Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza

Jacek Międlar
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jacek Międlar publicysta, były ksiądz, orędownik w walce o prawdę. W książce, która stała się swoistą autobiografią, definiuje choroby trawiące Kościół katolicki i polskie społeczeństwo. Ujawnia i piętnuje homoseksualne lobby w Kościele i liberalizm, który wkradł się w jego szeregi i destabilizuje go od środka. Międlar odpowiada na pytanie, kto tak naprawdę, w zaciszu gabinetów, z dala od kamer kształtuje mass media i politykę światową. Autor demaskuje grupę, która faktycznie stoi za najważniejszymi politykami i decyzjami, które oni podejmują. Wraz ze zrzuceniem sutanny, pozbył się knebla, który włożyła mu w usta kościelna hierarchia; teraz może walczyć o prawdę.
ISBN: 978-83-950962-0-4, 9788395096204
Wydawnictwo: wPrawo.pl

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Walka - nie wiadomo o co..

20.10.2020

Przez pierwsze 280 lat chrześcijańskiej historii, chrześcijaństwo znajdowało się pod sztandarem Imperium Rzymskiego, a chrześcijanie byli straszliwie prześladowani. To uległo zmianie po " nawróceniu" Cesarza Rzymskiego Konstantyna. Konstantyn zalegalizował chrześcijaństwo w Edykcie z Mediolanu w 313 r.n.e. Później w roku 325 n.e. zwołał on Radę Ni... Recenzja książki Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza

Moja opinia o książce

Opinie

@aniabruchal89
2020-10-20
3 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl