Ścieżka prostej obfitości

Sarah Ban-Breathnach
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Ścieżka prostej obfitości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy! Nieprzemijająca klasyka literatury inspirującej.

Ścieżka Prostej Obfitości od lat jest światowym bestsellerem i ważną lekturą dla kolejnych pokoleń kobiet. Inspirujące medytacje na każdy dzień oraz praktyczne rady pomogły milionom czytelniczek odzyskać swoje prawdziwe ja, odnaleźć równowagę w najtrudniejszych chwilach życia i na nowo odkryć szczęście i piękno codzienności.

Niezwykle mocne przesłanie Ścieżki Prostej Obfitości jest jeszcze bardziej potrzebne i aktualne dziś, w pełnym niepokojów świecie. Z charakterystyczną szczerością, dowcipem i mądrością Sarah Ban Breathnach zaktualizowała swój poradnik z myślą o nowym pokoleniu kobiet, które potrzebuje go jeszcze bardziej niż poprzednie.

Ścieżka Prostej Obfitości, z nowym wstępem, częściowo zupełnie zmienionymi medytacjami i comiesięczną listą prostych radości, jest niezawodnym przewodnikiem dla kobiet, które chcą żyć świadomie i być wierne swemu Autentycznemu Ja. Książka Sarah uczy nas celebrowania wewnętrznej radości i szukania piękna w prostych przyjemnościach i dobrze spędzonych chwilach każdego dnia.

Data wydania: 2020-12-15
ISBN: 978-83-8188-145-6, 9788381881456
Wydawnictwo: Rebis
Stron: 752
dodana przez: chudini0505

Autor

Sarah Ban-Breathnach Sarah Ban-Breathnach
Urodzona 5 maja 1947 roku w USA (Westbury, Nowy Jork)
Sarah Ban Breathnach jest dziennikarką, autorką kilkunastu bestsellerów i działaczką charytatywną. Prowadzi warsztaty i wygłasza wykłady oparte na metodzie Prostej Obfitości. Ścieżka Prostej Obfitości przez dwa lata utrzymywała się na liście bestsel...

Pozostałe książki:

Ścieżki prostej obfitości Dziennik otuchy i radości Jak czerpać radość z każdego dnia Romancing the Ordinary Ścieżka Prostej Obfitości. Dziennik Wdzięczności
Wszystkie książki Sarah Ban-Breathnach

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Refleksje o magii codzienności

{} WYBÓR REDAKCJI
12.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości” Sarah Ban Breathnach to wyjątkowo inspirujący poradnik napisany w formie dziennika medytacji na każdy dzień roku. Właściwie trudno zebrać mi myśli, by w kilku słowach opowiedzieć jego treść, bo jest to książka wyróżniająca się z setek innych publikacji mających na celu pokazanie ko... {} Recenzja książki Ścieżka prostej obfitości

@LiterAnka@LiterAnka {}× 8

Moja opinia o książce

Opinie

@paulaczyta
2021-06-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

365 dni do życia w harmoni i radości. Piękna, kwiecistą, barwna okładka i ponad 700 stron 😱🤩 Jest co czytać.

Książka składa się jakby z 365 rozdziałów, czyli po jednym na każdy dzień w roku. Mamy podział na miesiące, które potem dzielone są na konkretne dni. Każdy dniowy wpis ma tytuł, cytat i trochę treści.

Lubicie takie formy? Ja uwiebiam 💜 Takie książki można czyść na raz, albo codziennie po jednym małym rozdziale, aby przez cały rok pamiętać o harmoni i radości. Rozdziały są na tyle krótkie, że spokojnie zdąży się przeczyta rano jeden na dobry początek dnia i tak właśnie zamierzam robić.

"Ścieżka Prostej Obfitości" to ciekawe cytaty, inspirujące treści, comiesięczne listy prostych radości i świetne rady jak żyć świadomie, wiernie sobie, z radością i harmonia. Zwłaszcza urzekły mnie listy radości, które są genialne. Na przykład na czerwiec mamy propozycje przyrządzenie schłodzonej lemoniady czy chłodnego arbuza. Takie małe, drobne rzeczy często są niezauważone, a kryje się w nich wiele piękna i właśnie radości. Nawet gdy jesteśmy zajęci zawsze znajdzie się czas choćby na owocowy koktajl, a takie małe rzeczy także mogą poprawić humor.

Jestem całkowicie zachwycona ta książkę, zarówno pod względami graficznymi, jak i tym bardziej że względu na treści. Uwiebiam takie książki i wiem, że nie odłożę jej od tak na półkę, a codziennie będę czytać, co także bardzo polecam wam. Bez względu na to, jaki gatunek dominuje na waszych listach, zawsz...

{}× 1 | link |
@LiterAnka
2021-05-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Ścieżka prostej obfitości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl