Recenzje książki "Zapisane w kościach"

Dodaj swoją recenzję

Zapisane w kościach

@FiolkaK @FiolkaK · 2016-02-06 12:45:22

Pamiętacie Davida Huntera? Moje zachwyty nad nim słychać było w całej blogosferze. „Chemia śmierci”, czyli pierwsza książka cyklu, zachwyciła mnie. Przybliżona mi została rola antropologa, autor dodatkowo naszpikował zbrodnię budzącymi grozę i przerażenie szczegółami. Z tą serią jest tak – jak zaczniesz, nie da się przerwać. Chociaż bałam się ogrom... czytaj dalej »

Zapisane w kościach

@magda87 @magda87 · 2014-04-09 21:44:43

David Hunter, wybitny antropolog sadowy, znany już niektórym z Chemii śmierci, wyrusza na Runę - niewielką wysepkę u wybrzeży Szkocji. Ma pomóc miejscowej policji w zbadaniu zwłok znalezionych w opuszczonej chacie. Są one niemal doszczętnie spalone i określenie wieku, czy płci ofiary wydaje się wręcz niemożliwe. Hunter ma jednak o wiele trudniejsze... czytaj dalej »

"Zapisane w kościach" - Simon Beckett

@Amarisa @Amarisa · 2012-05-17 11:40:22

Simon Beckett to Brytyjczyk, który od 1992 roku pracował jako niezależny dziennikarz dla takich gazet i czasopism jak: "The Times", "The Independent on Sunday", "The Daily Telegraph" i "The Observer". Beckett miał okazję zwiedzić Farmę Ciał w Tennessee, która stała się dla niego inspiracją do napisania międzynarodowych bestsellerowych thrillerów. ... czytaj dalej »

Na cichej i spokojnej wyspie…..

@Nightingale @Nightingale · 2011-07-25 10:20:39

Pierwszą książkę Simona Beckett’a „Chemia śmierci” czytałam rok temu wciągnęła mnie do tego stopnia, że nie mogłam przestać jej czytać aż dowiem się prawdy. Moje wszystkie przypuszczenia i analizy bohaterów, które wydawały się słuszne i właściwe okazywało się niepoprawne, gdyż kolejne strony przynosiły następne informacje, które zmieniały mój... czytaj dalej »

Zapisane w kościach

@saruska @saruska · 2010-08-17 09:34:29

Drugą książkę Simona Becketta przeczytałam niemal po półrocznej przerwie, ponieważ nie mogłam jej znaleźć w bibliotece. W końcu pewnego dnia szczęście się do mnie uśmiechnęło i wypatrzyłam na półce "Zapisane w kościach". Już wiem, że niedługo pójdę po "Szepty Zmarłych". Ta część jest kontynuacją wspaniałej powieści "Chemia śmierci". Głównym bohater... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się