Recenzje książki "Taniec ze smokami. Tom 1. Wydanie filmowe"

Dodaj swoją recenzję

Pierwszy Taniec

31.07.2014

„Taniec ze smokami” był nieco spontanicznym zakupem, kiedy będąc jeszcze na książkowo-serialowej fali wywołanej tym, że akurat mogliśmy się delektować kolejnymi odcinkami „Gry o tron”, a ja całkiem niedawno skończyłam „Ucztę dla Wron”, znalazłam tę książkę po bardzo promocyjnej cenie. Bardzo chciałam się dowiedzieć, jak potoczyły się dalsze losy m... {} Recenzja książki Taniec ze smokami.

Powiało nudą..

9.04.2014

Moja przygoda zaczęła się stosunkowo niedawno, bo rok temu; w pierwszej chwili, gdy wziąłem do ręki tom pierwszy Sagi Pieśni Lodu i Ognia pomyślałem "Boże, jakie to grube, jakie literki małe. Kiedy ja to przeczytam?" Problem rozwiązał się sam, bo powieść dosłownie mnie wciągnęła mnogością wątków, ilością akcji i charakterystycznych bohaterów. Pozyt... {} Recenzja książki Taniec ze smokami.

@Amras@Amras {}

TANIEC ZE SMOKAMI

8.04.2014
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ach Panie Martin, cóż można powiedzieć o kolejnej części mojej ukochanej sagi. Po Uczcie dla Wron myślałam, że może być tylko lepiej, ale niestety zawiodłam się po raz kolejny. W tańcu w końcu powracają moi ukochani bohaterowie, tylko tak jakby to już nie byli oni. Nie ma w nich życia, stają się płascy. Daenerys, osiadła w Meereen i próbuje walczy... {} Recenzja książki Taniec ze smokami.

632 strony, 2 dni.

10.04.2012
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Od jakiegoś czasu z niecierpliwością czekałam na zwrot książki, którą pożyczyłam przed przeczytaniem. Długo, naprawdę długo nie dostawałam jej z powrotem, apetyt rósł, a niecierpliwość zapłonęła jeszcze mocniej, gdy w moich rękach znalazła się druga część tomu. Mowa oczywiście o „Tańcu ze smokami” George’a R.R. Martina. W efekcie, kiedy książka ju... {} Recenzja książki Taniec ze smokami.

Taniec

19.01.2012

Zawiodłam się. Chyba za dużo chciałam od tej książki, a ona po prostu nie sprostała moim oczekiwaniom. Cóż, tak się pewnie zdarza. Ile ludzi, tyle opinii. „Taniec ze smokami” dzieje się równoległe do wydarzeń opisanych w poprzednim tomie. O ile jednak w poprzednim dostaliśmy solidną dawkę mistrzowskiego pióra Martina, o tyle w tym otrzymujemy praw... {} Recenzja książki Taniec ze smokami.

Gdy gra zamienia się w taniec

29.12.2011

"Taniec ze smokami" to pierwsza część piątego tomu cyklu "Pieśni Lodu i Ognia" i chociaż to kontynuacja to nie ma większego problemu by wejść w świat opowiadanej historii. Już od pierwszych zdań czytelnik, szczególnie ten debiutujący, zaczyna zdawać sobie sprawę, że przed nim ciekawa lektura, lecz z wieloma detalami, mającymi wpływ na przebieg ak... {} Recenzja książki Taniec ze smokami.

@Kasia9@Kasia9 {}
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe