Recenzje książki "A niech to szlag!"

Dodaj swoją recenzję

A niech to szlag!

16.07.2021

Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl @nakanapie.pl, za co bardzo dziękuję💛 Na początku przyciągnęła mnie do niej okładka – kolorowa, wyraźna, wyróżniająca się. Później zapoznałam się z opisem i już nie było odwrotu, musiała być moja! 😄 Podczas czytania czas leciał niesamowicie szybko i, nie wiem kiedy, nagle byłam w po... Recenzja książki A niech to szlag!

Idealna książka na upalne dni

15.07.2021

Po najnowszą książkę Moniki Cieluch sięgnęłam z czystej ciekawości i oczywiście zauroczona okładką. Już od samego początku miałam przeboje z tą książką, bo gdy przyszła z wydawnictwa to pierwsze co pomyślałam: a niech to szlag Pocztę Polską. Okładka wyglądał jakby ją już ktoś sto razy czytał. Było mi przykro, bo sama staram się dbać o książki. Na ... Recenzja książki A niech to szlag!

@rudemysli71@rudemysli71 × 2

Nadciąga polish princess

15.07.2021

Ta okładka zdecydowanie przyciąga oko i zdaje się być wymarzoną lekturą na wakacje. Niespodziewanie Joanna zostaje zwolniona ze stanowiska menedżerki restauracji w renomowanym hotelu. Postanawia spróbować szczęścia poza granicami naszego kraju i wybiera Londyn, bowiem tam mieszka jej siostra. Zostaje opiekunką czteroletniej Grace, której ojciec... Recenzja książki A niech to szlag!

"Największe rewolucje w dziejach świata zaczynały się od chęci i wiary w to, że można ich dok...

13.07.2021

Życie Joanny Sawickiej – głównej bohaterki powieści wywraca się do góry nogami, kiedy traci swoją dotychczasową pracę. Kobieta była menadżerką restauracji w bardzo znanym krakowskim hotelu, cieszyła się uznaniem współpracowników i była chwalona przez gości. Nieprzyjemny incydent z udziałem rozpoznawalnego gościa sprawia, że Aśka traci posadę. Kobi... Recenzja książki A niech to szlag!

@viki_zm@viki_zm × 4

Życie bywa jak jajko z niespodzianką. Czy dasz się nią obdarować?

12.07.2021

Lubicie komedie romantyczne? Mam dla Was taką książkę, przy której przepadniecie co najmniej jakbyście oglądali film właśnie z takiego gatunku. Tej pozycji nie można odłożyć na bok by zrobić sobie przerwę. Od pierwszych stron wciąga swoją lekkością, by z kolejnymi rozdziałami wprost przepaść w świecie bohaterów. 🎈 Recenzja 🎈 "Dni naszego życia d... Recenzja książki A niech to szlag!

@zaczytana_madeline@zaczytana_madeline

Genialna książka, dla której zawarałam nockę!

2.07.2021

"– Któregoś dnia panią zwolnię – oświadczył nieco rozbawionym tonem i uruchomił silnik mercedesa.– Któregoś dnia sama od pana odejdę (...) – I właśnie tego się boję, pani Joanno" "Dni naszego życia dzielą się na te wygrane oraz na te, w których nie mieliśmy siły walczyć. Zwycięzcami są ci, którzy walczył do końca, przegranymi zaś stają się ludzie... Recenzja książki A niech to szlag!

JA
@ja.czytam
× 1

To była genialna książka

WYBÓR REDAKCJI
27.07.2021

Główna bohaterka, Joanna przez pewien incydent zostaje zwolniona z pracy. A że ma siostrę w Anglii, która niebawem przejdzie na urlop macierzyński, to postanawia jej pomoc i zastąpić ją w opiece nad czteroletnią dziewczynka. Jednak jak się okazuje jej praca będzie się trochę różnić, bo ma zamieszkać w domu pana Harveya i zajmować się Grace prawie ... Recenzja książki A niech to szlag!

© 2007 - 2024 nakanapie.pl