Sławni Polacy. Pisarze i poeci

Anna Sójka, Grzegorz Luterek
Książka Sławni Polacy. Pisarze i poeci
Książka Sławni Polacy. Pisarze i poeci
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy wiesz, że "Treny" Jana Kochanowskiego są dziś bestsellerem na rynku... amerykańskim, Jan Andrzej Morsztyn był pradziadem ostatniego króla Polski, Adam Mickiewicz nigdy nie odwiedził Warszawy, Juliusz Słowacki z powodzeniem grał na giełdzie, a Bolesław Prus cierpiał na lęk przestrzeni? Losy ludzi i dzieł układają się czasami zaskakująco. Anegdoty, drobne zdarzenia i nieznane powszechnie fakty pozwalają dostrzec ludzkie oblicza pomnikowych postaci.  
Data wydania: 1999
ISBN: 83-7227-367-7, 8372273677
Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i Spółka
Seria: Sławni Polacy
Kategoria: Historia
Stron: 64

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Sławni Polacy. Pisarze i poeci? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sławni Polacy. Pisarze i poeci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}