Cała Twoja, Kochanie

Karolina Wilczęga
8.9 /10
Ocena 8.9 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Cała Twoja, Kochanie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.9 /10
Ocena 8.9 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Uczucia Sophii zostały wystawione na ciężką próbę. Max złamał jej serce, wybierając inną kobietę. Po poznaniu prawdy mężczyzna odnajduje Sophię i pragnie jej przebaczenia, jednak dziewczyna nie wierzy w jego słowa i konsekwentnie go odrzuca. Wie, że teraz musi zadbać o spokój nie tylko swój, ale również dziecka.

Niestety, kobieta po czasie zrozumie, że aby zapewnić maleństwu spokój oraz bezpieczeństwo musi chwilowo przyjąć pomoc od mężczyzny. Miller jest szczęśliwy, gdy dowiaduje się o stanie Sophii, ale nadal musi walczyć o jej serce i udowadniać, że to, co zrobił, było błędem.

Wbrew wszystkiemu Sophia i Max zbliżają się do siebie, jednak czarne chmury wiszące nad nimi dają znać, że to nie koniec. Im bliżej do szczęśliwego zakończenia, tym mocniejsze ciosy zadaje Dakota, która nadal nie może zapomnieć o mężczyźnie.

Czy Dakota wygra wojnę, którą rozpoczęła?

Czy tym razem miłość wystarczy, aby Sophia i Max mogli być razem?
Data wydania: 2023-11-29
ISBN: 978-83-967797-2-4, 9788396779724
Wydawnictwo: KD Wilczęga
Cykl: Wojenne ścieżki, tom 2
Kategoria: Romans
Stron: 285
dodana przez: paulinkusia1991

Autor

Pozostałe książki:

Antonio Venturi Odkupienie Venturi Cały twój, kochanie Niepokorny Cała Twoja, Kochanie Zguba Venturi
Wszystkie książki Karolina Wilczęga

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Cała Twoja, kochanie

9.01.2024

" Cała Twoja, kochanie" ~ K. Wilczęga [...]– A co, jeśli nigdy nie będę miała odwagi ponownie ci zaufać? Co, jeśli nasz związek już nigdy się nie odbuduje? Serce mi się ściska, ale wiem, że powinienem postąpić słusznie. Nawet za cenę własnego szczęścia. – Wtedy poszukasz miłości gdzieś indziej – odpowiadam gorzko. – A ty? – Co ja? – Marszczę br... Recenzja książki Cała Twoja, Kochanie

Świetna książka

5.12.2023

Na wstępie chciałabym podziękować Karolinie za zaufanie i możliwość objęcia patronatem medialnym jej najnowszej książki - "Cała Twój, Kochanie". To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, a za mną tak naprawdę wszystkie historie spod pióra autorki. Książka "Cała Twoja, Kochanie" jest drugim tomem serii #wojenneścieżki i bezpośrednią kontynua... Recenzja książki Cała Twoja, Kochanie

📚📚 Cała Twoja, Kochanie 📚📚

14.01.2024

Max Miller popełnił największy błąd w swoim życiu. Błąd, który zniszczył jego przyszłość z Sophie. Moment, w którym sobie to uświadomił będzie prześladował go do końca życia. Zaufał i wybrał kobietę, która manipulowała nim jak chciała. Mistrzowsko rozgrywała jego uczuciami wobec chłopców, za których czuł się odpowiedzialny. W równie olimpijskim st... Recenzja książki Cała Twoja, Kochanie

Cała twoja kochanie

11.02.2024

To było pierwsze moje spotkanie z piórem autorki i uważam za je za bardzo udane. Troszkę początek przypominał mi wszystkim znaną historię Greya, ale cóż chyba każdy by miał tak owe, jeśli czytał by najpierw tamta historię. Poza wywiadem i zamianą prowadzących ten wywiad studentek, to nie ma ta historia już nic więcej wspólnego. Uwielbiam historię ... Recenzja książki Cała Twoja, Kochanie

KD
@kd.mybooknow
× 1

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@lukaszgrudzinski21
2024-01-19
8 /10

Książka to kontynuację tomu 1, więc znajomość obowiązkowa.

Sophii podczas ciąży zostaje sama. Max dla innej opuszcza kobietę, lecz szybko zdaję sobie sprawę, że popełnił błąd. Próbuję wszystko naprawić, a bohaterka dla dobra dziecka spróbuję walczyć o tę miłość. Nie jest łatwo i wiele pojawią się przeszkód, ale największym z nich to będzie zemsta Dakoty, która nie poradziła sobie ze stratą mężczyzny. Psychicznie się załamała i pragnie mężczyznę tylko dla siebie.

Tom pierwszy miał wiele tematu wojska w sobie i bardzo mi się to podobało. Tutaj pojawią się on, ale już zdecydowanie mniej, aby wzmianki na ten temat, a szkoda. Również większość książki to ciąża bohaterki, a ja w książkach omijam bardziej historii z ciąża, ale nie przeszkadzała mi ona, ponieważ również nie było go jakoś wiele. Głównie książka skupia się na odbudowywaniu relacji i zaufania. Książka jest przyjemna, więc na jeden wieczór zdecydowanie wystarczy, by zacząć z nią swoją przygodę i skończyć.

× 1 | link |
@marta.boniecka
2024-03-24
8 /10
Przeczytane
KD
@kd.mybooknow
2024-02-11
8 /10
@carlottad_book
2024-01-14
8 /10
@Zaczytany.pingwinek
2024-01-09
10 /10
KA
@kburzynskamiszczuk
2023-12-08
10 /10
Przeczytane
@paulinkusia1991
2023-12-05
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Cała Twoja, Kochanie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Cały twój, kochanie
Cały twój, kochanie
Karolina Wilczęga
9/10
Trzydziestopięcioletni Max Miller to uznany żołnierz marines, który po długiej misji wraca do domu....
© 2007 - 2024 nakanapie.pl