Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I

Bogdan Kluczyński
Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

 Autor na wstępie swego opracowania pt:. „Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie” część I, zawarł następujący wpis: Pracę tę dedykuję wszystkim tym, których Jezus Chrystus pociąga i porusza.

 Byłbym bardzo rad, gdyby niniejsza próba przedstawienia Jego przeogromnej i niezawodnej miłości przyczyniła się do „pokrzepienia serc”. Ponadto autor jest przekonany, że zapoznanie się z niniejszym opracowaniem może przynieść pożytek ludziom deklarującym się jako niewierzący bądź wątpiący, ale których postać Jezusa Chrystusa skłania do przemyśleń i zadumy. 

 Pierwsza część zawiera uwagi wprowadzające, podziękowania, szeroko zaprezentowane warunki życia w Palestynie w czasach Jezusa Chrystusa, okoliczności jego narodzin, dzieciństwo i - domniemane - wydarzenia z lat młodości.

Książka dostępna tylko w formie elektronicznej.

Data wydania: 2019-06-26
ISBN: 978-83-8119-507-2, 9788381195072
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 464
dodana przez: agnieszka3211

Autor

Bogdan Kluczyński Bogdan Kluczyński Urodziłem się w 1943 r. koło Środy Wielkopolskiej. Dzieciństwo i lata szkolne spędziłem w tym mieście, które uważam za swe rodzinne i niezmiennie darzę dużym sentymentem. Maturę zdałem w 1961 r. Pamiętam, że ze względu na dość szerokie zainteresowani...

Pozostałe książki:

Notatki o niebłahych sprawach Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III Majątek niezastąpiony Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część II Przyroda. Wybrane zagadnienia
Wszystkie książki Bogdan Kluczyński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat