Ani joga, ani zen : chrześcijańska medytacja głębi

o. Wilfrid Stinissen OCD
Ani joga, ani zen : chrześcijańska medytacja głębi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wielu ludzi chce wiedzieć, jak się modlić. Jednak ważniejszą rzeczą jest być głęboko przekonanym o tym, że w modlitwie nigdy nie należy się zniechęcać. Możesz otrzymać całe mnóstwo dobrych rad, które wskażą Ci, jak rozpocząć modlitwę, ale to nie przeszkadza, że stale będziesz miał wrażenie, że nie umiesz się modlić. Tak, to wrażenie będziesz się nawet wzmagało w miarę postępu w modlitwie. Nie należy więc próbować unikać takiego wrażenia. Właściwie nic nie jest tak niebezpieczne jak zadowolenie ze swojej modlitwy i wiara, że się posiadło jej umiejętność.
ISBN: 978-83-7033-247-1, 9788370332471
Wydawnictwo: W Drodze

Autor

o. Wilfrid Stinissen OCD o. Wilfrid Stinissen OCD
Urodzony 10 stycznia 1927 roku w Belgii (Antwerpia)
Urodził się w Antwerpii w Belgii w roku 1927 w głęboko wierzącej rodzinie. Już w wieku 16 lat zdecydował się spędzić życie w środowisku klasztornym i wstąpił do Zakonu Karmelitów Bosych w Brugii. W 1951 roku przyjął święcenia kapłańskie a w roku ...

Pozostałe książki:

Pokój serca Książeczka o dobrym czasie Młode wino. O owocach Ducha Świętego Noc jest mi światłem Kiedy zapada noc. Droga modlitwy wewnętrznej
Wszystkie książki o. Wilfrid Stinissen OCD

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ani joga, ani zen : chrześcijańska medytacja głębi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ani joga, ani zen : chrześcijańska medytacja głębi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl