Lucas Kevin Brooks

Okładka Lucas
autor:
Kevin Brooks
wydawnictwo:
MEDIA RODZINA
data wydania:
2009
ISBN:
9788372782519

Opis

Życie Caitlin zmieniło się d chwili, kiedy spotkała spacerującego Lucasa. Wydał jej się niezwykły. Dla innych osób z niewielekiej wyspy stał się jednak obiektem zazdrości, a nawet nienawiści. Caitlin próbuje zrozumieć, co jest powodem tych uprzedzeń. Niezwykła, poruszająca love story autora "Martyna Piga" i innych poczytnych książek o niełatwym świecie miłości.

Słowa kluczowe

Lucas
Recenzent: Rebellish
Cait miała piętnaście lat, gdy poznała Lucasa. To wydarzenie na zawsze odmieniło jej życie, choć zupełnie się tego nie spodziewała. Znajomość ta była jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy w jej życiu. Problem w tym, że chłopak był obcy. Był intruzem na małej wysepce, gdzie wszyscy znają się od... więcej »
Caitlin, piętnastoletnia narratorka, snuje opowieść o wydarzeniach ubiegłego lata. Wspomnienia rozpoczyna w momencie, kiedy na jej wyspie, z pozoru spokojnej i sennej pojawia się - by od razu stać się jedną z najważniejszych postaci w jej życiu - tajemniczy chłopak znikąd. Lucas - przystojny, bez... więcej »
„I może tak jest lepiej, bo niektóre rzeczy nie powinny być niczym więcej, jak tylko chwilą.” Caitlin wiedzie spokojne życie nastolatki. Różni się od swoich rówieśników głębszą dusza. Wieczorne spacery ze swoim psem są dla niej chwilą wytchnienia i pozwalają odpocząć od codzienności. Pewnego ... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
Chikuma
Mitsoko
Kiniaa
Mahi
Angelika_d
Gosia_94
sossua
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!