Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza

Jacek Międlar
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jacek Międlar publicysta, były ksiądz, orędownik w walce o prawdę. W książce, która stała się swoistą autobiografią, definiuje choroby trawiące Kościół katolicki i polskie społeczeństwo. Ujawnia i piętnuje homoseksualne lobby w Kościele i liberalizm, który wkradł się w jego szeregi i destabilizuje go od środka. Międlar odpowiada na pytanie, kto tak naprawdę, w zaciszu gabinetów, z dala od kamer kształtuje mass media i politykę światową. Autor demaskuje grupę, która faktycznie stoi za najważniejszymi politykami i decyzjami, które oni podejmują. Wraz ze zrzuceniem sutanny, pozbył się knebla, który włożyła mu w usta kościelna hierarchia; teraz może walczyć o prawdę.
ISBN: 978-83-950962-0-4, 9788395096204
Wydawnictwo: wPrawo.pl

Autor

Jacek Międlar
Urodzony w 1989 roku
Kontrowersyjny, suspendowany ksiądz-nacjonalista, prawomocnie skazany za nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, religijnym i rasowym.

Pozostałe książki:

Sąsiedzi Sąsiedzi. Ostatni świadkowie ukraińskiego ludobójstwa na Polakach. Tom 2 Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach
Wszystkie książki Jacek Międlar

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@aniabruchal89
2020-10-20
3 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl