Dziewiczy rejs

Jacek Głowiński
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Dziewiczy rejs
Książka Dziewiczy rejs
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

„Czy potrafisz dostrzec to, co dla innych jest niewidoczne? Błędem byłoby powiedzieć, że to historia, jakich wiele: młody chłopak, zafascynowany sztuką filmową, próbuje realizować swoje marzenia. Choć jest zdolny i bystry, a jego wrodzona wrażliwość pozwala mu widzieć więcej od innych, dużo bardziej od zdobywania wiedzy w uczelnianych ławach pociągają go długie nocne imprezy i dziewczyny, których nigdy nie ma dość. Przez jego życie przetacza się mnóstwo fascynujących postaci, a każda z nich może stać się inspiracją wystarczy tylko spojrzeć, odpowiednio ustawiając ostrość...Ta opowieść przekona was, że rzeczywistość skrywa w sobie dużo więcej możliwości, niż się zazwyczaj wydaje. I że każdy dzień, każda minuta może być nasycona odrobiną magii a może szaleństwa?To miasto jest na pozór zwykłe. Zwykli ludzie wstają co rano z łóżek, myją zęby,...
Data wydania: 2019-01
ISBN: 978-83-8083-961-8, 9788380839618
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 264

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Powolny rejs po leniwych wodach

Po „Dziewiczy rejs” Jacka Głowińskiego sięgnęłam z braku lepszych pozycji. Wydawał się najbardziej do mnie przemawiać ze wszystkich potencjalnych kandydatów. Hasło „Czy potrafisz dostrzec to, co dla innych niewidoczne?” w opisie ostatecznie mnie przekonało. Niestety, spotkało mnie rozczarowanie. Głównym bohaterem jest dwudziestodwuletni Bolesław Wysocki. Student, jakich wiele, interesujący się fotografią. Zamiast siedzieć nad podręcznikami, imprezuje, ile popadnie, zmieniając dziewczyny do towarzystwa jak rękawiczki. Taka typowa obyczajówka. Historia opowiedziana jest właśnie z perspektywy ... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Megin
@Megin 2019-06-06
Przeczytane (2019-06-06) Na Białym Regale

Co czytać po książce “Dziewiczy rejs”- Jacek Głowiński

Książka Wyprawa
Wyprawa Jacek Głowiński
Piotr jest niedoszłym studentem geografii, który tęskni za w...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się