Ślubna suknia

9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Książka Ślubna suknia
Książka Ślubna suknia
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Doskonały thriller, utrzymujący w napięciu aż do ostatniej strony. Czy główna bohaterka cierpi na chorobę psychiczną, czy ktoś jej to wmawia? Sophie jest osobą spełnioną zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Jednak od pewnego czasu jej spokój zakłócają drobne, lecz przykre incydenty: gubi kluc...

Doskonały thriller, utrzymujący w napięciu aż do ostatniej strony. Czy główna bohaterka cierpi na chorobę psychiczną, czy ktoś jej to wmawia? Sophie jest osobą spełnioną zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Jednak od pewnego czasu jej spokój zakłócają drobne, lecz przykre incydenty: gubi kluc... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2012-3-14
ISBN: 978-83-7758-169-8 ( 9788377581698 )
Wydawnictwo: Muza
Stron: 280
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kiedy w życiu pojawiają się czarne plamy...

Jak często podczas wykonywania zupełnie prozaicznych czynności zdarza się o czymś zapomnieć? Przez chwilowe zaćmienia myśli nie pamięta się, po co się poszło do kuchni. Zapomina się, co się chciało powiedzieć, a to jest na końcu języka. W coraz większym poddenerwowaniu szuka się ważnej rzeczy, kied... czytaj dalej »

Doprowadzona do obłędu…

„I wtedy na moment wpadł w panikę. Nie chciał, żeby umarła. „Nie w taki sposób…”, pomyślał. Nie chciał, żeby mu się wymknęła. Sophie chciała mu ukraść swoją śmierć. Sama wybrała gdzie, kiedy i jak. Ta samowola wydawała mu się całkowitą negacją wszystkich jego poczynań, to samobójstwo - obraża j... czytaj dalej »

Ślubna suknia

„Ślubna suknia” to moje pierwsze spotkanie z francuskim autorem Pierrem Lemaitrem. Thiller nie bez powodu został nagrodzony Goutte de Sang d’Encre, czyli główną nagrodę czytelników. Krytycy podobno porównują książkę do "Dziecka Rosemary" Iry Levina, co dodatkowo działa na wyobraźnię… Sophie Duguet... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Twoja Opinia

Opinie
@Booka
@Booka 2019-02-01
Przeczytane (2013-03-22)
Spróbujcie sobie wyobrazić, że żyjecie ze świadomością, że nie wiecie co zrobiliście wcześniej. Dla przykładu zapomnieliście, że gdzieś byliście i coś zrobiliście. Gubicie wiele istotnych rzeczy, a wasza pamięć płata co chwilę figle. Nie wiecie czy coś, co właśnie miało miejsce, stało się za Waszą sprawą a Wy nie możecie sobie przypomnieć ani kiedy to się stało ani czy w ogóle tego dokonaliście. Pół biedy jeśli to rzecz błaha, a co w przypadku gdy dowiadujecie się, że... ktoś zginął. Tak właśnie czuje się Sophie. Ta młoda kobieta pracująca jako opiekunka do dziecka w pewnej zamożnej rodzinie często gubi różne rzeczy. Przed oczami wyobraźni widzi różne obrazy zdarzeń, które miały miejsce. I ...
serce | link
@Bujaczek
@Bujaczek 2012-10-19
Przeczytane (2012-10-19)
„Ślubna suknia” to thriller, który porusza i wstrząsa. Niesamowity klimat jaki tworzy Pierre Lemaitre jest pełen grozy i niedomówień. Obok tej książki nie można przejść obojętnie. Niesie ze sobą ładunek emocji, których nie sposób opisać. Polecam.
serce | link
@VivienneD
@VivienneD 2013-03-25
@alison2
@alison2 2013-02-28
Przeczytane (2013-02-28) E-book
@magda87
@magda87 2012-11-30
Przeczytane (2012-11-30)
@Fashionpart
@Fashionpart 2012-07-05
@kasandra
@kasandra 2012-05-15
Przeczytane (2012-05-15) Posiadam
Kategorie

Twórcy strony

puchar @kasandra @kasandra pierwsza opinia
Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
Reklama

Co słychać?

Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Ten wywiad jest inny od wszystkich. Miejscami trudny, ale na pewno godny uwagi.
Znajdź nas na facebooku