The Name Drop

Susan Lee
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
The Name Drop
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Elijah przyjeżdża do Nowego Jorku na staż w przedsiębiorstwie należącym do jego ojca. Jest przekonany, że wszyscy będą traktować go jak przystało na przyszłego prezesa. Trafia jednak do grupy praktykantów, którzy nie otrzymują wynagrodzenia i mieszkają w spartańskich warunkach.
Jessica przyjeżdża do Nowego Jorku na staż w Haneul Corporation. Karierę zaczyna na najniższym szczeblu korporacyjnej drabiny. Ku jej zaskoczeniu zostaje skierowana na szkolenie dyrektorskie, podczas którego ma zamieszkać w przepięknej kamienicy.
Elijah i Jessica szybko odkrywają przyczynę pomyłki – oboje noszą takie samo koreańskie nazwisko. Postanawiają jednak nikogo nie wyprowadzać z błędu. Dzięki temu Elijah będzie mógł na pewien czas odpocząć od apodyktycznego ojca, a Jessica zyska szansę na otrzymanie wymaganych przez uczelnię listów polecających.
Między Elijahem a Jessicą zaczyna iskrzyć. Mimo to dążą do utrzymania zamiany ról w tajemnicy, kładąc na szali własne uczucia. Czy uda im się uniknąć wykrycia, a co za tym idzie – katastrofalnego skandalu?
Data wydania: 2024-03-27
ISBN: 978-83-8342-048-6, 9788383420486
Wydawnictwo: Harper Collins Polska
Stron: 320
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zamiana miejsc i co z niej wyszło

28.03.2024

„The Name Drop” to opowieść o przypadkowej zamianie ról dwójki młodych ludzi, Elijaha i Jessici, którzy trafiają na staż w Nowym Jorku. Ich historie zaczynają się zupełnie inaczej: Elijah, mający wszystko z góry zaplanowane przez wpływowego ojca, ma trafić na staż do firmy należącej do niego, podczas gdy Jessica, pracowita i ambitna, marząca o sza... Recenzja książki The Name Drop

Przyjemna, wartościowa młodzieżówka

31.03.2024

Wskutek niefortunnego splotu wydarzeń dwójka młodych koreańskich stażystów trafia nie tam, gdzie powinna. Zbieżność nazwisk sprawia, że bajecznie bogaty Elijah zamiast na kurs dla przyszłych dyrektorów trafia do grupy praktykantów niższego szczebla. Jego miejsce w korporacji i w luksusowym apartamencie zajmuje 18-letnia Jessica. Wbrew grożącym im ... Recenzja książki The Name Drop

VI
@violetowykwiat

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

VI
@violetowykwiat
2024-03-31
6 /10
@maitiri_books_2
2024-03-28
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka The Name Drop. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl