@proRyszard

Kanapowicz od 5 lat.
{} Napisz wiadomość
Kanapowicz od 5 lat.

Dyskusje na grupach książkowych

4 posty
piątek, 29 grudnia 2017 w temacie:
Książka na prezent ślubny, na grupie Książki
Na prezent ślubny faktycznie najlepiej jest kupić jakiś poradnik. Jeżeli zna się dobrze przyszłych małżonków to można trafić w gust i kupić fajną książkę,a le tak intuicyjnie to lepiej może już ta książka kucharska.
piątek, 29 grudnia 2017 w temacie:
Ile wydajecie na książki?, na grupie Książki
Kwoty wydawane przez mnie zależą w dużym stopniu od nowości które wychodzą, ale często jest też tak, ze lubię zakupić sobie egzemplarz na promocji z pudła. Wcale nie musi być to jakiś mega znany tytuł. Lubię kupować takie książki, bo często trafiam na prawdziwe perełki, które w dodatku nie są drogie.
piątek, 29 grudnia 2017 w temacie:
Film, jaki ostatnio obejrzeliście, na grupie Film
Reaktywuję wątek, ponieważ całkiem niedawno widziałam film "Człowiek z magicznym pudełkiem" i muszę przyznać ze zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jeżeli chodzi o polskie filmy tego typu zawsze od nich uciekałem, bo nie wydawało mi się, z mogą być dobrze zrobione. Tutaj jednak okazało się, że jest na czym "oko zawiesić".
piątek, 29 grudnia 2017 w temacie:
Pytanie do kawy..., na grupie Wokół kanapy
A ja mam pytanie do kawy odnośnie pytań :) mianowicie o rodzaj pytań, których lepiej nie zadawać kobiecie, nie tylko przy kawie ale i w ogóle. Wrzucił mi się ostatnio artykuł o takiej tematyce kobiety.pl/lifestyle/10-pytan-najbardziej-znienawidzonych-przez-kobiety i od razu przypominała mi się awantura z moją partnerką, gdy zapytałem jej zupełnie bezmyślnie, czy nie może zmienić bluzki, którą zało...
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe