Śniło ci się

Tom Holt
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Śniło ci się
Książka Śniło ci się
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Nie samym Pratchettem człowiek żyje! Kontynuacja ?Przenośnych drzwi?! Paul nadal pracuje w dziwnej firmie J.W. Wells & Co, ale teraz już zdaje sobie sprawę z tego, czym naprawdę zajmuje się jego pracodawca. Rozwija też swoje umiejętności magiczne w nastawionym na konkurencję, ale też lukratywnym korporacyjnym świecie. Dostaje awans, lecz szybko okazuje się, że powinien był zapoznać się bliżej z propozycją zwierzchnika. Sophie, dziewczyna Paula, wyjeżdża do biura w Hollywood, będzie więc musiał poradzić sobie z presją w pojedynkę? Niespotykanie zakręcona historia, pełna zabawnych gagów ?The Guardian? ?Śniło ci się? to zupełnie nieobliczalna i wspaniale ekscentryczna powieść ?Mail on Sudany? ?Śniło ci się? jest tekstem wściekle kreatywnym! ?New Scientist?
Data wydania: 2010-10-05
ISBN: 978-83-7648-479-2, 9788376484792
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Stron: 392

Autor

urodził się w 1961 roku w Londynie. W Oxfordzie studiował bilard barowy, rolnictwo starożytnej Grecji i pielęgnację małych, kapryśnych silników japońskich motocykli; zainteresowania, które, być może nieuchronnie, doprowadziły do tego, że został adwok...

Książki Tom Holt

Wszystkie książki Tom Holt

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka dla pesymistów

„Śniło Ci się” to bezpośrednia kontynuacja „Przenośnych drzwi”. Główny bohater, Paul Carpenter nadal pracuje w J.W. Wells & Co. i wydaje się, że będzie tam zatrudniony aż po kres swoich dni. Mało tego, wszystko wskazuje na to, że jego praca nie będzie koncentrowała się jedynie na układaniu dokument... czytaj dalej »

Śniło ci się

Office fantasy o tym, dlaczego lepiej nie zasypiać w pracy. Od czasu, gdy świat dowiedział się o chorobie charyzmatycznego humanisty Terry’ego Pratchetta, władcy marionetek, którzy narzucają nam co czytać, szukają zastępstwa. Widać wzięli do siebie to, co wydarzyło się, gdy bohater, jakim był Harr... czytaj dalej »

@Kobaltowa @Kobaltowa

Cudowny Koszmar

Czasami człowiek ma nieodparte wrażenie, że mimo iż wsiadł do pociągu Intercity, znalazł się w kolejach regionalnych. Podobnie jest z drugim tomem sześcioczęściowego cyklu Toma Holta o Paulu Carpenterze, który okładką i niezłym zawiązaniem akcji zaprasza do fascynującej i atrakcyjnej przejażdżki, po... czytaj dalej »

@Alexei_Kaumanavardze @Alexei_Kaumanavardze

Moja opinia o książce

Opinie
@Kobaltowa
@Kobaltowa
2010-10-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

"W całej historii ludzkości wystąpiły tylko dwa udokumentowane i potwierdzone przypadki prawdziwego zbiegu okoliczności (...) A więc ilekroć masz do czynienia z czymś, co z pozoru wydaje się zbiegiem okoliczności, pierwsze pytanie jakie powinieneś sobie zadać, brzmi: Kto tym razem robi mnie w jajo i dlaczego?" "Śniło ci się" Tom Holt

{} | link |
@Maynard
@Maynard
2010-12-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane Od zera do bohatera Errarum humane est

Możecie sobie darować lub przeczytać mimo wszystko. Biurowy humor w stylu Dilberta kontra nuda i wszechobecna gadka. Zero akcji kontra błyskotliwość. Więcej w recenzji powyżej. Ja osobiście wolę jednak Pratchett'a

{} | link |
@Beata_
2019-12-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Papierowe Posiadam
@Alexei_Kaumanavardze
@Alexei_Kaumanavardze
2011-10-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“W całej historii ludzkości wystąpiły tylko dwa udokumentowane i potwierdzone przypadki prawdziwego zbiegu okoliczności A więc ilekroć masz do czynienia z czymś, co z pozoru wydaje się zbiegiem...”
{}
#
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}