Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie, techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu

Daniel Paisner, John Daymond
Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie, techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nie ma cudownych metod na spektakularny sukces. Aby wygrać, wspiąć się na sam szczyt i na nim pozostać, trzeba wziąć się do ciężkiej pracy, wytrwale podążać do celu, stać się lepszym, wydajniejszym, sprytniejszym od innych. Trzeba po prostu wstawać i walczyć każdego dnia. Klasyczna idea, że sukces zależy od mądrego wysiłku, ogromnej wytrwałości i ambitnej pracy, wciąż pozostaje aktualna. Przy tym nie jest ważne, czy próbujesz wspinać się po szczeblach korporacyjnej drabiny, odnieść sukces jako artysta, prowadzić firmę, czy po prostu czuć się szczęśliwszy. Zasada jest prosta: aby odnieść sukces, musisz pracować. Ta książka jest długo oczekiwaną kontynuacją bestsellerowej Siły przedsiębiorczości, siły upadku. Pozwoli Ci ona poznać nawyki i sposoby codziennego funkcjonowania ludzi sukcesu, którzy dzięki ciężkiej pracy dostali się na szczyty. Znajdziesz tu zapis szczerych rozmów z wieloma niezwykłymi osobami, będziesz mógł przemyśleć ich sposoby działania. Może zechcesz wprowadzić do swojego życia niektóre z tych nawyków i technik. Jest ich bardzo dużo i zapewne nie wszystkie okażą się równie przydatne w Twoim przypadku. Zobaczysz, jak grać w defensywie, radzić sobie w sytuacji kryzysowej, a także jak grać w ofensywie i tworzyć nowe strategie, które mogą pchnąć to życie w zupełnie nowym kierunku. I codziennie będziesz utwierdzać się w przekonaniu, że wytrwałość i praca pomogą Ci sprostać każdemu wyzwaniu. Każdemu. Dowiedz się, jak: wyznaczać cele ambitne i zgodne z własnymi wartościami wytrwale podążać do celu i nie poddawać się znaleźć swą inspirację i determinację zachować równowagę, pracując jak rekin biznesu wykorzystać swoją emocjonalną energię Skoncentruj się. Bądź wytrwały. Nie bój się walki i wysiłku!  
Tytuł oryginalny: Rise and Grind: Outperform, Outwork, and Outhustle Your Way to a More Successful and Rewarding Life
Data wydania: 2019-05-07
ISBN: 978-83-283-4790-8, 9788328347908
Wydawnictwo: Onepress
Stron: 248
dodana przez: Mirko

Autor

Daniel Paisner Daniel Paisner
Urodzony 12 grudnia 1959 roku w USA
Daniel Paisner to amerykański dziennikarz, autor i podcaster. Najbardziej znany jest ze swojej pracy jako ghostwriter i współpracownik. Opublikował ponad sześćdziesiąt książek, w tym czternaście bestsellerów „New York Timesa”. Jest także autorem trz...

Pozostałe książki:

Dziewczynka w zielonym sweterku Moja pasja. Moja rodzina Moje życie Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie, techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu
Wszystkie książki Daniel Paisner

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie, techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie, techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat