Recenzje książki "Gwiazd naszych wina"

Dodaj swoją recenzję

Gwiazd naszych wina oczami #Ivy

@Aleksandra_B @Aleksandra_B · 2015-04-04 18:27:44

Nowotwór. Na pierwszy rzut oka zwykły wyraz niewyróżniający się na tle inny. Po prostu słowo na „n”, jak inne. Jednak skrywa ono w sobie bolesną prawdę o tym, że twoje ciało zamierza podpisać umowę z samą Śmiercią. Ludzie próbują temu zapobiec poprzez chemioterapię i inne formy zwalczania złośliwca tkwiącego wewnątrz siebie. Nie wystarczy jednak le... czytaj dalej »

ZRECENZOWANO.BLOGSPOT.COM

HO
@Honsia · 2014-12-10 17:52:27

John Green jako dwudziestodwulatek pracował w szpitalu dziecięcym. Autor przez 12 lat pragnął napisać książkę o dzieciach z nowotworem - nie o dzieciach z plakatów, pełnych siły i odwagi, którzy w pełni zgadzają się ze swoją chorobą, lecz o prawdziwych chorych na raka, o ich rodzinie i przyjaciołach, którzy muszą sobie poradzić z faktem, że osoba, ... czytaj dalej »

Gwiazd naszych wina

@panika0 @panika0 · 2014-11-09 19:45:26

„ - Siedzę w rollercoasterze, który cały czas jedzie w górę. - Moim przywilejem i obowiązkiem, jest pojechać z tobą - zapewniłam go.” *str. 221 Chyba każdy kojarzy Johna Greena i jego twórczość, zwłaszcza kultową „Gwiazd naszych wina”, dzięki której autor zyskał tak duży rozgłos i sławę, a jego książki to jedne z najchętniej czytanych książek na ... czytaj dalej »

Gwiazdy gwiazdami, a śmierć śmiercią.

@Neph @Neph · 2014-11-03 10:18:54

Hazel Grace jest chora na raka. I co z tego? Każdy normalny człowiek panikowałby, robił różne rzeczy, żeby zostać zapamiętany, ale nie ona. Dziewczyna pogodziła się już z tym, że kiedyś umrze i wcale jej to nie rusza. Czyta książki, ogląda seriale, nie spotyka się ze starymi przyjaciółmi ze szkoły, ale wcale jej to nie przeszkadza. Jej matka uważa ... czytaj dalej »

"Gwiazd naszych wina"

@booksofmeworld @booksofmeworld · 2014-10-23 11:40:36

Do Gwiazd naszych wina podeszłam z naprawdę bardzo dużym dystansem. Wszędzie czytałam bardzo pochlebne opinie, znajomi też nie szczędzili wychwalających słów, a ja nie chciałam na podstawie czyichś opinii zaszufladkować powieści, a tym bardziej nie chciałam się zawieść. A jak było w rzeczywistości? Cóż, mam bardzo mieszane uczucia. Powieść opowiad... czytaj dalej »

Wśród gwiazd odpowiedź

@Elfik_Book @Elfik_Book · 2014-09-04 15:42:56

Hazel jest chora na raka. Już od jakiegoś czasu nie chodzi do szkoły. Codziennie musi mieć przy sobie butlę z tlenem i wąsy. Jej płuca nie są w stanie same oddychać. Większość czasu spędza na czytaniu jednej i tej samej książki oraz oglądaniu programów rozrywkowych w telewizji. Jej mama sądzi, że popadła w depresję. Właśnie dlatego wysyła ją na gru... czytaj dalej »

Gwiazd naszych wina

@zaczytanamarzycielka @zaczytanamarzycielka · 2014-08-07 10:43:32

Przyznam się szczerze, że sięgnęłam po tą książkę tylko dlatego że zaciekawiła mnie okładka i tytuł :D Książek o śmiertelnych chorobach kilka już przeczytałam w swoim życiu , nie każde mnie zachwyciły , nie każde mnie zauroczyły ... :D Najbardziej lubię jednak te pisane na faktach ... :) Stawiam większą poprzeczkę tym pisanym z głowy [ wymyśloną ] ... czytaj dalej »

Zaskoczenie ostatniego czasu...

GA
@Gabrielles · 2014-07-12 14:04:17

Rok szkolny się skończył, więc żeby to jakoś uczcić, postanowiłam skoczyć do galerii na małe zakupy. Główny przystanek: oczywiście Empik. Długo siedziałam między regałami i zastanawiałam się, w co by tu zainwestować. W końcu ze sklepu wyszłam z powieścią Johna Greena "Gwiazd naszych wina", o której słyszałam tyle dobrego, że po prostu musiałam to s... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się