Zatańczyć z Amazonką, czyli jak zrealizowałem wielki triathlon przez Amerykę Południową

Marcin Gienieczko
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Zatańczyć z Amazonką, czyli jak zrealizowałem wielki triathlon przez Amerykę Południową
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Długo się zastanawiałem, czy napisać tę książkę… Pewnego dnia pomyślałem, że powinienem opowiedzieć ludziom, jak to wszystko się zaczęło, jak przebiegało i jak się skończyło. Być może dla kogoś będzie to bodziec motywacyjny, żeby przełamać życiową rutynę, albo podpowiedź, jak pokonać przeciwności losu… Gdy dowiadujemy się pewnego dnia, że jesteśmy chorzy na raka, pierwszą myślą jest, że to już koniec. Ale później okazuje się, że po czterech zabiegach chemioterapii można przezwyciężyć nowotwór. Tak było z wieloma sprawami w moim życiu.

Uważam, że czasami codzienność w Polsce jest bardziej ekstremalna niż przepłynięcie Amazonki w canoe. Właśnie o tym jest ta książka: o ekstremalnych przeżyciach przy organizacji ambitnej wyprawy, o wielkim triathlonie i pierwszym w historii przepłynięciu Amazonki w canoe na dystansie 5980 kilometrów. Ale jest to także gorzka opowieść o zmaganiach ze środowiskiem podróżniczym, które chciało mnie upodlić i zniszczyć. Jak to się stało, że Polski Komitet Olimpijski, najpoważniejsza organizacja sportowa w Polsce, stanęła w mojej obronie? Co tak naprawdę wydarzyło się po moim powrocie do Polski? „Zatańczyć z Amazonką” to zapis mojej niezwykłej walki o prawdę i sportowy sukces.
Data wydania: 2021-07-30
ISBN: 978-83-8219-396-1, 9788382193961
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 480
dodana przez: NovaeRes

Autor

Marcin Gienieczko Marcin Gienieczko Podróżnik ekstremalny, sportowiec. Ojciec dwóch synów, Leona i Igora. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Prowadzi wykłady z motywacji sportowej i biznesowej. Za przepłynięcie Amazonki na dystansie 5573 km w c...

Pozostałe książki:

Pokonać siebie Kierunek Północ
Wszystkie książki Marcin Gienieczko

Gdzie kupić

Polecane
Amazon.pl 34.97zł Kup teraz
Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

,, Przezwyciężanie swoich barier, czy jednak zwykła ambicja? "

4.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Książkę pod tytułem,, Zatańczyć z Amazonką,czyli jak zrealizowałem wielki triathlon przez Amerykę Południową" otrzymałam z Klubu Recenzenta z portalu na kanapie.pl. Jest to historia autorstwa Marcina Gienieczko, który jednocześnie jest głównym bohaterem całej historii. Cała książka jest jednym wielkim opisem wyprawy naszego rodaka. Dzięki niej mo... {} Recenzja książki Zatańczyć z Amazonką, czyli jak zrealizowałem wielki triathlon przez Amerykę Południową

Moja opinia o książce

Opinie

@dcichalewska17
2021-09-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Zatańczyć z Amazonką, czyli jak zrealizowałem wielki triathlon przez Amerykę Południową. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe