Niedźwiedź i pianino

David Litchfield
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Niedźwiedź i pianino
Książka Niedźwiedź i pianino
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Pewnego dnia młody niedźwiedź znajduje w lesie coś, czego nigdy wcześniej nie widział. Czas mija, a zwierzę powoli uczy się gry na przedziwnym instrumencie. Wreszcie piękne dźwięki dochodzące z głębi lasu słyszą ojciec i syn, którzy właśnie wybrali się na piknik. Zabierają niedźwiedzia ze sobą w niesamowitą podróż do Nowego Jorku, gdzie gra na pianinie zmienia zwierzę w prawdziwą gwiazdę. Niedźwiedź ma sławę, fortunę i może grać z najbardziej znanymi muzykami na całym świecie, jednak bardzo tęskni za swoją rodziną i przyjaciółmi, których zostawił w lesie. Wzruszająca opowieść o odkrywaniu siebie i poczuciu przynależności, uzupełniona pięknymi całostronicowymi ilustracjami.
Data wydania: 2019-06-05
ISBN: 978-83-8154-275-3, 9788381542753
Wydawnictwo: ZIELONA SOWA
Stron: 40

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Niedźwiedź i pianino? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@timido2
@timido2 2019-08-16
Przeczytane (2019-08-11)
Przepiękna opowieść o spełnianiu swoich marzeń, ale również o tęsknocie i dumie. Historia niedźwiedzia, który robi karierę wybitnego pianisty, ale tęskni za lasem i jego mieszkańcami. Wracając obawia się, że dawni przyjaciele o nim zapomnieli, są na niego źli za to, że poszedł za marzeniami, ale rzeczywistość okazuje się być inna - oni są z niego dumni i szczęśliwi, że odniósł sukces. Bardzo mądra książka, z głębokim przesłaniem, przepięknie ilustrowana.
serce | link |
DO
@Doris_2 2019-08-11
Przeczytane (2019-08-11)

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się