W poszukiwaniu Ptaka Czasu. Cykl II, tom 3. Łowca

Serge Le Tendre, Regis Loisel
W poszukiwaniu Ptaka Czasu. Cykl II, tom 3. Łowca
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nad Akbarem zawisło widmo zagłady. Bóg Ramor, przed wiekami zamknięty w muszli, wkrótce może się wydostać ze swego więzienia i zniszczyć całą magiczną krainę. Piękna Pelissa, stary rycerz Bragon i tajemniczy Nieznajomy zbliżają się do miejsca, gdzie przebywa Ptak Czasu. Muszą go odnaleźć, aby uratować ich świat. Tego terenu strzeże Łowca, który postanawia wyzwać Bragona na pojedynek. Kto zwycięży śmiertelne starcie?... Łowca to trzeci tom klasycznego już dziś czteroczęściowego cyklu fantasy, stworzonego w latach osiemdziesiątych XX wieku przez znakomitych francuskich autorów rysownika Régisa Loisela i scenarzystę Serge'a Le Tendre'a. Opowieść o wyprawie Bragona stała się prawdziwym przebojem rynku komiksowego i do dziś święci triumfy. Po wielu latach powstał dotychczas czterotomowy prequel ukazujący lata młodości Bragona i Mary (Przyjaciel Javin, Księga Bogów, Droga Łowcy, Rycerz Bragon). W 2014 roku cykl został wydany w Polsce w ramach Klubu Świata Komiksu.
Data wydania: 2015-11-16
ISBN: 978-83-281-1034-2, 9788328110342
Wydawnictwo: Egmont - komiksy
Kategoria: Komiks
Stron: 64

Autor

Serge Le Tendre Serge Le Tendre
Urodzony 1 grudnia 1946 roku we Francji (Vincennes)
Serge Le Tendre już w wieku 12 lat oświadczył swoim rodzicom, że chce zajmować się komiksem. Niestety, został posłany do szkoły ekonomicznej. Papierkami zajmował się do 21 roku życia. Kiedy wreszcie sam mógł decydować o sobie, zaczął uczęszczać na k...

Pozostałe książki:

W poszukiwaniu ptaka czasu Świątynia zapomnienia t. 3 Le Voyeages De Takun Les Voyages De Takuan 2- Le Livre De Sang Muszla Ramora W poszukiwaniu Ptaka Czasu: Kryll. Cykl 1, tom 6
Wszystkie książki Serge Le Tendre

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka W poszukiwaniu Ptaka Czasu. Cykl II, tom 3. Łowca aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W poszukiwaniu Ptaka Czasu. Cykl II, tom 3. Łowca. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe