Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości

Kyle Simpson
Książka Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości
Książka Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Początkujący programista może bardzo szybko zacząć tworzyć proste aplikacje w JavaScript. Jednak ten, kto chce osiągnąć prawdziwą biegłość w tym języku, musi opanować trudniejsze zagadnienia, na przykład asynchroniczność czy techniki związane z wydajnością w JavaScript, takie jak obietnice, generatory i wątki robocze. Powinien nie tylko umieć napisać kod, który działa, ale także bardzo dokładnie rozumieć, dlaczego i w jaki sposób działa. Okazuje się, że w przypadku JavaScript bardzo często nie jest to ani proste, ani oczywiste. Niniejsza książka jest pierwszą częścią serii w całości poświęconej temu językowi. Autor skupia się na trudniejszych aspektach języka JavaScript, dogłębnie je analizuje, a następnie przedstawia praktyczne zastosowanie opisanych koncepcji. Książka jest przeznaczona dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z programowaniem. Omówiono w niej istotniejsze koncepcje programowania i podano głębokie podstawy języka JavaScript. Jednym zdaniem, książka ta umożliwia na bardzo wysokim poziomie zrozumienie i przyswojenie najważniejszych zasad rządzących tym językiem. Dzięki tej książce: - Poznasz najważniejsze koncepcje dotyczące programowania - Nauczysz się stosować takie elementy programistyczne, jak typy, zmienne, konstrukcje warunkowe, pętle i funkcje - Poznasz podstawy JavaScriptu - Nauczysz się stosować najważniejsze mechanizmy JavaScriptu: wartości, domknięcia funkcji, słowo kluczowe this oraz prototypy - Przekonasz się, czy warto zgłębić trudniejsze aspekty JavaScriptu, i dowiesz się, jak Ci w tym pomogą pozostałe książki z tej serii Pamiętaj, Twój kod jest Twoim dziełem!
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-283-2173-1, 9788328321731
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Seria: Tajniki języka JavaScript
Stron: 96

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}