Wojna hybrydowa

"Antoni Langer"
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Wojna hybrydowa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Porywająca. Zastanawiająca. Wydawajcie! – MuJohny, tester gier komputerowych, recenzent wewnętrzny WarBooka. Rosyjscy dywersanci rozniecają płomień wojny domowej w państwach bałtyckich. W Polsce toczy się wielowątkowa gra z udziałem polityków, żołnierzy, policjantów i przestępców. Wiele, pozornie niepowiązanych ze sobą zdarzeń, w oddalonych od siebie miejscach, ostatecznie splata się w jeden konflikt i jedną decydującą bitwę, toczoną równolegle na morzu, lądzie i w powietrzu... Antoni Langer debiutował powieścią sensacyjną „Sprawą Generała”. Jego najnowsza książka dodatkowo kipi batalistyką. Autor, zajmujący się na co dzień zagadnieniami obronności, pokazuje, jak może wyglądać wojna hybrydowa przeciwko Polsce. Co może się stać, gdy odsuną się od nas kolejni sojusznicy, a politycy zaangażowani w lokalne rozgrywki nie zauważą w porę zewnętrznego zagrożenia.
Data wydania: 2018-02-28
ISBN: 978-83-65904-08-9, 9788365904089
Wydawnictwo: Warbook
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 352

Autor

"Antoni Langer" Antoni Langer - pseudonim osoby od lat zgłębiającej zagadki na styku polityki, wojska, służb specjalnych i terroryzmu.

Pozostałe książki:

Przemoc ulicy Wojna hybrydowa Dwa fronty Sprawa Churasan. Wojna z terroryzmem Sprawa generała Zemsta 2020
Wszystkie książki "Antoni Langer"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wojna hybrydowa? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

DE
@delta1908
2020-03-28
8 /10
Przeczytane

Świetna powieść sensacyjna. Sporo akcji militarnych, działań specsłużb oraz polityki. Fajnie wykreowane postacie. A dodatkowo wszystko przedstawione tak realnie, jakby się śledziło doniesienia z prasy czy telewizji. Wszystko to poparte fachową wiedzą. Widać, że autor wie, o czym pisze. Styl i tematyka przypomina Toma Clancy'ego oraz "wczesnego" Wolffa, kiedy nie pisał jeszcze o kosmitach ;)
W poprzedniej powieści Langera "Sprawa generała" miałem jeden zarzut, nie umiałem rozróżnić bohaterów. Myliły mi się nazwiska, stanowiska; cały czas się w tym gubiłem. Tutaj jest o niebo lepiej. Po kilkudziesięciu stronach już wiedziałem, kto jest kim, a przynajmniej z grubsza. Zresztą kilka postaci grało pierwsze skrzypce w poprzedniej książce autora.
Ze swojej strony polecam, naprawdę warto.

× 1 | link |
WI
@wilsonbasket6
2023-05-30
9 /10
Przeczytane Posiadam

Cytaty z książki

O nie! Książka Wojna hybrydowa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl