience and Contemplative Wisdom. Współautor bestsellera Mózg Buddy: podręcznik do osiągania szczęścia, miłości i mądrości. Wykłada na wielu uniwersytetach na...

Pozostałe książki:

Mózg Buddy Szczęśliwy mózg. Wykorzystaj odkrycia neuropsychologii, by zmienić swoje życie Rezyliencja. Jak ukształtować fundament spokoju, siły i szczęścia Siedem praktyk szczęścia
Wszystkie książki Rick Hanson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl