Coś pożyczonego Emily Giffin

Okładka Coś pożyczonego
autor:
Emily Giffin
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151633

Opis

Przebojowa Darcy i rozważna Rachel są najlepszymi przyjaciółkami. Mimo różnic charakterów darzą się pełnym zaufaniem. Jedna noc wszystko zmienia. Kiedy Rachel budzi się u boku Deksa, narzeczonego Darcy, wie, że nic już nie będzie takie jak dawniej. Bo Rachel zakochuje się w Deksie, a data jego ślubu z Darcy jest coraz bliższa. Emily Giffin - amerykańska autorka bestsellerów: "Coś pożyczonego", "Coś niebieskiego", "Dziecioodporna" i "Sto dni po ślubie". Jej najnowsza książka, "Siedem lat późni..ej", podobnie jak poprzednie natychmiast po premierze trafiła na listy bestsellerów "New York Timesa" i Amazon.com. Wszystkie jej powieści zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków i sprzedały się w wielu milionach egzemplarzy.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Potrzebowałam lekkiego, troszkę ogłupiającego czytadła, które odrobinę pouczy, zmusi do zastanowienia oraz lekkością stylu nie wymaga ode mnie dużej ilości skupienia. „Coś pożyczonego” to strzał w dziesiątkę. Lekka, przyjemna, mocno amerykańska powieść, w której główna bohaterka – Rachel, boryka ... więcej »
Długo broniłam się przed sięgnięciem po książki tej autorki. Miałam kiedyś w ręku pozycję "Siedem lat później" i motyw w niej zawarty bardzo mnie zniechęcił. W naszym miasteczkowym kinie jednak trafił film oparty na powieści pani Giffin, "Pożyczony narzeczony". Znajoma chce mnie na niego wyciągną... więcej »
Ostatnio nabrałam ochotę na babskie czytadełko z lekką fabułą, żeby troszeczkę się odstresować. Wiele przychylnych opinii słyszałam o książkach Emily Giffin, więc postanowiłam że na którąś z nich się skuszę. Padło na „Coś pożyczonego” w Empiku nabyłam egzemplarz w formie kieszonkowej. W pierws... więcej »
Na pewno większość osób zna bajkę o Kopciuszku. Jeśli tak, to nie zaskoczy nikogo podrasowana wersja tej opowieści, taką historyjkę po tuningu możemy spotkać w książce „Coś pożyczonego” Emily Giffin. Rachel jest zakompleksioną trzydziestoletnią kobietą, żyjącą w cieniu swojej egocentrycznej pr... więcej »
Co jest najważniejsze w życiu? Miłość czy przyjaźń? Czy ze względu na miłość człowiek może poświęcić pewne aspekty swojego życia, zmienić się? A może nawet miłość nie powinna zmuszać nas do czegoś takiego? Darcy i Rachel, przyjaciółki praktycznie od zawsze. Zawsze razem bez względu na przeci... więcej »
Darcy jest rozrywkowa i przebojowa, natomiast jej najlepsza przyjaciółka Rachel jest jej kompletnym przeciwieństwem - spokojna i rozważna, ale UPS... Co może się stać, gdy jednej nocy, po pewnym przyjęciu, Rachel znajdzie się w tym samym łóżku z narzeczonym Darcy i nie jest zadowolona... więcej »
"I podobnie jak w przypadku ulubionego filmu, niezmienność przyjaciółki jest tym, co lubisz w niej najbardziej". Od dawna już żadna książka nie wyzwoliła we mnie tyle dylematów natury moralnej, jak "Coś pożyczonego". W zasadzie, do tej pory zastanawiam się, jak sama postąpiłabym, gdybym znal... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
arwena
Exi
karolinaLOL
sandra_katarzyna
Skrawek
Yoggobela
Martusiaaa_92
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
gdy nie należy robić sobie wielkich nadziei. Dlatego szklanka, którą widzisz powinna być w połowie pusta. dzięki temu, kiedy wszystko się rozsypie, nie czujesz rozpaczy.

Dodane przez MacochaKopciuszka

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!