Recenzje książki "A niech to szlag!"

Dodaj swoją recenzję

A niech to szlag!

24.07.2021

W lecie lubię sięgać na zmianę po lekkie powieści i mocniejsze thrillery, bądź kryminały. Tym razem kolej na coś, jak zapewne się domyślacie, kierując się kolorem okładki, że to niezobowiązująca, romantyczna opowieść. I, tak. To prawda. Jest romantyczna, ale przede wszystkim zabawna i momentami wzruszająca. Spędzony czas z tą książką nie był st... Recenzja książki A niech to szlag!

@Lirith@Lirith × 1

A nich to szlag!

24.07.2021

„Nie lubiłam go. Przysięgam, że gdybym była bardziej odważniejsza, rzuciłabym mu w twarz, co o nim myślę” Lubicie niespodzianki? Romantyczne historie pełne emocji, uczuć i prawdziwego życia? A gdy do tego dodamy humor, sarkazm i szaloną pełną życia bohaterkę z niewyparzonym językiem i Pana Sztywniaka to uzyskamy idealną książkę, która podbija s... Recenzja książki A niech to szlag!

A niech to szlag!

23.07.2021

Książkę przeczytałam dzięki uczestnictwu w Klubie Recenzenta serwisu nakanapie.pl. Dziękuję za taką możliwość! 😄🥰 Ta książka jest przesłodka. Mimo iż jest to obyczajówka, nie brakuje tu miłości pełnej uniesień, a także okropnych tajemnic, które nie przyniosą niczego dobrego. * Joanna właśnie traci swoją ukochaną pracę. Co za tym idzie także miesz... Recenzja książki A niech to szlag!

Recenzja

21.07.2021

Dzień dobry, moje moliki książkowe, macie ochotę na prawdziwy emocjonalny roller coster ? Chciałabym Was dzisiaj zabrać na urocze spotkanie z rudowłosą i wybuchową Joanną, która na skutek pewnego incydentu traci pracę menadżerki restauracji w renomowanym krakowskim hotelu. Aśka, pozostając bez oszczędności i z wielkim kredytem na koncie postana... Recenzja książki A niech to szlag!

A niech to szlag! JAKIE TO JEST DOBRE!

20.07.2021

A niech to szlag! Jakie to było świetne! Takiej kobiecej powieści obyczajowej dawno nie czytałam. O rany! Aśka Sawicka z powodu swojej bezpośredniej i czasem dość wybuchowej postawy, traci stały grunt pod nogami. Przez pewien incydent zostaje zwolniona z pracy, zostaje z kredytem we frankach i chwilowym brakiem pomysłu na siebie. I wtedy po namow... Recenzja książki A niech to szlag!

@wfotelu@wfotelu × 1

Recenzja

18.07.2021

💖💖💖Recenzja💖💖💖 Premiera 14.07.2021 "A niech to szlag" - Monika Cieluch Cóż to była za niesamowita i wyjątkowa historia. Pełna humoru i życiowych problemów. Książka przy której można spędzić miło czas poprzez wybuchy śmiechu ale także wylać morze łez, poprzez życiowe problemy. Joanna, młoda kobieta, która postanawia wyjechać aby zaopiekować się... Recenzja książki A niech to szlag!

"A niech to szlag!" Monika Cieluch

17.07.2021

Doskonała, wzruszająca, emanująca ciepłem i potrzebą miłości, a zarazem czuć w niej ból i ogromną tęsknotę. To pierwsze co nasuwa mi się tuż po lekturze "A niech to szlag!" Moniki Cieluch. Joanna Sawicka to młoda, ambitna i energiczna kobieta. Jako menadżer restauracji w pewnym renomowanym hotelu spisuje się na medal. Wie jak odpowiednio pokiero... Recenzja książki A niech to szlag!

A niech to szlag

16.07.2021

Zdarza wam się przeczytać książkę w kilka godzin, bo nie możecie się od niej oderwać? Tak miałam w przypadku książki "A niech to szlag!" autorstwa Moniki Cieluch. Zapraszam przedpremierowo na kilka słów ⬇️⬇️⬇️ Bardzo czekałam na tę książkę i nie przepuszczałam, że pod kolorową wakacyjną okładką będzie się skrywała tak wzruszająca historia. Główna ... Recenzja książki A niech to szlag!

NA
@nasturcja_czyta
© 2007 - 2024 nakanapie.pl