Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne

Jose Francisco C. Syquia
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Książka opisuje wstrząsające historie spotkań egzorcysty z osobowym złem. Dzięki przedstawieniu tych przerażających zjawisk i sytuacji w kontekście nauki Kościoła i praktycznego doświadczenia katolickich egzorcystów, zyskujemy głębsze ich zrozumienie. To doskonały przewodnik po świecie duchowym i jednocześnie wielka pomoc w sytuacjach zagrożenia demonicznego.
Data wydania: 2016-06-06
ISBN: 978-83-65349-37-8, 9788365349378
Wydawnictwo: Esprit
Stron: 336

Autor

Jose Francisco C. Syquia Jose Francisco C. Syquia Ojciec Jose Francisco C. Syquia, jest przełożonym egzorcystów w archidiecezji Manili na Filipinach.

Pozostałe książki:

Egzorcysta, część 2. Duchowa linia frontu Egzorcysta. Duchowa podróż
Wszystkie książki Jose Francisco C. Syquia

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Egzorcyzm - okultyzm i zjawiska paranormalne

20.01.2020

O. Jose Francisco C. Syquia "Egzorcyzm - okultyzm i zjawiska paranormalne". Powyższa książka to notatki, rozważania i teoretyczną wiedza spisana przez samego ojca Syquia - egzorcysty, który poddał się woli Pana i sprawuje "urząd" na Filipinach. Mamy tu wszystko. Opisy samego egzorcyzmu i wszystkiego, co z nim związane. Od początków opetań, popr... Recenzja książki Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne

@emmeneea@emmeneea × 7

Moja opinia o książce

Opinie

@Fredkowski
2021-08-15
5 /10
Przeczytane

Prawdziwe słowo na niedzielę. Książkę napisał ksiądz, który nie potrafi być obiektywny, tak więc jego "Egzorcyzm" to tak naprawdę zestaw przemyśleń katolickiego konserwatysty, który czepia się alternatywnych opcji kulturowych i książek fantastycznych. Nie ma to tamto, istne poletko szatana, ta fantastyka.

Co do samych egzorcyzmów ksiądz jest już nieco bardziej użyteczny, że tak powiem. Myślę, że jego relacje można uznać za autentyczny wgląd w pracę egzorcysty, chociaż zainteresowani tematem dużo więcej wyciągną z książki "Obrzęd. tajemnice współczesnych egzorcystów" .

× 18 | link |
@emmeneea
2020-01-20
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl