Pocałunki Wampira. Początek Ellen Schreiber

Okładka Pocałunki Wampira. Początek
autor:
Ellen Schreiber
wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
data wydania:
2011
ISBN:
9788310119209

Opis

Nowy chłopak w mieście. Pogłoski o wampirach. I pierwsza, niebezpieczna miłość. Dwór na szczycie wzgórza wiele lat stał pusty, ale pewnego dnia okazało się, że ktoś w nim zamieszkał. Tajemniczy Alexander Sterling natychmiast stał się tematem plotek. Raven, zafascynowana wampirami gotka, usiłuje odkryć całą prawdę o skrytym Alexandrze. Kiedy go poznaje, zaczyna między nimi iskrzyć. Czy Alexander spełni jej największe marzenie?

Słowa kluczowe

Miłość bywa pokrętna – zwłaszcza taka, która ożywa dopiero po zmierzchu… „Żałowałam, że nie przyszłam tam w nocy – wtedy byłoby jeszcze piękniej. Po drugiej stronie ulicy kilka dziewczyn całkiem podobnych do mnie robiło zdjęcia. Chciałam do niech podbiec i powiedzieć – zostańcie moimi przyjac... więcej »
Tak jest, znów wampiry – szał na nie jeszcze mi nie przeszedł więc zabrałam się za kolejną książkę, tym razem napisaną przed zmierzchomanią. „Pocałunki wampira. Początek.” to cienka lektura, licząca tylko dwieście szesnaście stron autorstwa Ellen Schreiber. Bardzo wyczekiwałam na premierę tej ser... więcej »
Powieść "Pocałunki wampira. Początek" autorstwa Ellen Schreiber trafiła w moje ręce dość przypadkowo. Znajomi niezmiernie mi ją polecali, pomyślałam więc - czemu by nie wziąć się za czytanie? Już sam tytuł sugeruje nam z czym będziemy mieli do czynienia. Obecność wampirów przestaje zaskakiwać, p... więcej »
Wielu autorów postanowiło wypłynąć na szeroką wodę na fali hitu jakim była (jest?) "Saga Zmierzch". Chyba podobnie myślała Ellen Schreiber zaczynając pisac serię "Pocałunki wampira", ale umówmy się - to jest jeszcze słabsze od "Zmierzchu". A przynajmniej pierwszy tom "Początek". Główną bohater... więcej »
Dodali do kolekcji
Etreinte
potter162
pacholek123
Aly102
Tosia15
Kobra94
Chocolatex
rodynka
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!