Zakres i domknięcia. Poznaj język JavaScript

Kyle Simpson
Zakres i domknięcia. Poznaj język JavaScript
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zakres i domknięcia to druga po Na dobry początek książka z serii JS, jakiego jeszcze nie znasz, dzięki której zrobisz kolejny krok w kierunku głębszej znajomości języka JavaScript.

W tej książce autor koncentruje się na pierwszym z trzech filarów języka JavaScript: systemie

zakresów i domknięciach funkcji, jak również możliwościach wzorca projektowego

modułu. Publikacja wraz z pozostałymi książkami z serii tworzy mapę drogową, która jest przewodnikiem w nauce JavaScriptu i rozwoju umiejętności z nim związanych.

JS, jakiego jeszcze nie znasz to drugie wydanie cieszącej się uznaniem serii książek You Don’t Know JS. Książki z tej serii pomogą Ci wziąć pełną odpowiedzialność za pisany kod, zrozumieć go i programować w sposób czytelny oraz świadomy. Będą Twoim podręcznikiem podczas podróży po świecie JavaScriptu, od aktualnego stanu wiedzy po głębsze jego zrozumienie.

Data wydania: 2021-02-15
ISBN: 978-83-01-21625-2, 9788301216252
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Seria: JS, jakiego jeszcze nie znasz
Stron: 204
dodana przez: chudini0505

Autor

Kyle Simpson Kyle Simpson Kyle Simpson pochodzi z Teksasu. Jest popularyzatorem Open Web i wielkim pasjonatem wszystkiego, co jest związane z językiem JavaScript. Ma dar przekazywania wiedzy i równocześnie zaraża entuzjazmem. Pisze książki, prowadzi warsztaty, występuje na k...

Pozostałe książki:

Tajniki języka JavaScript. Na drodze do biegłości Tajniki języka JavaScript. Typy i składnia Tajniki języka JavaScript. Asynchroniczność i wydajność JavaScript funkcyjnie Na dobry początek. Poznaj język JavaScript
Wszystkie książki Kyle Simpson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Zakres i domknięcia. Poznaj język JavaScript nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zakres i domknięcia. Poznaj język JavaScript. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl