Wątek: Co ostatnio kupiłeś/aś??

rapsodia
5 wypowiedzi

Nie wiem jak wy, ale ja, w związku z tak dużą ilością cudnych książek dostępnych "nagle i okazyjnie" na allegro i podajnet, kupuje czasami szybciej niz czytam, albo nabywam np, po trzy-cztery na raz:) tak więc, co nabyliście ostatnio?
U mnie na półce takie oto nowości; :]]
- McCaffrey "Jeźdźcy smoków" i "Biały smok"
- T. Canavan "Nowicjuszka"
- G. Nix "Sabriel"
- W. Sorokin "Bro"
- Dan Simmons "Ilion, Olimp 1 i 2"

Pandorra
2 wypowiedzi

- Bóg urojony - R.Dawkin
- Cień wiatru - R.Zafon
- Miłośc ponad czasem - A.Niffenegger
Staram się raczej korzystac z biblioteki, bo po pierwsze ceny książek są wysokie, a po drugie zdarza się, że jakaś książka mi się nie podoba na tyle, żeby do niej wracać.

glan
106 wypowiedzi

- 'pan lodowego ogrodu' tom 2, grzedowicz
- 'mroczna rzeka' john twelve hawks
- 'artemis fowl: zaginiona kolonia' - eoin colfer

same kontynuacje hehe

November
3 wypowiedzi

"Rzeź bezkręgowców" Joanna Chmielewska ;]

romeo
17 wypowiedzi

Ostatnio kupiłem:
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji
Manipulacja, perswazja, czy magia
Mowa ciała, sztuka prezentacji

w kolejce jeszcze czeka:
Asertywność
Miasto śniących książek

A obecnie czytam:
Mówisz, masz
Samotnik

:P

hapag
24 wypowiedzi

"Terroryzm - manipulacja strachem" - Tomasz Białek

BArtus
29 wypowiedzi

z fizycznych "Wstęp do fizyki współczesnej" Acosta
z rekreacyjnych "Wyznania Łgarza" Philip K. Dick

follow
17 wypowiedzi

"Iliada" - to było silniejsze ode mnie...

frodo
2233 wypowiedzi

"Pan lodowego ogrodu T.2" Jarosława Grzędowicza, "Żywe trupy" cz.4, i "Drastyczne przypadki" Neila Gaimana

Madlen
3 wypowiedzi

Ja ostatnio nabyłam książkę Olgi Tokarczuk "Bieguni" :)

frodo
2233 wypowiedzi

"Obcy w obcym kraju" w nowym wydaniu.

sybka
15 wypowiedzi

Upolowałam w zeszłym tygodniu "Taniec Victorii" Antonio Skarmeta za grosze :)
Skusiłam się też na głośny "Strach" Gross'a, ale ostatecznie skończył jako prezent imieninowy. Jakoś nie ciągnie mnie ku tej tematyce.

czeslaw
4 wypowiedzi

R. Kiyosaki "Młody Bogaty Rentier" - przy okazji polecam :)

sybka
15 wypowiedzi

W chwili zaćmienia umysłowego kupiłam "Katedrę w Barcelonie" I.Falcones'a... no cóż, nienajlepszy wybór.
Liczyłam na coś bardziej w stylu Zafonowskiego "Cienia wiatru", ale się zawiodłam.
'Katedra' jest do bólu przewidywalna, zupełnie jak wenezuelska telenowela, a maniera stylistyczna pisarza doprowadza mnie do szału.
Nie polecam.

annaostojska
2 wypowiedzi

Ja kupiłam ostatnio "Jeszcze jeden dzień" M.Albom'a, " Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz" L.See ,"Historyk"Elizabeth Kostovy.Ostatnio też zostałam obdarowana książką "Gringo wśród dzikich plemion" Cejrowskiego.Jest super.Pozostałe książki zresztą też:-)

boopoland
146 wypowiedzi

dzisiaj:
"Pokuta" I. McEwan
"Zmierzch" S. Meyer

frankas
6 wypowiedzi

Ja się skusiłam na Bridę Coelho i ze zdziwieniem zerknęłam, że tu na stronie jest akurat reklamowany konkurs związany z tą książką. Wycieczka do Dublina śladami Bridy mogłaby okazać się interesująca, a sama książka jest super!

colld
10 wypowiedzi

Moore Christopher 'Krwiopijcy', jakoś mnie wzięło na wampiry.. ;p

boopoland
146 wypowiedzi

ostatnio to
"tajemnica 13 apostola"
"akochany duch"
"szyfr szekspira"
:]

frodo
2233 wypowiedzi

"Zakon krańca świata T.2" Mai Lidii Kossakowskiej i "Wojnę balonową" Romualda Pawlaka. I 4 komiksy: "Hellraisera cz.2", "Lucyfera cz. 2" i X-Menów - "Obdarowanych" i "Niebezpiecznych".

frankas
6 wypowiedzi

Całkiem niedawnio kupiłam (przeczytałam, więc mogę już powiedzieć że świetna!) Bridę Coelho, a przedwczoraj zamówiłam komplet Agathy Christie:
Morderstwo w Orient Expressie, Tragedia w trzech aktach, Wigilia wszystkich świętych oraz Diabeł ubiera sie u Prady, bo tylko oglądałam, więc chętnie porównam.

colld
10 wypowiedzi

'smocze gniazdo. tom 3 pogodnika trzeciej kategorii' romualda pawlaka oraz 'wypychacz zwierząt' jarosława grzędowicza
obie dzisiaj wyszły :)

frodo
2233 wypowiedzi

Ja niestety w Fabryce Słów jestem trochę do tyłu. Dopiero czeka mnie lektura "Wojny Balonowej". Ale Grzędowicza chętnie zakupię. Moimi nowymi nabytkami są: "Biała i czarna legenda Ryszarda Riedla" i "Od Golema do Terminatora".

Shoo
15 wypowiedzi

"Rock'n'Roll, bejbi!" Piotra Rogoży. ;)

sandra_katarzyna
43 wypowiedzi

"Kobieta" Joanny Bator

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!