Avatar @jagodabuch

obiektywna

@jagodabuch
57 obserwujących. 142 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 14 godzin temu.
brak
Napisz wiadomość
Obserwuj
57 obserwujących.
142 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 14 godzin temu.

Ulubione cytaty

Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi
Szczęście to ludzie, którzy są dla ciebie ważni, którzy sprawiają, że jest ci po prostu dobrze.
Niezmiennie na pytanie, na kogo zagłosuję, odpowiadam: /na kogoś inteligentnego, co oznacza oczytanego/. Ktoś obyty z literaturą ma najczęściej na wiele spraw wyrobione zdanie. SWOJE ZDANIE!
Kobietę - dobry obyczaj nakazuje uważać za tę znamienitszą od mężczyzny.
Prawdziwym patriotą jest ten, który słowa "patriotyzm" nie wypowiada wcale!
Prawdziwie wierzący człowiek nie obnosi się ze swoją wiarą. Modli się czy to w kościele, czy w domu w skupieniu. Nie wykrzykuje o tym na ulicach.
/Zachowujmy się tak, jak byśmy byli cały czas podsłuchiwani./Czyli nie mówmy tego, co myślimy, tylkoto, co podsłuchujący chce usłyszeć. Możemy być wrednymi prostakami, ale udawajmy ludzi życzliwych i kulturalnych.
Bycie w posiadaniu tajemnicy często czyni nas w oczach rozmówców bardziej atrakcyjnymi towarzysko. Dlatego "w zaufaniu" lubimy dzielić się sekretem z innymi.
Wzajemne codzienne złośliwości mogą sprawić, że życie stanie się nieznośne...dobrosąsiedzkie stosunki to wielkie szczęście.
Osobom zasiadającym przy wspólnym stole prawdziwą przykrość mogą sprawić nie niestosowne do potraw nakrycia czy sztućce, ale słowa.
Musimy się pogodzić z tym, że niektóre obyczaje, uchodzące jeszcze sto czy dwieście lat temu za wykwintne i bardzo eleganckie, dzisiaj są już nie na miejscu, a nawet bywają śmieszne.
Kto raz zdradził, ten zdradzi zawsze. Zdrajcy to najgorszy sort ludzki.
Wywiadowca wyciąga broń w ostateczności, gdy wszystkie inne środki zaradcze zawiodą.
Miłość własna jest paliwem, które umożliwia każdej jednostce osiągnięcie jej pełnego potencjału. Jest pełna zrozumienia, łaski i łagodności.
Prawdziwa miłość własna świeci oślepiającym światłem nawet wtedy, gdy ci się nie udaje osiągnąć celów albo wyznaczonych mierników sukcesu
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl