Mężczyzna z tuszem na dłoni

Monika Joanna Cieluch
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 14 ocen kanapowiczów
Książka Mężczyzna z tuszem na dłoni
Książka Mężczyzna z tuszem na dłoni
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 14 ocen kanapowiczów

Opis

Czy młodzieńcza miłość może być tą na całe życie?
Hania, Jakub i Olly tuż po ukończeniu szkoły średniej postanowili wyjechać do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Los rozdał im sprzyjające karty. Jakub już pierwszego dnia zatrudnił się w renomowanym salonie tatuażu, a Hania i Olly rozpoczęli studia. Nieoczekiwany splot wydarzeń niszczy wieloletnią relację, a drogi trojga przyjaciół rozchodzą się gwałtownie. Po dwunastu latach spotykają się ponownie i Kuba dowiaduje się, że kobieta, której nigdy nie przestał kochać, planuje ślub z innym. Zdesperowany postanawia podjąć jeszcze jedną próbę, by odzyskać Hanię. Proponuję jej wspólne spędzenie pięciu dni, podczas których zamierza udowodnić Hani, że to właśnie nim smakuje jej szczęście. Czy Jakubowi uda się odzyskać serce ukochanej? Czy można przestać kochać człowieka tylko dlatego, że raz w życiu dokonał fatalnego wyboru?
" ... więc albo będą swoim błogosławieństwem, albo utoną w morzu własnych porażek."
Data wydania: 2020-06-30
ISBN: 978-83-7995-526-8, 9788379955268
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Inanna
Cykl: Niepokorni, tom 1
Stron: 422
dodana przez: Jagrys
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Monika Joanna Cieluch Monika Joanna Cieluch Monika Joanna Cieluch, mimo iż jest rodowitą grudziądzanką, to od niemal czternastu lat mieszka poza granicami kraju. Od najmłodszych lat uwielbiała odbywać podróże po kartach najrozmaitszych powieści i ową miłość pielęgnuje po dzień dzisiejszy. Swo...

Książki Monika Joanna Cieluch

Wszystkie książki Monika Joanna Cieluch

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Niezwykle emocjonująca historia

23.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Najpierw do przeczytania książki zachęciła mnie wspaniała okładka! Mężczyzna, wytatuowany, zamyślony… no co ja poradzę, że mam słabość do takich panów :P potem przeczytałam parę pozytywnych recenzji i postanowiłam po nią sięgnąć. Czy mi się spodobała? Hania, Jakub i Olly to grupa przyjaciół, których łączy wspólna przeszłość. Hania i Jakub są pa... {} Recenzja książki Mężczyzna z tuszem na dłoni

@justus228@justus228 {}× 3

Mężczyzna z tuszem na dłoni

11.09.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Czy młodzieńcza miłość może być tą na całe życie? Hania, Jakub i Olly tuż po ukończeniu szkoły średniej postanowili wyjechać do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Los rozdał im sprzyjające karty. Jakub już pierwszego dnia zatrudnił się w renomowanym salonie tatuażu, a Hania i Olly rozpoczęli studia. Nieoczekiwany splot wydarzeń niszczy wielole... {} Recenzja książki Mężczyzna z tuszem na dłoni

@iza.81@iza.81 {}× 2

"Mężczyzna z tuszem na dłoni"

19.09.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Czasami czas wcale nie zaciera szlaków, które przyszło nam przemierzać, nie niszczy uczuć tych prawdziwych, które tylko gdzieś w nas tkwią przyczajone czekając na inne chwile, te lepsze i bardziej wyczekiwane. Bywa tak, że popełniamy błędy, ale one nas nie definiują, z ich powodu nie można kogoś przestać kochać, ale czy to wystarczy, aby na nowo z... {} Recenzja książki Mężczyzna z tuszem na dłoni

@snieznooka@snieznooka {}× 1

Literacki kunszt!

25.02.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Twoje serce zawsze należało do mnie, a serca, Hania… serca nie oszukasz." Mężczyznę z tuszem na dłoni czytałam dwa razy. Jako wersję roboczą i jako wersję oficjalną. Dopingowałam autorkę, by nie poddała się i wydała tę powieść. Dlaczego? Odpowiedź będzie bardzo prosta i może nieco banalna, ponieważ historia trójki przyjaciół jest prawdziwym ... {} Recenzja książki Mężczyzna z tuszem na dłoni

Moja opinia o książce

Opinie

CZ
2020-08-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

„Mężczyzna z tuszem na dłoni” autorstwa Moniki Joanny Cieluch to książka, która porywa w wir uczuć, szalejącą burzę emocji i to w dużej mierze tych skrajnych oraz bardzo intensywnych.
Poznajemy troje przyjaciół, którzy w tchnącej niepowtarzalnym klimatem Anglii próbują zbudować swoje szczęśliwe życie. W ich relacji drzemią jednak uśpione demony, czekające na moment by wychylić się z ukrycia i zupełnie przemodelować świat młodych ludzi. Gdy już to następue musi upłynąć sporo czasu by siła prawdziwych, niepowtarzalnych uczuć upomniała się o należne jej miejsce.
Po 12 latach ścieżki polskich przyjaciół splatają się na nowo. W Hani - lekarce i narzeczonej Olliego, odradzają się wszystkie głęboko pogrzebane emocje, gdy mężczyzna, który skrzywdził ją najmocniej mimo upływu czasu nadal zna ją najlepiej, a do tego powraca by sprawić, że świat mieni się najcudowniejszymi barwami.
Pojawia się jednak najistotniejsze pytanie; czy kobieta jest w stanie wybaczyć i kogo wybrać, gdy przeszłość każdego odkrywa coraz to nowe sekrety. Jak ważne jest uparte dążenie do celu i niepoddawanie się mimo przeciwności.
Pani Cieluch w swojej dopracowanej i Przemyślanej powieści prowadzi czytelnika krętymi ścieżkami do finału przyprawiającego o zawrót głowy! Bo czym dalej tym więcej zaskakujących zdarzeń składa się na obraz zupełnie niepowtarzalnej historii.
Miłość, zdrada, ból, przebaczenie, chwile szczęścia, nieuniknione wybory - jednym słowem to co w romansie wiedzie prym w tej...

{} | link |
@_alex_sandra_mama_
2020-09-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

.
"Mężczyzna z tuszem na dłoni"
Książka widoczna na powyższym zdjęciu to przejmująca historia o tym jak jedno zdanie i jedna źle podjęta decyzja może zaważyć na życiu naszym i najbliższej osoby.
Główna bohaterka to młoda, energiczna, szczęśliwa Pani doktor. Świeżo po zaręczynach pełna nadzieji na szczęśliwą przyszłość z wieloletnim partnerem i przyjacielem ze szczęścia wręcz unosi się nad ziemią. Szczęście, szczęściem a praca, pracą 😉 na jednym z dyżurów energiczna Pani doktor postanawia utrzeć nosa jednemu z pacjentów, który nie przypadł do gustu reszcie personelu. Pełna energi wkracza do sali lecz widząc kto jest ów pacjentem w jednej chwili jej szczęściem opada a widok mężczyzny skutecznie sprowadza ją na ziemię. Uczucia dawno zapomniane i demony przeszłości zakopane głęboko w duszy ożywają na nowo. Kobieta zupełnie nie spodziewa się tego co przyniesie jej życie, które zatoczyło koło w momencie przekroczenia drzwi sali 3AA. Z każdym kolejnym dniem Pani doktor przekonuje się jak mało wiedziała o wydarzeniach, które zaważyły na jej obecnym życiu.
Powyższa książka była dobrą, przyjemną i zaskakującą lekturą. Polecam ją Wam a ja czekam na kolejny tom

{} | link |
@justus228
2020-10-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@Zaczytana_martuska
2020-10-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@karolcik
2020-10-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@ozgasylwia1
2020-09-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@Ewelina_Nawara
2020-09-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@snieznooka
2020-09-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
@iza.81
2020-09-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@miedzytytulami
2020-09-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane Na półce z książkami
@Jagrys
2020-07-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 4 /10
Przeczytane Wyrób książkopodobny ebook Posiadam
NI
2019-08-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Moje książki 😊
@Rozchelstana_Owca
2019-04-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
SL
2019-02-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Współpraca wydawnicza

Co czytać po książce “Mężczyzna z tuszem na dłoni”- Monika Joanna Cieluch

Książka Zawsze warto
Zawsze warto J.B. Grajda
{}8.3/10
Co się stanie, kiedy nasz świat nagle runie? Kiedy najbliżs...
Książka Marzenia mają twoje imię
Marzenia mają twoje imię Karolina Klimkiewicz
{}8.1/10
On — nigdy nie spodziewał się, że w ciągu jednego dnia całe...
Książka Gra
Gra Augusta Docher
{}8/10
Sebastian, Izabela, Marianna i Cecylia. Jedyny mężczyzna w ...
Książka 30 Dni
30 Dni K. C. Hiddenstorm
{}9/10
Linda Hill dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora. Z us...
Książka Negatyw szczęścia. Inizio
Negatyw szczęścia. Inizio Ludka Skrzydlewska
{}7.6/10
Pełna humoru opowieść o tym, jak zacząć od nowa i nie zwari...

Cytaty z książki

“"Nie jestem idealny, ale stanowię całkiem interesującą wersję limitowaną, być może trudną w obsłudze, ale za to z klasycznie romantyczną duszą"”
{}× 1
#
{} Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Książka Diabelski Hrabia
Diabelski Hrabia Melisa Bel
{}8.0/10
Jocelyn zna hrabiego Winstona od dziecka. Nie wie, że ten m...
Książka W paszczy lwa
W paszczy lwa Melisa Bel
Catherine od dziecka żyje w cieniu olśniewającej siostry, d...
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe