Avatar @dominika.nawidelcu

Dominika (Recenzje na widelcu)

@dominika.nawidelcu
18 obserwujących.
Kanapowicz od 11 miesięcy. Ostatnio tutaj mniej niż minutę temu.
{} Recenzjenawidelcu
{} www.recenzjenawidelcu.pl
{} Napisz wiadomość
18 obserwujących.
Kanapowicz od 11 miesięcy. Ostatnio tutaj mniej niż minutę temu.

Blog

niedziela, 17 listopada 2019

Recenzencki wieczór

Przeczytałam i mogę pisać recenzję! O czym mowa? O fascynującej wycieczce do Finlandii z książką "Sisi, sauna i salaiakki" . Według autorki książki listopad to jeden z najgorszych miesięcy w tym kraju, ale z kubkiem kawy i pod kocem była to naprawdę przyjemne doświadczenie. Już biorę się za pisanie, dlatego więcej będziecie mogli się dowiedzieć w recenzji na podstronie tytułu :)

Moje czytelnicze plany to z kolei "Następnym razem", czyli ciekawie zapowiadający się debiut. Książek o miłości od pierwszego wejrzenia powstało już kilka, ale ta ma na swoim koncie kilka naprawdę dobrych recenzji. Przeczytałam już parę stron i mogę powiedzieć, że narracja jest lekka i przyjemna. Co będzie dalej? Czas pokaże!

Tymczasem wracam do pisania i życzę miłego wieczoru.

P.S. Czy ktoś czyta wpisy na blogu? :D
wtorek, 17 września 2019

Kolejny recenzencki wieczór!

Lubię takie wieczory, kawa, ja i komputer. Obok mąż, a na głowie całe mnóstwo zaległości recenzenckich i pomysłów. Brzmi strasznie? Nie dla mnie. Ja uwielbiam ten moment, gdy w głowie mam mnóstwo pomysłów, które mogę przelać na papier... tfu... na ekran. Uwielbiam pisać. 

Czy jest tu ktoś z podobnymi skłonnościami?
niedziela, 15 września 2019

Mam kawę i koc, czytam całą noc!

Sezon na koc, czekoladę i kawę uważam za otwarty :) Za oknem coraz zimniej, coraz ciemniej, więc albo początki jesiennej chandry, albo niezastąpiony zestaw atystresowy. Ja stawiam na to drugie. Ale po kolei, na przyjemności trzeba sobie zasłużyć!

Teraz zabieram się za przygotowanie dla was kilku fajnych artykułów! Trochę się w booksferze dzieje i naprawdę warto o tym pisać.
A potem... potem zawijam się w koc i zabieram się za lekturę "Przyjaciół". Znacie tę książkę? Jeśli waszym pierwszym skojarzeniem jest serial to macie rację. 10 sezonów historii najbardziej znanych kumpli kinematografii doczekało się swojej papierowej analizy. Zaczyna się naprawdę nieźle! Już od pierwszych stron można poznać kilka smaczków i jeszcze raz poczuć klimat serialu. A co więcej? To powiem wam później!

A jakie są wasze plany na niedzielny wieczór?

Tagi:
#Book, #Przyjaciele, #zapiskiswobodne
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe