Klub Matek Swatek

autor: Ewa Stec
Klub Matek Swatek
4.35
Ocena 4.35 na 5 możliwych
Na podstawie 26 ocen kanapowiczów
Odległa gwiazda opowiada o tajemniczym poecie chilijskiej awangardy nazistows...
Odległa gwiazda opowiada o tajemniczym poecie chilijskiej awangardy nazistowskiej. Ten samouk-erudyta zjawia się pewnego dnia na początku lat siedemdziesiątych na warsztatach poetyckich na uniwersytecie w Concepción; nazywa się Ruiz-Tagle, przybywa znikąd, i od razu zdobywa uznanie poetów i uwiel...
Pełny opis
Data wydania:
ISBN: 9788375150681
Wydawnictwo: Muza

Recenzje

KMS czyli Klub Matek Swatek
Ewa Stec to znana, polska autorka, która zadebiutowała w 2009 roku powieścią romantyczno-kryminalną "Romans z trudem w tle", spełniając równocześnie swoje najskrytsze marzenie. Na co dzień jest szczęśliwą żoną, matką dwójki nadaktywnych dzieci i właścicielką niesfornego psa. Uwielbia czerwone his...
Powieść z dużą dozą humoru
Ewa Stec pochodzi z Kęt i skończyła iberystykę w Krakowie. Ma męża, dwoje nadaktywnych dzieci, niesfornego psa i wygląd nastolatki. Wyjechała z Polski, żeby poznawać świat i odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Zrezygnowała z pracy w londyńskim City, ponieważ chciała zająć się wychowywaniem swoich dz...
Napisz swoją opinię

Opinie

@AnnaKa26
@AnnaKa26 2012-02-13
Przeczytane (2012-02-13)
Mnie nie porwała w żaden sposób ta książka. Owszem jest trochę humoru, ale żeby płakać do łez czy uśmiechać się co chwilę?.. nie... Czyta się szybko, za sprawą krótkich rozdziałów i dość płynnie, jednak żadnych emocji i zaciekawienia nie wzbudziła we mnie żadna strona-ot takie lekkie czytadło w pochmurne dni. Końcówkę książki czytałam z wielkim zmęczeniem i nie mogłam się doczekac ostatniej strony-jako, że nie lubię zostawiać niedoczytanych książek na swojej półce dotrwałam do końca. Sama tematyka nie jest zła, ale pomieszanie realnych i bardziej prawdopodobnych sytuacji z tymi bardziej naciaganymi jak np. depilacja gangstera przez starsze panie wogóle do mnie nie przemówiła a nawet zirytowała, a już na pewno nie wzbudziła tego uśmiechu o ktory zapewne chodziło autorce-a szkoda.
@anek7
@anek7 2010-12-14
Przeczytane (2010-12-14)
Wybuchowa mieszanka kryminału i powieści sensacyjnej z rysującym się na horyzoncie romansem, a to wszystko przyprawione poczuciem humoru - idealna lektura na długie zimowe wieczory. Główna bohaterka Ania nie ma szczęścia do facetów, zaś jej nadopiekuńcza mama Beata chciałaby już niańczyć wnuki. Beata zwraca się o pomoc do tytułowego Klubu - firmy zajmującej się poszukiwaniem tej wymarzonej "Drugiej połówki". Nieporozumienia, zwroty akcji, oryginalne zakończenie to z pewnością atuty tej książki. Bawiłam się świetnie przy tej lekturze i serdecznie polecam!
@Natula
@Natula 2011-09-14
Przeczytane (2011-01-01)
„Klub Matek Swatek” jest napisany przystępnym językiem, autorka posługuje się dowcipem znany i tym rzadko słyszanym, w treści pojawiają się oryginalne powiedzonka i intrygujące postacie. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Jest ona doskonałą relaksującą lekturą, po której nasz poczucie humoru będzie bić brawo dla kunsztu pisarskiego Ewy Stec.
@agnieszkap
@agnieszkap 2011-02-25
Przeczytane (2011-02-20)
Fantastyczna książka, dla którzy w posępny zimowy bądź jesienny wieczór chcą się zrelaksować. Dowcipne dialogi, i perypetie kobiet w różnym wieku sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem. Polecam wszystkim, którzy chcą oderwać od rzeczywistości odpocząć od ambitnej literatury.
@Tajemnica33
@Tajemnica33 2010-12-28
Przeczytane (2010-12-28)
Lektura na długie zimowe wieczory, nikt nie pożałuje zainwestowanego czasu w "Klub Matek Swatek". Pełna humoru, nie pozwalająca przestać się czytać, z wartką i zaskakującą akcją. Jak dla mnie zdecydowanie bardzo ale to bardzo miłe zaskoczenie :)
@Bujaczek
@Bujaczek 2011-11-29
Przeczytane (2011-11-29)
Szczerze? Książka mnie powaliła! Już dawno się tak nie uśmiałam jak przy czytaniu tej książki. Stec napisała coś co sprawia, że zły dzień znika, a Ty się śmiejesz jak ten głupi do sera ;D.
@Joanna89
@Joanna89 2010-10-09
Przeczytane (2010-10-09)
Kocham tę książkę!!! Już dawno się tak nie śmiałam;) Przemyślenia bohaterki na temat facetów są fenomenalne! Gorąco polecam!!!
SA
@sawz 2011-09-09
Książka pozytywnie mnie zaskoczyła. Podobnie jak sonyaa KMS znacznie poprawiło mi humor. Polecam na jesienną depresję.
@MelaniaJ
@MelaniaJ 2012-09-04
Przeczytane (2012-09-04)
Jedna z moich ulubionych, nie uśmiałam się już tak dawno, jak przy czytaniu tej książki. Polecam wszystkim.
@obwarzan
@obwarzan 2011-02-05
Przeczytane (2011-02-05)
Momentami zaskakująca, dobrze się czyta. Jednak nie zachwyciła mnie tak, jak "Romans z trupem w tle".
Autorzy
Ewa Stec
Ewa Stec ma męża, dwoje nadaktywnych dzieci, niesfornego psa i wygląd nastolatki. Pochodzi z Kęt, skończyła iberystykę w Krakowie. Wyjechała z Polski, żeby poznawać świat i szukać swojego miejsca n...
Inne książki:
Książka Romans z trupem w tle
Książka Klub Matek Swatek
Książka Polowanie na Perpetuę
Książka KLUB MATEK SWATEK
Książka Klub Matek Swatek. Operacja: Londyn
Współtworzący tą stronę
puchar @Joanna89 @Joanna89 pierwsza opinia