Wiedźmin - Racja stanu cz. 2

Michał Gałek, Arkadiusz Klimek, Łukasz Poller
Książka Wiedźmin - Racja stanu cz. 2
Książka Wiedźmin - Racja stanu cz. 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

RACJA STANU, wiedźmiński komiks oparty na oryginalnej fabule i wizualnie inspirowany grą komputerową, przeszedł już swój chrzest ognia! W pierwszej części opowieści Geralt z Rivii trafił do Creigiau w Księstwie Malleore(...) Spragnionym wiedzy oraz ciekawostek scenarzysta i rysownik komiksu opowiedzą też o tajnikach swojego rzemiosła, a zwłaszcza, jak używali go, pracując nad RACJĄ STANU. Przedstawimy również, jak odkryto talent Andrzeja Sapkowskiego oraz jakie literackie tropy zawarł w swoich dziełach. Nie zabraknie także wiedźmińskiego humoru. Większość miłośników komputerowego RPG żyje już nową grą, WIEDŹMIN 2 : ZABÓJCY KRÓLÓW. Gdy oderwą się od monitora, na naszych łamach przeczytają o tym, jak powstawała wiedźmińska grafika, jakie plany związane z serią Wiedźmin ma jej producent - oraz jak wyglądała premiera jej najnowszej odsłony!  
Data wydania: 2011-06-29
ISBN: 9772081640055
Wydawnictwo: Egmont Polska
Seria: Komiksowe hity
Kategoria: Komiks
Stron: 52

Autor

Urodzony 26 marca 1978 roku w Polsce (krakow)

Debiutował w "KKK", gdzie pisał artykuły o amerykańskim mainstreamie, po czym stał się redaktorem graficznym magazynu. Zredagował i napisał antologię komiksową "Piekielne wizje" na podstawie opowiadań Grahama Mastertona. Nauczyciel rysunku, manag...

Książki Michał Gałek

Wszystkie książki Michał Gałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Wiedźmin - Racja stanu cz. 2 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wiedźmin - Racja stanu cz. 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}