Tożsamość anioła Zelman L.H.

Okładka Tożsamość anioła
autor:
Zelman L.H.
wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
data wydania:
2011
ISBN:
9788310119858

Opis

Jeśli pewnego dnia okaże się, że jesteś aniołem i twoja obecność na ziemi to nie przypadek...
Czy w to uwierzysz?
Andrea to wrażliwa i inteligentna dziewczyna, ale brak jej pewności siebie. Nawet kiedy Kaspar, najatrakcyjniejszy chłopak na studiach, okazuje jej zainteresowanie, nie potrafi mu zaufać. Kaspar budzi w niej niezrozumiały niepokój, tym bardziej że dookoła zaczynają się dziać rzeczy trudne do wyjaśnienia. Dziewczyna ma poczucie, że jej śladem ktoś podąża. Ktoś, kto nie jest ..człowiekiem...
Czy znajdzie w sobie siłę, by zmierzyć się z przeszłością i zmienić przyszłość?
Jak wiele można poświęcić dla miłości?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Romans
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dziewcząt zagraniczna
  Tożsamość Anioła to niezwykle barwna i ciekawie napisana opowieść o dziewczynie, która stopniowo odkrywa prawdę o sobie i musi zdecydować, którą ścieżką podąży dalej. Wbrew pozorom wszystko może się zdarzyć, nic nie jest z góry przesądzone. Każdy ma prawo wyboru, choć wcale nie jest to takie pros... więcej »
  „Nade wszystko pragnęłam normalności: pracy, domu, kota, a także mężczyzny, z którym mogłabym dzielić szczęście… Nic jednak nie chciało się układać według tego schematu. Tułałam się po domach innych ludzi, zamiast kota miałam własnego demona, a mężczyzna bliski memu serce nie mógł być ze m... więcej »
  L.H. Zelman z wykształcenia jest polonistą i bibliotekoznawcą, na co dzień nauczycielką, a prywatnie żoną i mamą. Uwielbia literaturę, dobre kino, podróże i interesujących ludzi. Prowadzi ciche i spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku, w Krainie Tysiąca Jezior i niezliczonej ilości lasów. ... więcej »
  Andrea jest aniołem. Każdy jej to mówi. Oprócz tego, że pilnie studiuje i nie angażuje się w studenckie imprezowe życie, to jeszcze poświęca się pracy w fundacji, która pomaga potrzebującym, angażuje w akcje, a dodatkowo zawsze znajdzie czas, żeby odwiedzić dom spokojnej starości. Tym sposobem, j... więcej »
  Po tę książkę sięgnęłam z czystej ciekawości. Byłam na wakacjach we Wrocławiu i tak się złożyło, że książki, które wzięłam ze sobą szybko przeczytałam i nie miałam już czym zajmować mojego umysłu, tak więc sięgnęłam po tę pozycję na półce z książkami. Opis sam w sobie zachęcający, biorąc pod uwa... więcej »
  Chciałam na gorąco podzielić się moimi wrażeniami po przeczytaniu książki L.H. Zelman "Tożsamość Anioła" wydanej przez Naszą Księgarnię w tym roku. Główna bohaterka Andrea, jest wspaniałą dziewczyną, super studentką udzielającą się charytatywnie, która nagle zaczyna odkrywać, że nic nie jest... więcej »
  Walka dobra ze złem i światła z ciemnością. Anioły, upadli, nefilim. Zakazana miłość. Poczucie obowiązku. Wizja raju. Poświęcenie. Przyjaźń. Wszystko to znajdziemy na stronach powieści debiutującej polskiej autorki – Tożsamość Anioła. Andrea to zwykła dziewczyna – studentka. W swoim otoczeniu ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Etreinte
  Sallymy
  Black_Vampire
  winterolmostover
  Kimberlyyy
  Kobra94
  rodynka
  livre
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  "Wiara w istnienie demonów to zrzucanie odpowiedzialności za własne czyny na kogoś innego. W każdym człowieku jest tyle samo dobra, co zła. I tylko my możemy decydować, która z tych wartości nas zdominuje. Jakkolwiek byśmy postępowali, jakimi drogami podążali, zawsze natrafimy na moment, w którym trzeba dokonać wyboru. (...) Tak więc wszyscy mamy w sobie demona. Sekret tkwi w tym, czy pozwolimy, by przejął on kontrolę nad naszym życiem."

  Dodane przez Modhem

  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!