Sto Dni Po Ślubie

autor: Emily Giffin
Sto Dni Po Ślubie
7.68
Ocena 7.68 na 10 możliwych
Na podstawie 57 ocen kanapowiczów
Ślub bierze się z miłości i z wiarą we wspólną przyszłość z ukochanym mężczyzną....
Ślub bierze się z miłości i z wiarą we wspólną przyszłość z ukochanym mężczyzną. A jeśli to za mało? A jeśli kochamy więcej niż raz? Sto dni po ślubie Ellen spotyka Leo, swoją dawną wielką miłość. Ożywają uczucia ukryte głęboko w sercu. I budzą się wątpliwości - czy podjęła dobrą decyzję? Czy j...
Pełny opis
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7515-166-4 ( 9788375151664 )
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Stron: 376

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Popraw tę książkę

Recenzje

Sto dni po ślubie
Emily Giffin to amerykańska autorka, która dla pisarstwa porzuciła swoją karierę prawniczą. Po wyprowadzce z Nowego Jorku do Londynu udało jej się podpisać kontrakt z wydawcą na dwie książki ("Something Borrowed" oraz "Something Blue"), które odniosły zaskakujący sukces i wkrótce znalazły się na szc...
Sto dni po ślubie
Emily Giffin jest amerykańską autorką bestsellerów, która aby poświęcić się rodzinie i pisaniu, zrezygnowała z kariery prawniczej. Na co dzień wraz z mężem i trójką dzieci zamieszkuje Atlantę i to właśnie tam oddaje się temu co lubi najbardziej. Życie lubi płatać człowiekowi różne figle. Dla wielu ...
Napisz swoją opinię

Opinie

@SlumberGirl
@SlumberGirl 2010-11-04
Przeczytane (2010-11-04)
Po raz kolejny Emily Giffin nie rozczarowuje, a przynajmniej mnie. Co prawda obawiałam się zakończenie, ale jak już wspomniałam nie rozczarowuje. Gdybym miała więcej wolnego czasu zapewne pochłonęłabym tą książkę o wiele szybciej niż jak to miało miejsce w ponad tydzień, ponieważ podobnie jak poprzednie książki Emily Giffin książka ma w sobie coś co wciągu i sprawia, że w pewien sposób angażujemy się w życie bohaterów i mamy nadzieje, że podejmowane przez nich decyzje będą dobre dla wszystkich i dla nich samych. Polecam. :)
@Natula
@Natula 2011-09-26
Przeczytane (2011-01-01)
Książka mnie nie zaskoczyła, miałam wrażenie deja vu - charakterystyczna konstrukcja fabuły i standardowe zakończenie.Powieść zalewają wspomnienia z dawnych lat i niepotrzebne dywagacje, nie liczcie na jakąkolwiek akcję, ani na nieoczekiwane obroty wydarzeń, o nie, tego w książce nie znajdziecie. Po raz kolejny mamy książkę, służąca tylko chwilowej rozrywce, rozumiem że każdemu potrzebny jest szybki i przyjemny relaks, jednak dla mnie to zdecydowanie za mało, od Emily Giffin chcę znacznie więcej.
@mbutterfly
@mbutterfly 2011-06-27
Przeczytane (2011-01-01)
Nudna! Dla naiwnych, nieskomplikowanych kobietek. Bez przesłania bez morału. Znaczy mogał jest "kochaj męża swego nie oglądaj się za tym co było bo to co masz jest piękne" ;) Nie każda jednak trafia na idealnego przystojnego mądrego bogatego męża, świetną chatę i cudowną pracę. Jak dla mnie przeidealizowana. Nie znalazłam w niej ani jednego cytatu godnego uwagi. Na jedyny plus zasługuje to że lekko się czyta. Spróbuję jeszcze jakąś inną książkę autorki ale jak na razie to nie porwała mnie ona.
@Yoggobela
@Yoggobela 2009-08-31
Przeczytane (2009-08-31)
Tak jak pozostałe książki Emily Giffin, jest o miłości, z dobrym zakończeniem, pisana w osobie pierwszej przez kobietę, oraz akcja toczy się głównie w Nowym Jorku, jednak każda jest inna. I chyba ta spodobała mi się najbardziej. Jest jedyną z czterech, w których ciągle myślałam co Ellen zrobi później, zgadując, ponieważ miała trudny wybór przed sobą. Kibicowałam jej i przeżywałam to, co się w jej życiu dzieje, jednym słowem bardzo mnie wciągnęła, co przyznam dzieje się rzadko. Polecam :)
@Magdis
@Magdis 2016-05-01
Przeczytane (2016-03-26)
To kolejna książka Emily Giffin, na którą polowałam. Po prostu, uwielbiam tą Panią. W sumie to nie takiego zakończenia się spodziewałam i to jest chyba w tej książce najlepsze! Historia, która mogłaby zdarzyć się każdej dziewczynie, dylematy które nie każdy potrafi rozstrzygnąć właściwie. Polecam, dla mnie świetna.
PA
@parano_ja 2010-10-18
Przeczytane (2010-10-18)
Intrygujący tytuł skłonił mnie do sięgnięcia po tą pozycję. Było to moje pierwsze spotkanie z Emily Griffin. Nie jest to literatura wysokich lotów, ale miło się to czyta. Historia? z życia wzięta;) Uwaga! skłania do myślenia "co by było gdyby" (a raczej co by było gdyby tamten a nie ten facet spał u naszego boku)
@rosamund
@rosamund 2010-08-22
Przeczytane (2010-08-22)
Lubię Emily Giffin, ale ma na swoim koncie lepsze powieśći, np. Dziecioodporna czy Coś pożyczonego, szczególnie irytowała mnie główna bohaterka "Sto dni po ślubie", była jak dla mnie zbyt infantylna. Jak dla mnie to mocne 3
@mariola.sochacka
@mariola.sochacka 2011-11-21
Przeczytane (2011-11-21)
Lekka nieco romansidłowata powieść.Kojarzy mi się z serią "Literatura w spódnicy". Dobrze się ją czyta, chociaż niektóre momenty przemyśleń głównej bohaterki nieco mnie odpychały.
@music.girl
@music.girl 2010-06-15
Przeczytane (2008-12-22)
Bardzo mi się spodobała. To była moja pierwsza książka tej autorki i zamierzam kupić inne. Ogólnie bardzo fajna, ale denerwowało mnie analizowanie różnych rzeczy przez Ellen.
@Bujaczek
@Bujaczek 2011-10-26
Przeczytane (2011-10-26)
Mnie nie przekonała ta powieść, ale do końca zła nie była. Pięknie opisana miłość, wybory. Prawdę mówiąc to mogło spotkać każdego z nas.
Autorzy
Emily Giffin
Amerykańska autorka, która porzuciła karierę prawniczą dla pisarstwa. Urodziła się w 1972 roku w Baltimore. W Polsce ukazały się cztery jej książki- 'Dziecioodporna', 'Coś pożyczonego', 'Coś niebieski...
Inne książki:
Książka Coś pożyczonego
Książka Dziecioodporna
Książka Coś niebieskiego
Książka Siedem lat później