Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą. Czytam sobie. Poziom 3

Ewa Nowak
Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą. Czytam sobie. Poziom 3
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jak wygląda wojna oczami dziecka? Gdy pewnego dnia Zosia spotyka na spacerze wojskowego jadącego na koniu, nie ma pojęcia o zbliżającej się wojnie. Jak zmieni życie dziewczynki i jej brata? Czy uda im się wyjść zwycięsko z próby, jaką przygotował im los? „Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą. Czytam sobie. Poziom 3” to niezwykła książka do nauki czytania dla najmłodszych. Przejmująca opowieść o losach dzielnego rodzeństwa, które musi sobie poradzić w wojennej zawierusze, wzruszy małych czytelników i zachęci do samodzielnej lektury. Książka „Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą. Czytam sobie. Poziom 3” to:  ● dostosowana do wieku dzieci wciągająca historia o odważnym rodzeństwie, któremu przyszło żyć w trudnych czasach;  ● dłuższy tekst o długości 2500-2800 wyrazów napisany bardziej rozbudowanymi zdaniami z użyciem wszystkich głosek języka polskiego; ● alfabetyczny słowniczek trudnych wyrazów ułatwiający lekturę;  ● czarno-białe ilustracje Agaty Kopff nieprzytłaczające tekstu, co daje poczucie obcowania z prawdziwą książką;  ● doskonały sposób na rozwijanie umiejętności czytania dla samodzielnie czytających dzieci.
Data wydania: 2021-01-13
ISBN: 978-83-276-6182-1, 9788327661821
Wydawnictwo: Harper Collins
Serie: Czytam Sobie. Fakty. Poziom 3: Połykam Strony, Czytam Sobie. Poziom 3: Połykam Strony
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 72
dodana przez: chudini0505
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Ewa Nowak Ewa Nowak Pisarka. Z wykształcenia jest pedagogiem terapeutą. Obecnie na rynku dostępnych jest już niemal trzydzieści książek jej autorstwa. W 2009 roku powieść Pajączek na rowerze otrzymała wyróżnienie w I Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny Skrobisze...

Pozostałe książki:

Drugi Diupa Wszystko, tylko nie mięta Krzywe 10 Kiedyś na pewno
Wszystkie książki Ewa Nowak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą. Czytam sobie. Poziom 3? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą. Czytam sobie. Poziom 3. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl