Najlepsze horrory A. D. 2012

Kazimierz Kyrcz jr., Marcin Kiszela "Dawid Kain", Michael Slade, Bartłomiej Paszylk ...
Najlepsze horrory A. D. 2012
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Antologia „Najlepsze Horrory A.D. 2012” pod redakcją Bartłomieja Paszylka to unikalna kolekcja dziesięciu opowiadań grozy stworzonych przez pisarzy polskich i zagranicznych. Czytelnik znajdzie tu zarówno formy krótkie, kilkustronicowe, jak i rozbudowaną, wielowątkową opowieść autorstwa mistrza gatunku, Petera Strauba. Tematyka antologii jest niezwykle szeroka, w czasie lektury dowiemy się więc, czego nie należy robić, żeglując Amazonką; czym grozi wdanie się w romans z mimem; jak może się skończyć zbyt długie odkładanie wizyty u dentysty; a także jak potworne rzeczy mogą na nas czyhać na cmentarzu, w kinie, w kopalnianych korytarzach czy też we własnym domu. Antologia „Najlepsze Horrory A.D. 2012” to zaproszenie do podróży w świat szaleństwa, tajemnic i obrzydliwości. Czy starczy ci odwagi, by sięgnąć po tę książkę? Spis treści: Michael Slade “Konkurs obrzydliwości” Jarosław Moździoch “Kolekcjoner zelówek” Brian Evenson “Rzecz o niewidzialnej skrzyni” Dawid Kain “Ekstrakcja” Peter Straub “Kicuś to smaczny chleb” Aleksandra Zielińska “Nocny gość” Kaaron Warren “I możesz już tylko oddychać” Kazimierz Kyrcz Jr “Randka w ciemni” Mort Castle “Czas Gedeona” Dariusz Zientalak “Robaki zębowe”
ISBN: 978-83-63630-00-3, 9788363630003
Wydawnictwo: Polonsky

Autor

Kazimierz Kyrcz jr. Kazimierz Kyrcz jr.
Urodzony w 1970 roku w Polsce (Człop)
polski pisarz kryminałów, fantastyki i horroru, poeta i recenzent W młodości zafascynował się rosyjskimi powieściami science fiction. W celu pogłębiania wiedzy na ich temat oraz bogatszej lektury Kyrcz podjął naukę języka rosyjskiego. Następnie ukoń...

Pozostałe książki:

Siedlisko Efemeryda Koszmar na miarę Dziewczyny, które miał na myśli Chłopcy, których kochano za mocno
Wszystkie książki Kazimierz Kyrcz jr.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Najlepsze horrory A. D. 2012 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Maynard
2012-09-25

Oczekuje. Może być ciekawie...

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Najlepsze horrory A. D. 2012. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe