Najlepsze horrory A. D. 2012

Kazimierz Kyrcz jr., Marcin Kiszela "Dawid Kain", Michael Slade, Bartłomiej Paszylk ...
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Najlepsze horrory A. D. 2012
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Antologia „Najlepsze Horrory A.D. 2012” pod redakcją Bartłomieja Paszylka to unikalna kolekcja dziesięciu opowiadań grozy stworzonych przez pisarzy polskich i zagranicznych. Czytelnik znajdzie tu zarówno formy krótkie, kilkustronicowe, jak i rozbudowaną, wielowątkową opowieść autorstwa mistrza gatunku, Petera Strauba. Tematyka antologii jest niezwykle szeroka, w czasie lektury dowiemy się więc, czego nie należy robić, żeglując Amazonką; czym grozi wdanie się w romans z mimem; jak może się skończyć zbyt długie odkładanie wizyty u dentysty; a także jak potworne rzeczy mogą na nas czyhać na cmentarzu, w kinie, w kopalnianych korytarzach czy też we własnym domu. Antologia „Najlepsze Horrory A.D. 2012” to zaproszenie do podróży w świat szaleństwa, tajemnic i obrzydliwości. Czy starczy ci odwagi, by sięgnąć po tę książkę? Spis treści: Michael Slade “Konkurs obrzydliwości” Jarosław Moździoch “Kolekcjoner zelówek” Brian Evenson “Rzecz o niewidzialnej skrzyni” Dawid Kain “Ekstrakcja” Peter Straub “Kicuś to smaczny chleb” Aleksandra Zielińska “Nocny gość” Kaaron Warren “I możesz już tylko oddychać” Kazimierz Kyrcz Jr “Randka w ciemni” Mort Castle “Czas Gedeona” Dariusz Zientalak “Robaki zębowe”
ISBN: 978-83-63630-00-3, 9788363630003
Wydawnictwo: Polonsky

Autor

Kazimierz Kyrcz jr. Kazimierz Kyrcz jr.
Urodzony w 1970 roku w Polsce (Człop)
polski pisarz kryminałów, fantastyki i horroru, poeta i recenzent. W młodości zafascynował się rosyjskimi powieściami science fiction. W celu pogłębiania wiedzy na ich temat oraz bogatszej lektury Kyrcz podjął naukę języka rosyjskiego. Następnie uko...

Pozostałe książki:

Siedlisko Efemeryda Dziewczyny, które miał na myśli Halloween: Cukierek albo psikus Chłopcy, których kochano za mocno
Wszystkie książki Kazimierz Kyrcz jr.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Najlepsze horrory A. D. 2012 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Maynard
2012-09-25

Oczekuje. Może być ciekawie...

| link |
@Zorg
2022-04-15
1 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Najlepsze horrory A. D. 2012. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl