Bez skazy. Pretty Little Liars

autor: Shepard Sara
Bez skazy. Pretty Little Liars
4.0
Ocena 4.0 na 5 możliwych
Na podstawie 35 ocen kanapowiczów
Śledztwo w sprawie zniknięcia Alison przybiera nieoczekiwany obrót. Do Rosewo...
Śledztwo w sprawie zniknięcia Alison przybiera nieoczekiwany obrót. Do Rosewood powraca Toby, który jest jak czarny kot - zawsze zwiastuje kłopoty. Aria, Emily, Spencer i Hanna tracą grunt pod nogami. Dziewczyny muszą połączyć siły, ale czy potrafi ą sobie zaufać?
Data wydania: 2011
ISBN: 9788375151725
Wydawnictwo: Otwarte

Recenzje

Bez skazy
Po burzliwych wydarzeniach mających miejsce w części pierwszej cyklu Pretty Little Liars nadszedł czas na moje kolejne spotkanie z Emily, Hanną, Spencer i Arią. Spotykamy się z dziewczętami w tym samym miejscu, w którym zakończyły się Kłamczuchy, czyli na mszy świętej za Ali. Dowiadujemy się o co...
Bez skazy
Sara Shepard jest amerykańską autorką, która jako nastolatka chciała zostać gwiazdą oper mydlanych, projektantką klocków Lego lub genetykiem. Największą inspiracje do napisania książek stanowiły dla niej wspomnienia z czasów szkolnych i to właśnie one zapewniły swojej twórczyni sławę, o której wi...
Napisz swoją opinię

Opinie

@kasia.kolataj
@kasia.kolataj 2012-07-30
Przeczytane (2012-07-30)
Przez początek trudno mi było przebrnąć. Pierwszą część czytałam przed rokiem, więc niewiele zostało mi z niej w pamięci i wdrożenie się w życie Rosewood przyszło mi z trudem, a to z prostego powodu - jest ono takie płytkie! ;) Początkowo mi przeszkadzało, że bohaterki chodzą w szpilkach od Louboutin'a z torbami Prady przewieszonymi przez szczupłe ramię. Jednak z czasem łatwo się do tego przyzwyczaić, czyta się bardzo lekko i bardzo szybko, a gdy pięknym, młodym i bogatym przytrafiają się małe tragedie, jak naszym bohaterkom, robi się ciekawie. Trudno mi porównać "Bez skazy" do pierwszego tomu, gdyż jak wspomniałam, niewiele z niego pamiętam. Pretty little liars pozostają lekturą łatwą, prostą, przyjemną i zdecydowanie nieambitną, a końcówka może przyprawić o dreszcze. Dla fanów - polecam, dla innych, cóż, to naprawdę tylko proste i łatwe czytadło, ale z bohaterkami można się chwilami utożsamiać :)
@Castiel
@Castiel 2011-12-13
Przeczytane (2011-12-13)
Kolejna część z cyklu "Pretty Little Liars". Niezbyt zaskakuje fabułą, można łatwo domyślić się przebiegu wydarzeń następujących w książce. Lektura łatwa, lekka i przyjemna. Personalnie, uważam, że jest nieco gorsza od poprzedniej części. Być może spowodowane jest to brakiem Ezry, którego bardzo lubię, tak samo jak wątek jego romansu z Arią. Mam nadzieję, że następna książka mi to zrekompensuje.
@icylemonna
@icylemonna 2012-06-15
Przeczytane (2012-06-15)
Miło, że książka potrafi jeszcze zaskoczyć i że twórcy serialu postanowili dużo pozmieniać. Niemniej dziewczyny z serialu bardzo lubię, ale te z książki są dla mnie totalnymi pustaczkami których nie da się polubić /: a najgorsze, że w ogóle ale to w ogóle się ze sobą nie przyjaźnią!!! może to się zmieni z czasem, a może po prostu nigdy nimi nie były,a połączyła ich tylko władcza Ali.
@Cropka
@Cropka 2012-02-12
Przeczytane (2012-01-01)
Bardzo fajna część, o wiele lepsza od pierwszej. Wciąga od początku do końca, z wielkim zainteresowaniem śledziłam, co się dzieje w życiu dziewczyn. Akcja przybrała bardziej interesujący obrót, właściwie nie sposób się oderwać. I bardzo się cieszę, że Ezra się nie pojawił i mam nadzieję, że tak pozostanie. No cóż... Pozostaje mi tylko polecić :)
@Sun.shine
@Sun.shine 2011-12-16
Przeczytane (2011-12-16)
Druga część wydaje mi się znacznie ciekawsza od pierwszej. Bohaterki tak jakby odzyskały trochę rozumu, nie są takie denerwujące, a i sama akcja powoli toczy się w interesującym kierunku. No cóż czekam aż sięgnę po kolejną część i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.
@cassandra9891
@cassandra9891 2012-03-03
Przeczytane (2012-01-01)
Widziałam już dwa sezony serialu, ale książka potrafi mnie jeszcze zaskoczyć. Nie wiecie jeszcze wszystkiego o Pretty Little Liars. Zabieram się za kolejne dwie części, które już mam w domu (po promocyjnej cenie z strony znaku)
@ilka12
@ilka12 2015-07-03
Przeczytane (2015-01-01)
Oczywiście się nie zawiodłam:) jeśli każdy tom będzie lepszy od poprzedniego to już się nie mogę doczekać kiedy wezmę następny tom tej wyśmienitej serii w swoje ręce! Bez wyrzutów sumienia POLECAM wszystkim!
@Bujaczek
@Bujaczek 2012-01-02
Przeczytane (2012-01-02)
Już dawno nie czytałam tak pogmatwanej serii jak ta. Z reguły potrafię odkryć co i jak, a tu jestem wodzona za nos przez A. tak samo jak dziewczyny. A. najzwyczajniej w świecie kpi z nas...
@melve
@melve 2012-02-12
Przeczytane (2012-02-12)
Bardzo mi się podobała, wciągająca, trzyma do samego końca. Już nie mogę się doczekać zagłębienia w kolejne części i pomysły 'A'.
@Betsy
@Betsy 2012-02-21
Przeczytane (2012-02-21)
Z każdą częścią robi się coraz ciekawiej;) Nic tylko czytać kolejne tomy:D
Autorzy
Shepard Sara
Sara Shepard jako nastolatka chciała być gwiazdą oper mydlanych, projektantką klocków Lego lub genetykiem. Inspiracją bestsellerowych powieści z serii „Pretty Little Liars" oraz „The Lying Game" st...
Inne książki:
Książka Perfect
Książka Kłamczuchy. Pretty Little Liars
Książka Pretty Little Liars. Niewiarygodne
Książka Doskonałe. Pretty Little Liars
Książka Pretty Little Liars. Zepsute
Współtworzący tą stronę
puchar
DU
@duncia pierwsza opinia