Recenzje książki "Harry Potter i Insygnia Śmierci"

Dodaj swoją recenzję

Ostateczne starcie dobra ze złem

@Anuszka @Anuszka · 2019-05-27 11:22:57

Ostatnia część serii o Harrym Potterze jest pełna bólu i cierpienia, ale też nadziei i miłości. Harry, dostawszy zeszłego roku misję odnalezienia horkruksów, przez Dumbledore'a, wyrusza w tę przygodę życia razem z Ronem i Hermioną. Na ich drodze staje wiele przeciwności, łącznie z konfliktami pomiędzy najlepszymi przyjaciółmi. Ale czy winne są tem... czytaj dalej »

Najlepsza część HP

@mwoleyko @mwoleyko · 2015-11-04 09:00:22

Genialna część HP - jak na wielki finał przystało, akcja odbija wreszcie w inną stronę, bohaterowie podrożują, wychodzą z Hogwartu i działają :D niesamowicie ujęta historia Rona i Hermiony, poszukiwania grobu w Dolinie Godryka, miałem dreszcze czytając te rozdziały.

Harry Potter i Insygnia Śmierci

@fri2go @fri2go · 2010-09-06 16:07:09

„Harry Potter i Insygnia Śmierci” jest zakończeniem 7-tomowego cyklu. Wg mnie dobrym zakończeniem. Pani Rowling się postarała i napisała książkę bardzo dobrą. Trup się kładzie gęsto, ale oczywiście z kulturą. Są zarówno epizody smutne jak i wesołe. Początkowo nawet z przewagą tych smutnych. Ale podobno nie ma róży bez kolców, więc musi tak być. Świ... czytaj dalej »

Harry Potter i Insygnia Śmierci

@rockaga @rockaga · 2009-10-03 19:21:45

Ostatni tom bestsellerowego cyklu J.K. Rowling noszący w oryginale tytuł "Harry Potter and the Deathly Hallows" budził i wciąż budzi najwięcej emocji spośrod wydanych tomów. Nie tylko dzięki temu, że w owej części rozstrzygają się losy bohaterów i czarodziejskiej strony świata, ale też dlatego, że autorka zdecydowała się na tytuł niejasny, budzący ... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się