Obietnica gangstera

Anna Wolf
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 33 ocen kanapowiczów
Obietnica gangstera
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 33 ocen kanapowiczów

Opis

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno prawo, jak i reguły obowiązujące w przestępczym świecie, i dziewczyna, która w wyniku gangsterskich porachunków traci ukochaną osobę i musi nagle zmienić całe swoje życie, by uniknąć tragicznego losu. Czy miłość zmiękczy serce bezwzględnego płatnego zabójcy?

Data wydania: 2022-03-23
ISBN: 978-83-287-2174-6, 9788328721746
Wydawnictwo: Muza
Cykl: Bracia Tarasow, tom 1
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 320
dodana przez: Vernau

Autor

Anna Wolf Anna Wolf Autorka romansów i książek erotycznych. Polka, pochodząca z Gorzowa, pisząca dla swoich czytelników z największą przyjemnością.

Pozostałe książki:

Serce gangstera Zemsta gangstera Grzeszne święta Ryzyko Gangstera Zimowe serca Ring Parker Rain Pokusa gangstera Love-hate, hate-love Nie zostawię cię Storm Gorące lato. Grzeszne opowieści Blade Knox Ghost Oblicze gangstera Obietnica gangstera Ring 2 Rozpalone zmysły Klątwa Berserkera Świąteczne namiętności Niebezpieczne związki Ocalenie gangstera Saint Facet na wakacje Święta po sąsiedzku Cole West Sprawa Rity Barbarzyńca Słodkie pragnienie Gangsterzy zrodzeni z mroku Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Vendetta Grzeszna muzyka Grzeszne strony namiętności Piekielna umowa
Wszystkie książki Anna Wolf

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

obietnica

20.06.2022

Książka to początek nowej serii #bracia Tarasow Anny Wolf ale jednocześnie kontynuacja serii #gangsterzy. Uwielbiam braci Tarasow, choć tu mamy ich mniej. Owszem są obecni ale nie w takim stylu jak w dwóch pierwszych tomach. Czy ta część jest zła? Nie. A może lepsza? To zależy co kto woli. Na pewno jest inna.... Reily to młoda dziewczyna, któ... Recenzja książki Obietnica gangstera

Obietnica gangstera

20.12.2022

" Obietnica gangstera" ~Anna Wolf Który tom z tej serii utkwił wam najbardziej w pamięci? Rodzina Tarasow ponownie w akcji. Bezwzględność, brutalność, przebiegłość, namiętność... To wszystko kojarzy sie z tym nazwiskiem. Przemoc i złość to coś normalnego w ich świecie. Wszystko zmienia sie gdy traci się bliską osobę... Czy twarde serducho zmi... Recenzja książki Obietnica gangstera

Mega ciekawa

30.03.2022

Jak często sięgacie po romans mafijny? Czy lubicie ten gatunek? Ja jestem wielbicielką książek opisujących gangsterskie życie, gdzie bohaterowie są niezwykle męscy, silni, przystojni i bez skrupułów odbierają życie oraz wymierzają sprawiedliwość. Pani Ania w cudowny sposób kreuje brutalny i pełen przemocy świat, gdzie liczy się tylko władza, pien... Recenzja książki Obietnica gangstera

@Izzi.79@Izzi.79 × 3

„On zawsze dotrzymuje danego słowa...”

19.03.2022

Dzisiaj przychodzę do Was z najnowszą książką od Pani Anny Wolf - „Obietnica gangstera”, dzięki której po raz kolejny miałam styczność z rodziną Tarasow, której strasznie mi brakowało. Uwielbiam twórczość tej Pani. To głównie jej zawdzięczam polubienie powieść z gatunku romans, które kiedyś omijałam szerokim łukiem. Jednak kiedy przeczytałam „Park... Recenzja książki Obietnica gangstera

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@bookaholic.in.me
2022-03-20
7 /10

"Obietnica gangstera" to przez całą rzeszę fanów ogromnie wyczekiwana kontynuacja. Bracia Tarasow to znak rozpoznawczy Autorki i choć trochę się naczekaliśmy na ich dalsze, szalone losy, to z pewnością całe to oczekiwanie było tego warte. Choć książka teoretycznie skupia się na opisie skomplikowanej relacji Dimitrija i Riley, to Pani Ania robi ogromny ukłon w stronę fanów serii i dostajemy tutaj także odrobinę perspektywy całego mafijnego klanu. Tajemnice się mnożą i nie wszystkie będą stanowić ukojenie duszy, gdy wyjdą na jaw. Zagrożenie życia wielu osób nadal nie ustaje, a dzięki temu otrzymamy ogrom akcji. Nie zabraknie też utarczek słownych, ciętych ripost i widocznego ognia na linii wszystkich znanych z poprzednich tomów par, a także tej dopiero kiełkującej, stanowionej przez głównych bohaterów. Lecz przede wszystkim książka utrzymuje tak dobrze znany jej nurt, gdzie rodzina jest najważniejsza i zawsze można na nią liczyć. Bez znaczenia jest to, jak się do niej trafiło, liczy się bowiem sam fakt przynależenia, a więzy krwi mogą pomóc ale nie są najistotniejszym elementem.
Dimitrij pojawił się znikąd, choć gdy pozna się jego losy, to jest bardzo pasującym kolejnym elementem układanki składającym się na historię rodziny Tarasow. Zarówno pod względem fizycznym jak i biorąc pod uwagę zachowanie, przypomina Antona i Aleksieja. Podobnie narwany i zaborczy, jednak jakby odrobinę bardziej ugładzony w swoim zachowaniu. Nie ma nic wspólnego z mafią, chociaż nie para...

| link |
@mamazonakobieta
2022-03-26
10 /10
Przeczytane

Jedna chwila, jeden moment i życie Riley diametralnie się zmienia. Jej matka była w związku, który ją niszczył, jednak nadszedł moment, że udało się ją namówić do odejścia, do ucieczki. Jednak się nie udało, na oczach Riley jej matka zostaje zastrzelona, a ona wie, że grozi jej niemałe niebezpieczeństwo. Musi zniknąć, nie pozwolić się odnaleźć, zacząć wszystko od nowa, chociaż, wie, że nie będzie łatwo. Teraz została sama i tylko na siebie może liczyć.
Dymitrij jest płatnym zabójcą, niezwykle skutecznym w tym, co robi. Żyje samotnie, planując zrobić wszystko, aby dotrzymać złożonej obietnicy i zbliżyć się do swojej siostry.
Kiedy tych dwoje się spotyka, oboje mają swoje tajemnice i sekrety. Jakie? Czy mają szansę na bycie razem? Kim tak naprawdę jest Dymitrij? Czy ich przeszłość pozwoli o sobie zapomnieć?

Seria gangsterzy bardzo mi się podoba, ale poprzedni tom uważałam za dużo słabszy od poprzednich. Kiedy dowiedziałam się, że Bracia Tarasow wracają, bardzo się ucieszyłam, a jednocześnie liczyłam, że będzie na poziomie pierwszych trzech tomów. Jak wrażenia po przeczytaniu? Ta książka była świetna, według mnie jedna z lepszych autorki. Pełna tajemnic, niebezpieczeństw, mafijnych porachunków, a jednocześnie namiętności, mrocznego humoru. Zdecydowanym plusem jest fakt, że czytamy ją nie tylko z perspektywy głównych bohaterów, ale są również rozdziały oczami bohaterów poznanych w poprzednich tomach. Książkę czyta się szybko, a podczas czytania towarzyszyło ...

| link |
@kami2002polan
2022-05-30
7 /10

❤️Recenzja❤️

"Czas nie sprawia, że zapominamy, ale pomaga się z pewnymi rzeczami oswoić."

Autorka powraca z kolejną powieścią, która pozwoli nam wejść do świata bezwzględnego, który rządzi się własnymi prawami.

Dimitri Tarasow to mężczyzna, który na zlecenie zamieni się w mordercę. Jak przystało na jego" zajęcie" jest nieobliczalnym mężczyzną, którego lepiej nie mieć za wroga. Jego celem jest odnalezienie i schwytanie tego, kto odważył się zabić jego matkę. Ma również siostrę, którą pragnie lepiej poznać.

Riley kobieta, która jako zobaczyła coś, czego nie powinna. Na jej oczach zginęła kobieta, która była dla niej całym światem. Była to jej mama. Demony zamieszkają jej w duszy, jednak stara się od nich uciec. Zatrudnia się w barze, gdzie rządzi mafia, jednak, gdzie mogłaby być bardziej bezpieczna? Poznaje w nim Dmitri'a, który będzie się o nią troszczył i sprawi, że jej serce się w nim rozkocha. Jednak nie wszystko będzie piękne. Czas... To on tutaj jest kluczowy. Ktoś za wszelką cenę będzie szukał Riley. Czy się uda? O tym przekonacie się sami.

Kolejna świetna książka w wykonaniu autorki, ale cóż innego mogłabym oczekiwać. Akcja, która zapiera dech, momenty, które doprowadzą do szybszego bicia serca i mężczyzna, który nie jednej kobiecie potrafiłby namieszać w głowie.
Świetnie wykreowani bohaterowie, którzy doprowadzają do wybuchu złości, łez, jak i momentów kiedy, niewyobrażalnie nas denerwują. I jak ich tutaj nie polubi...

| link |
@marta582_82
2022-03-23
7 /10

"Za­pew­ne będę kie­dyś się za swoje uczyn­ki sma­żył wpie­kle, ale py­ta­nie jest takie: kto nie bę­dzie? Dużo się uzbie­ra osób po­dob­nych do mnie, tylko że ja mam tro­chę ist­nień na su­mie­niu, które wcale mnie nie rusza. Nie może mnie ru­szać, kiedy wiem, jak po­trak­to­wa­no moją ro­dzi­nę. Awinni tego za­pła­cą mi, ito zna­wiąz­ką. Obie­ca­łem sobie coś imam za­miar tego do­trzy­mać. Jesz­cze tylko to jedno zle­ce­nie izajmę się spra­wą, do któ­rej przy­go­to­wu­ję się od ja­kie­goś czasu. Naj­waż­niej­sze, żeby wie­dzieć, zkim czło­wiek bę­dzie tań­czył."
Bracia Tarasow znowu w akcji i choć tym razem są tylko bohaterami drugoplanowymi, to i tak nie sposób przejść koło tej szalonej bandy obojętnie. "Obietnica gangstera" to historia ich kuzyna Dimitra i Riley, w której znajdziemy wszystko to, co czyni książki z tej serii tak popularnymi, a mianowicie: krwawe mafijne porachunki, rodzinne tajemnice, cięty humor i namiętność. Nowy członek rodziny Tarasow jest tak samo charakterny i nieobliczalny jak cała reszta, Riley natomiast, mimo młodego wieku, w niczym nie ustępuje, dobrze nam już znanym, postaciom kobiecym. Jednakże do jednej rzeczy się przyczepię, bo o ile związek pomiędzy tą dwójką rozwija się naturalnie i czuć chemię między nimi, tak uważam, że ta relacja powinna mieć zdecywanie inne zakończenie, ponieważ❗️uwaga delikatny spoiler❗️są rzeczy, których nie da się wybaczyć i których, najzwyczajniej w świecie, nie da się przepracować.
Podsumowując, całość...

| link |
@kadynkaczyta
2022-03-26
8 /10
Przeczytane

Autor: Anna Wolf

Świat mafii jest bezwzględny. Nie ważne czy sięgniemy po książki takiej czy innej autorki. Zawsze dostaniemy niebezpiecznych mężczyzn, przepiękne kobiety i gorące uczucie między głównymi bohaterami. W książce Anny Wolf te wszystkie rzeczy były bardzo dobrze wykreowane.

Dimitrij jest płatnym zabójcą. Bierze zlecenia i nie pyta o nic więcej. Dla niego liczy się tylko to czy dostanie sowitą zapłatę. Nie przejmuje się prawem, ma je głęboko gdzieś, bo to on ustanawia prawo. Jest jeszcze Riley, której matka ginie w tajemniczych okolicznościach. Dziewczyna musi uciec, żeby i jej zabójca nie dopadł. Zatrudnia się w klubie, którym rządzi mafia.

Miałam mały problem z zapamiętaniem kto jest z kim, kto jest kim dla kogo i jak postacie mają na imię. Nie mogłam sobie tego jakoś poukładać w szczególności, gdy akcja toczyła się z punktu widzenia kilku osób. Przeszkadzało mi to, ale nie na tyle, żebym nie przeczytała tej książki. Całość nadrabiała ciekawa fabuła, bardzo dobrze wykreowani bohaterowie i niezapomniane dialogi.

Jak wiadomo kobieta jest w stanie zmienić mężczyznę. Nie ważne czy jest wielki, silny i niebezpieczny. Zawsze płeć piękna będzie ich zgubą, ich słabym punktem. Jest to bardzo piękne, bo widzimy, że obydwojgu zależy na sobie. Czy nasi główni bohaterowie połączyli się, czy prawda jednak ich rozdzieliła? Ja już wiem, a teraz pora żebyście i wy się dowiedzieli sięgając po książkę autorki. Na pewno warto, ale dla własneg...

| link |
@basiaa22.86
2022-03-15
10 /10
Przeczytane

Świetna seria ”Bracia Tarasow”powraca🔥🔥🔥

📚Dimitrij to płatny zabójca,który samodzielnie bierze zlecenia zarabiając na tym duże pieniądze.Aby dowiedzieć się powodów śmierci swojej matki wybiera się do swoich bliskich,a szczególnie „przyszywanej” siostry Melissy.
Riley po śmierci swojej matki ucieka przed człowiekiem,który zlecił zabójstwo matki.
Zatrudnia się barze i pewnego dnia z pomocą przychodzi jej Dimitrij.
Wydawałoby się,że tą dwójkę nic nie łączy,a jednak…
Odkryta prawda może Ich rozdzielić na zawsze…

👹Ponownie spotkanie rodziny Tarasow i ich kobiet jest niesamowitym przeżyciem.Pokazują swoje ciemne oblicze oraz zabawne sytuacje,które sprawiają,że wiele razy uśmiechałam się podczas czytania.

Warto zwrócić uwagę na kobiety,które wybrali sobie mężczyźni Tarasow.Nadal pokazują swoje pazurki i przypominają o sobie,że nie warto ich lekceważyć.Potrafią walczyć o swoją rodzinę i walczyć o to,aby nikt z ich najbliższych nie ucierpiał.

Autorka odkrywa kolejne nieodkryte tajemnice dotyczące rodziny Tarasow.

Dimitrij jest ukazany jako bezwzględny mężczyzna-jednak
gdy spotkał Riley ukazuje swoje inne oblicze,które sprawia,że dla ukochanej jest w stanie zrobić wszystko.Taki jest urok mężczyzn z rodziny Tarasow🔥

Bardzo podobało mi się w książce,że wydarzenia w całej serii są spójne i łącza się w jedna całość.Jest to dodatkowy atut książki i serii♥️

Koniecznie sięgnijcie po tą książkę.
Histori...

| link |
@dosia1709
2022-03-25
8 /10

Bracia Tarasow powracają.
I to z wielkim hukiem!!!!!

Dymitrij niebezpieczny, bezwzględny Wolny strzelec oraz płatny zabójca. W życiu napędza go jeden cel żądza zemsty na mordercy jego matki.
Mężczyzna pragnąc znaleźć tego który zabił jego matkę przenosi się do Nowego Jorku.
Ale znajdzie tam nie tylko tego którego szuka. Znajdzie też kogoś kto ku wielkiemu zdziwieniu stanie się dla niego kimś ważnym.


Riley dziewczyna nie miała w swoim życiu łatwo. Agresywny ojczym, matka która nie potrafiła się postawić.
Życie dziewczyny diametralnie się zmienia kiedy jest świadkiem morderstwa swojej matki. Wiedząc że po jej śmierci życie stanie się dla niej piekłem, dziewczyna postanawia uciec.
W Nowym Jorku Riley zaczyna żyć od nowa.
Lecz niestety po jakimś czasie przeszłość znajdzie ja i tam.

Gdy ta dwójka się spotyka coś się zmienia. On mimo, że nie wie dlaczego nie potrafi jej nie pilnować i zbliżać się do niej. Ona również nie może o nim zapomnieć. Tylko czy gdy Riley pozna prawdę będzie umiała wybaczyć? Czy Dimitri odzyska jej zaufanie?

Uwielbiam książki Pani Ani zawsze potrafią mnie zaskoczyć.
Znajdziecie tu władze, pieniądze, namiętność, emocje, niebezpiecznetswo, niebezpiecznych i przystojnych mężczyzn i piękne kobiety, czyli wszystko czego potrzebuje dobry romans mafijny.
Książkę wciąga się jednym tchem zaczniesz i nawet się nie obejrzysz a jest koniec i nadal jest ci mało. I znowu zakończenie że już czek...

| link |
@lukaszgrudzinski21
2022-04-06
7 /10

Znacie braciszków Tarasow?
Ja znam i bardzo ich polubiłam. A szczególne miejsce w moim sercu ma Aleksiej.

Ale tym tomem do mojego serca wepchał się również Dimitrij który zajmuje się zabijaniem na zlecenie.

Riley na ogół normalna dziewczyna ale życie ją nie oszczędziło i niestety ciągle trafia na osoby powiązane z mafią.

Było dwóch braci bliźniaków.. Ale pojawił się trzeci wypisz wymaluj.. Niby przyrodni a jednak niczym się nie różną .

Ten tom przywowal u mnie miłe wspomnienia z poprzednich tomów i cieszę się że w tej książce było wiele scen właśnie z tymi bohaterami. Grali oni rolę drugoplanowe ale zdecydowanie było ich wystarczająco by nie pozostało niedosytu. Natomiast ten niedosyt Autorka zostawiła na ostatniej stronie i aż nie wierzę że tak to się zakończyło... Poproszę dalsze strony.

Bohaterowie nie powinni mieć nic ze sobą wspólnego ale jednak życie płata figle tak i tutaj pojawi się wielkie bum.

To jest ta książka autorki od której nie mogłam się oderwać czytając a gdy ją odkładałam miałam ciągle w głowie co tu się wydarzy. Autorka powróciła po długim czasie i warto było czekać na tą książkę bo zdecydowanie jest warta sięgnięcia po nią.

A do tego moim zdaniem można sięgnąć po książkę nie znając historii z poprzednich tomów.

Mamy wiele uczuć, emocji oraz w tle mafię a szczególnie wartości w której rodzina mimo wszystko trzyma się razem.

| link |
@tomzynskak
2022-04-01
7 /10

„Obietnica gangstera” to już piąty tom z cyklu „Gangsterzy” autorstwa Anny Wolf.
Rodzina Tarasow powraca i to nie w byle jakim stylu! Jest władza, są pieniądze, groźni i seksowni mężczyźni, piękne kobiety, no i oczywiście…namiętność!
Co tu tak naprawdę dużo mówić książkę dosłownie pochłonęłam i dalej mi mało. Ale już tak mam, że książki autorki mogę brać w ciemno. Dobrze wiem, że nigdy się na nich nie zawiodę ❤

Jednak muszę przyznać, że tym razem cała fabuła była dla mnie troszeczkę przewidywalna. Czy mi to przeszkadzało? Raczej nie. Ponieważ w fabule tej nie zabrakło także intryg, odrobiny tajemniczości i scen pełnych erotyzmu, które oddziałują na wyobraźnię czytelnika. Autorce udało się nawet kilka razy mnie zaskoczyć zwrotami akcji, a i zakończeniem którego się nie spodziewałam. Bohaterowie po raz kolejny zostali świetnie wykreowani i nawet zdarzało mi się dość mocno przeżywać z nimi niektóre sceny.

„Obietnica gangstera” to tak naprawdę kolejna książka o mafijnych porachunkach i miłości. Jest troszeczkę przewidywalna, jednak i tak czyta się ją świetnie. Być może przemawia już za mną sentyment do tej serii i bohaterów. Być może moja ocena nie jest czysto obiektywna, ale i tak książkę zdecydowanie Wam polecam! Albo wiecie co? Najlepiej sięgnijcie po całą serię jeżeli jeszcze nie mieliście okazji się z nią zapoznać😜

| link |
@misako.amaya
2022-04-04
7 /10

Bracia Tarasow zdobyli moje serce już pierwszymi trzema tomami, dlatego też kiedy pojawiła się Obietnica gangstera ucieszyłam się i z wielką niecierpliwością wyczekiwałam premiery. I cóż, zostałam usatysfakcjonowana, co niezmiernie mnie cieszy. Prawda jest taka, że innego scenariusza w przypadku tej serii po prostu nie przewidywałam :D

Nie będę tutaj pisać o fabule, bo nie chciałabym niczego spojlerować. Napiszę jedynie, że zostaniecie wciągnięci w mafijny świat, gdzie niebezpieczeństwo i sekrety są na porządku dziennym. Nie powiem, historia jest trochę przewidywalna, ale to nie przeszkodziło mi w dobrej zabawie. Z pewnością była to miła odmiana, bowiem ostatnia lektura od Autorki nie przypadła mi do gustu, więc fajnie jest napisać tym razem coś pozytywnego :D

Cóż mogę Wam powiedzieć – ja czekam na kolejne tomy, a co!

| link |
@aleksandra390
2023-04-18
10 /10
Przeczytane
@Zaczytany.pingwinek
2022-12-20
7 /10
Przeczytane
@mrsbookbook
2022-11-17
8 /10
Przeczytane ebooki
KA
@kburzynskamiszczuk
2022-11-14
9 /10
Przeczytane
@za.czyta.na
2022-10-25
9 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

Czasem dogadanie się jest najlepszym rozwiązaniem.
Ludzie mówią do siebie, że nigdy się nie opuszczą, a pózniej człowiek zostaje sam. "Nigdy" nie jest dobrym słowem, bo to kłamstwo.
Pewne tajemnice powinny zostać tajemnicami. Czasami prawda rani bardziej, niż byśmy chcieli, a tak naprawdę nikomu ona już nie pomoże, jeśli ten ktoś nie żyje. Nie sprawi, że ukochana osoba zmartwychwstanie.
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Oblicze gangstera
Oblicze gangstera
Anna Wolf
8.4/10
„Oblicze gangstera” to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literat...
Ocalenie gangstera
Ocalenie gangstera
Anna Wolf
8.3/10
Drewniana chata otoczona lasem, z dala od cywilizacji…Rea Renado nie ma pojęcia, gdzie jest i dlacz...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl