Klub Matek Swatek. Operacja: Londyn Ewa Stec

Okładka Klub Matek Swatek. Operacja: Londyn
autor:
Ewa Stec
wydawnictwo:
Otwarte
data wydania:
wrzesień 2011

Opis

Kontynuacja bestsellerowego Klubu Matek Swatek.

Klub Matek Swatek rusza z misją do Londynu. Ma „pomóc” Alicji, ślicznej emigrantce, związać się z Igorem. Tymczasem dziewczyna jest zakochana w Archibaldzie, czarującym i absolutnie niedostępnym arystokracie. Dla KMS nie ma jednak rzeczy niemożliwych.
Kiedy wydaje się, że wszystko idzie jak po maśle, same swatki wpadają w sidła miłości. Wychodzi też na jaw, że nie każdy jest tym, za kogo się podaje. W Londynie robi się gorąco…
..
Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura kobieca
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Uwaga! Uwaga! "Klub Matek Swatek" powraca! Tęskniliście za szalonymi Paniami w wieku menopauzalnym? Jeżeli tak to ta książka jest napisana specjalnie dla was. Minął rok odkąd sprawa córki Beaty została zamknięta. U naszych Pań nic się nie zmieniło. Nadal prowadzą agencję mającą na celu pomó... więcej »
  „Klub Matek Swatek, operacja: Londyn” autorstwa Ewy Stec, kojarzy mi się z dobrym starym angielskim kryminałem, w którym główną rolę odgrywa seria pomyłek, dziwnych zdarzeń, a także wyjątkowo tajemnicze postacie. Tym razem Klub Matek Swatek w skrócie KMS, dostaje zlecenie, które przysporzy naszy... więcej »
  „Te ponure rozmyślania przerwało gwałtowne otwarcie drzwi. Jadwiga spojrzała rozkojarzona w stronę wejścia. Do biura wtargnęła elegancka kobieta w doskonale skrojonym płaszczu i pięknej etoli z lisów. Zatrzymała się przed biurkiem Jolki, wydała z siebie dramatyczny okrzyk, a potem urwała nagle, j... więcej »
  Jest to kontynuacja przygód kobiet w „pewnym” wieku, zatroskanych o matrymonialne losy, dawnych panien i kawalerów, a obecnych singli po trzydziestce. Tym razem KMS otrzymuje swoje pierwsze amorowo bojowe zadanie na obczyźnie. Panie muszą jechać do Wielkiej Brytanii, a dokładnie jej stolicy – Lon... więcej »
  "Klub Matek Swatek" to książka, której nie miałam okazji przeczytać. Nie składało się. Nie oznacza to wcale, że mnie do tej książki nie ciągnęło. Wręcz przeciwnie. Tym bardziej miłą niespodzianką była przesyłka z Wydawnictwa "Otwarte" zawierająca drugą część powieści o postrzelonych kobietach rat... więcej »
  Po świetnej lekturze pierwszej części KMS nabrałam ochoty na przeczytanie drugiej. Za każdym razem się zastanawiałam: co też nasze panie zdołają wymyśleć w kolejnym tomie? Jak poradzą sobie w kolejnymi bardzo ważnymi zadaniami? Można się w kółko zastanawiać, dlatego sięgnęłam po książkę, aby zacz... więcej »
  „ – Miłość niemożliwa zwykle działa (…) – Zawsze to, co wydaje nam się niemożliwe, jest dla nas atrakcyjniejsze.”* Osoba zakochana chce mieć tą świadomość, że jej druga połówka jest jej wyborem, ewentualnie zrządzeniem losu. Chce wierzyć, że to tylko i wyłącznie jej wybór, dokonany z własnej w... więcej »
  Ewa Stec ma męża i dwójkę dzieci. Pochodzi z Kęta, skończyła iberystykę w Krakowie. Wyjechała z Polski, żeby poznać świat i szukać swojego miejsca na ziemi. Zrezygnowała z pracy w londyńskim City, bo chciała zając się wychowaniem dzieci i pisaniem. Uwielbia hiszpańskie wino, ludzi z poczuciem hum... więcej »
  Niektórzy polscy autorzy potrafią mnie jeszcze zaskoczyć. Czy to w pozytywnym czy negatywnym znaczeniu tego słowa. W tej pierwszej kategorii zdecydowanie znalazła się Ewa Stec, która Klubem Matek Swatek zyskała sobie moją sympatię. Książka, mimo dziwnego zakończenia, które nie do końca przypadło ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  erosz
  agnieszkap
  flo
  justhyna
  Betsy
  Kobaltowa
  kasandra
  MelaniaJ
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!