Biblia #SELF-PUBLISHINGu

Aleksander Sowa
Książka Biblia #SELF-PUBLISHINGu
Książka Biblia #SELF-PUBLISHINGu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niezwykłe dzieło prekursora i weterana samodzielnego wydawania swoich książek w Polsce. Kompendium wiedzy dla każdego autora zamierzającego publikować swoje utwory bez wydawcy. Poradnik, który porusza większość zagadnień, jakich znajomość jest niezbędna do profesjonalnego wydania książki albo e-booka przez jego autora z sukcesem. Musisz mieć ten niezwykły poradnik. Z tej książki dowiesz się, jak samodzielnie wydać swoją książkę, bez wydawcy w polskich oraz zagranicznych platformach wydawniczych, oraz nauczysz się promowania w różnych kanałach dystrybucji i dowiesz, jak na tym zarobić. Z tej książki dowiesz się, jak działają, jak obsługiwać i publikować w krajowych platformach – Rozpisani, OS...
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65837-10-3, 9788365837103
Wydawnictwo: Złote Myśli

Autor

Aleksander Sowa (ur. w 1979 r.) – polski pisarz niezależny (self-publisher). Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy Amazon oraz Smashwords. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na ...

Książki Aleksander Sowa

Wszystkie książki Aleksander Sowa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 2 osoby szukają tą książkę.
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Biblia #SELF-PUBLISHINGu — nawet nie próbuj odkładać przeczytania tej książki na później (nawet, jeśli nie jesteś pisarzem)

Mając książkę Aleksandra Sowy w rękach po raz pierwszy naprawdę mocno się zaniepokoiłam. Owszem, wydanie swojej książki może być sprawą na tyle skomplikowaną oraz wymagającą wiedzy i zaangażowania, żeby poświęcić temu tematowi niemal 500 stron, ale jak tu pisać, kiedy samo przeczytanie tej pozycji ... czytaj dalej »

PA
@Paula_TS

Wydanie własnej książki nigdy nie było tak proste!

Biblia Self-Publishing’u to pierwsza i jak dotąd jedyna taka książka w Polsce, która odkrywa wszystkie tajniki związane z samodzielnym wydaniem autorskiej książki z sukcesem. Jej autor, Aleksander Sowa, samodzielnie wydał ponad 20 swoich utworów na przestrzeni 15 lat. Przez wiele lat zdobywał doświ... czytaj dalej »

@maljanik @maljanik

Czy jesteś w stanie sam wydać swoją książkę i nie zbankrutować?

Kiedy otworzyłam paczkę z tą książką - cegłą, byłam lekko przerażona, czy naprawdę tak wiele można napisać o samodzielnym wydawaniu książki i jednocześnie nie uśpić czytelnika? Zazwyczaj nie jestem fanką poradników, bałam się że będzie tam couchingowe lanie wody, masa treści a mało informacji, jedn... czytaj dalej »

PN
@Paulina_Nosek
Zobacz wszystkie · {} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Biblia #SELF-PUBLISHINGu”- Aleksander Sowa

Książka Umrzeć w deszczu
Umrzeć w deszczu Aleksander Sowa
8.3/10
Fascynująca opowieść o mężczyźnie, który postanawia umrzeć.....
Książka Zła miłość
Zła miłość Aleksander Sowa
7.9/10
Przypowieść dla dorosłych o tym, co w życiu najważniejsze. O...
Książka Pokażcie mi brzuch terrorystki
Pokażcie mi brzuch terrorystki Aleksander Sowa
Książka wprowadza w kulisy działalności organizacji terrorys...
Książka Modliszka
Modliszka Aleksander Sowa
Nie zamierzał zostać mordercą. Nie chciał być samobójcą. Boh...
Książka Requiem do miłości - ebook
Requiem do miłości - ebook Aleksander Sowa
10/10
Tytuł zbioru (z nieprzypadkowo użytym słowem do) wyraźnie su...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się