Maximum Ride. Eksperyment "Anioł"

Okładka Maximum Ride. Eksperyment "Anioł"
autorzy:
wydawnictwo:
HACHETTE
data wydania:
2008
ISBN:
9788375755091

Opis

Amerykański bestseller dla nastolatków już w Posce! 53 tygodnie na liście bestsellerów ?New York Times? Limes 2 miliony sprzedanych egzemplarzy! Poznaj Maximum Ride ? niezwykłą czternastolatkę, która wraz ze swoimi przyjaciółmi walczy o przeżycie z żądnymi krwi Likwidatorami.

Słowa kluczowe

Na "Maximum Ride" trafiłam zupełnie przypadkiem. Bardzo zależało mi na odpoczynku od horrorów i zakupieniu książki fantastycznej. Weszłam pomiędzy regały, wzięłam do ręki, przeczytałam opis i kupiłam na chybił trafił. Książka opowiada o szóstce nastolatków (Max, Kieł, Iggy, Kuks, Gazownik i An... więcej »
Autora tej powieści, znam głównie z książek dla dorosłych. Nie wiedziałem, że napisał coś dla młodzieży, a szkoda. Mam za sobą jedną jego książę, która była bardzo dobra, a ta jest wprost obłędna. Anielica na okładce skutecznie przyciągnęła moją uwagę, i dzięki jej za to. Jak dla mnie tytuł ws... więcej »
Super seria
Recenzent: gimmel
Właśnie ukazały się 4. pierwsze tomy serii, a niebawem ma ukazać się następny, co - nie ukrywam - niezmiernie mnie cieszy. Nie sądziłam, że seria s-f może mnie tak wciągną, bo chyba osobiście bliżej mi do fantasy. Powieści są napisane niesamowicie barwnym językiem, które wciąga już od pierwszych ... więcej »
Szczerze przyznam, że gdyby nie konkurs na Juventum.pl to żyłabym w nieświadomości, że istnieje tak dobra książka. Dzięki Bogu udało mi się wygrać i mieć okazję ją przeczytać. Wysyłając zgłoszenie nie miałam jeszcze pojęcia co takiego zawiera w sobie ta powieść, że każdy ją chwali. Myślałam, ... więcej »
Do książek młodzieżowych zwykle podchodzę z rezerwą. Za dużo w ostatnim czasie zombie, wampirów czy innych pół – ludzi. W przypadku „Maximum Ride: Eksperyment Anioł” dużą rolę odegrał autor. Nazwisko Jamesa Pattersona zapewne obiło się o uszy niejednemu książkowemu molowi, ale czy ktokolwiek koja... więcej »
Ostatnio da się zauważyć, że coraz więcej autorów, którzy zwykle tworzą książki dla dorosłych, zaczyna pisać również dla dzieci lub młodzieży. Zazwyczaj oznacza to, że możemy się spodziewać naprawdę dobrze napisanych powieści, tak jest też w wypadku Jamesa Pattersona. Znany głównie z książek sens... więcej »
Sięgnęłąm po tę książkę, z czystej ciekawości, mimo że nie jest to mój ulubiony typ literatury Nigdy nie przepadałam za fantastyką. Muszę jednak przyznać że bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona wczytując się w powieść o przygodach szóstki latających dzieci, którym wszczepionio ptasie Dna i d... więcej »
Dodali do kolekcji
psychiczna
Roselle
Betsy93
Canis_Luna
Cropka
cassandra9891
Rebellish
grey_apple
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Żyjesz z kimś na co dzień, myślisz, ze go znasz a on ci raptem odpala taka bombę.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!