Nowa ziemia przebudzenie świadomości sensu życia

Eckhart Tolle
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Nowa ziemia przebudzenie świadomości sensu życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Nowa Ziemia została uznana za najprostszy i najskuteczniejszy przewodnik wewnętrznej przemiany i odnowy. Oprah Winfrey włączyła ją do swego Klubu Książki i książka stała się znana na całym świecie. W dyskusjach, które Oprah prowadziła z udziałem autora na swoim portalu internetowym, uczestniczyło kilkanaście milionów czytelników!
"Jeżeli pragniesz odkryć cel swego życia i wiedzieć, jak go osiągnąć, jeżeli nosisz w sobie tęsknotę za przebudzeniem duchowym, ta książka jest dla ciebie! - mówi autor. - Pomoże ci poznać siebie i mechanizmy twojego świata wewnętrznego. Pomoże też uświadomić sobie źródła wewnętrznego konfliktu i bólu, który nie pozwala ci na prawdziwe spełnienie. Nie tkwij do końca życia w pułapce uwarunkowań z przeszłości, które ukształtowały twoją osobowość. Pozwól, aby twoje życie przekształciło się od wewnątrz, jedynie siłą twojej świadomości".
Na tym polega prostota tej metody dochodzenia do wewnętrznej przemiany: psychiczna odnowa poprzez samoświadomość. A konsekwencją jest wizja NOWEJ ZIEMI - ziemi ludzi bardziej świadomych celu istnienia i głębszych powiązań w funkcjonowaniu świata.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-978-8387-02-2, 9789788387022
Wydawnictwo: Grupa Medium
Stron: 280
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Eckhart Tolle Eckhart Tolle
Urodzony 16 lutego 1948 roku w Niemczech (Lünen)
Eckhart Tolle (Ulrich Leonard Tölle urodzony 16 lutego 1948 roku w Niemczech) jest współczesnym nauczycielem duchowym i autorem książek i wykładów z dziedziny duchowości. Nie jest związany z żadną konkretną religią ani tradycją. W wieku 22 lat roz...

Pozostałe książki:

Potęga teraźniejszości Praktykowanie potęgi teraźniejszości Nowa Ziemia Strażnicy istnienia Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie
Wszystkie książki Eckhart Tolle

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Nowa ziemia przebudzenie świadomości sensu życia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@malgosia6
2011-06-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Powinna być lektura obowiązkową w kazdej szkole podobnioe jak "Potega teraźniejszości" tego samego autora. POLECAM WSZYSTKIM, BO TO NIE KSIĄZKA , A PRAWDZIWY SKARB, KTÓRY CZYTAŁAM, CZYTAM I CZĘSTO JESZCZE BEDE DO NIEGO WRACAŁA. ZA KAŻDYM RAZEM ZWRACA SIĘ UWAGE NA COS INNEGO I INACZEJ SIĘ ODBIERA SŁOWA W NIEJ NAPISANE... Drogą do tego jest poznanie siebie i mechanizmów twojego świata wewnętrznego. Książka Nowa Ziemia pomoże ci w tym. Pomoże ci także uświadomić sobie, że dysfunkcyjne wzorce, które tak cię rażą w społeczeństwie, istnieją również w tobie, będąc źródłem wewnętrznego konfliktu i bólu i nie pozwalając ci na prawdziwe spełnienie. „Mam nadzieję – mówi Eckharta Tolle – że książka Nowa Ziemia pomoże ci także dotrzeć do tego wymiaru twojego wnętrza, o którego istnieniu być może w ogóle nie wiedziałeś lub tylko z rzadka doświadczałeś jego przebłysków. Nie tkwij do końca życia w pułapce uwarunkowań z przeszłości, które ukształtowały twoją osobowość, i pozwól, aby twoje życie przekształciło się od wewnątrz, jedynie siłą twojej świadomości”. „Nasza planeta i ludzkość – mówi dalej – pilnie potrzebują przebudowy świadomości, duchowego przebudzenia. Bez tego tylko utrwalimy chorobę przeszłości, którą tak dobitnie widać w historii XX wieku, lub co najwyżej będziemy leczyć same symptomy tej choroby, a nie jej przyczyny. Tą chorobą jest zbiorowa dysfunkcja egotycznego umysłu”. Z tego procesu przemiany jednostkowej i społecznej wyłania się wizja NOWEJ ZIEMI – ziemi ludzi bardziej ś...

{} | link |
@Klementynka
2021-07-26
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane ezoteryka, parapsychologia literatura niemieckojęzyczna
BA
2010-09-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Personal development
@Nadia
2010-01-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Nowa ziemia przebudzenie świadomości sensu życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl