Oblicze gangstera

Anna Wolf
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 34 ocen kanapowiczów
Oblicze gangstera
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 34 ocen kanapowiczów

Opis

„Oblicze gangstera” to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego wszelkich skrupułów świata. Pełna niespodzianek historia Kiriła i Raisy przyspiesza puls, wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do samego końca, gwarantując kilka godzin świetnej rozrywki i mnóstwo niezapomnianych emocji!

„Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie zna, wie, że lepiej ze mną nie zadzierać”.

Gangsterskie porachunki, dzika namiętność, gorące pożądanie. Mieszanka wybuchowa, która może eksplodować w każdej chwili.

Kirił Tarasow po kilkuletniej nieobecności, wraca do Europy Wschodniej. Pragnie odnaleźć jedyną osobę, na której mu zależy. Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Światełkiem, które znikło bez śladu. Podejrzewa, że stoi za tym jego były zleceniodawca, głowa tutejszej grupy przestępczej. Jednak tropy wiodą go do Nowego Jorku, gdzie czeka na niego kolejna tajemnica do rozwiązania.

Sprawa komplikuje się, gdy w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef tamtejszej mafii, Siergiej Szewczenko. Dla Kiriła rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie wielu ludzi. Ale tylko życie jednej osoby jest dla niego cenniejsze niż własne. Jest gotów wszystkim pokazać swoje oblicze diabła w ciele anioła.
Data wydania: 2022-11-09
ISBN: 978-83-287-2469-3, 9788328724693
Wydawnictwo: Muza
Cykl: Bracia Tarasow, tom 2
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 320
dodana przez: Vernau

Autor

Anna Wolf Anna Wolf Autorka romansów i książek erotycznych. Polka, pochodząca z Gorzowa, pisząca dla swoich czytelników z największą przyjemnością.

Pozostałe książki:

Serce gangstera Zemsta gangstera Grzeszne święta Ryzyko Gangstera Zimowe serca Ring Parker Rain Pokusa gangstera Love-hate, hate-love Nie zostawię cię Storm Gorące lato. Grzeszne opowieści Blade Knox Ghost Oblicze gangstera Obietnica gangstera Ring 2 Rozpalone zmysły Klątwa Berserkera Świąteczne namiętności Niebezpieczne związki Ocalenie gangstera Saint Facet na wakacje Święta po sąsiedzku Cole West Sprawa Rity Barbarzyńca Słodkie pragnienie Gangsterzy zrodzeni z mroku Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Vendetta Grzeszna muzyka Grzeszne strony namiętności Piekielna umowa
Wszystkie książki Anna Wolf

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Oblicze Gangstera

23.01.2023

"Oblicze Gangstera " ~ A. Wolf Pełna niespodzianek historia Kiriła i Raisy przyspiesza puls, wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do samego końca, gwarantując kilka godzin świetnej rozrywki i mnóstwo niezapomnianych emocji! „Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie ... Recenzja książki Oblicze gangstera

Rodzinne więzy

19.08.2023

Przeczytałam i zupełnie nie wiem, co napisać. Wychodzę z założenia, że w recenzjach trzeba być szczerym, więc szczerze podzielę się z Wami moimi odczuciami. "Oblicze gangstera" to historia Kiriła i Raisy, rozdzielonych przed laty przez zrządzenie losu. Oboje wiele w życiu przeszli i gdy on po latach i po trudnych przejściach wraca po nią, by odzy... Recenzja książki Oblicze gangstera

Uwaga mafijna rodzinka nadchodzi!!!

24.12.2022

Oblicze gangstera - Anna Wolf #Bracia Tarasow Uwaga mafijna rodzinka nadchodzi... W tej części ponownie spotkamy się z postrzelonymi bliźniakami, ich groźnym kuzynem oraz z pozostałymi bohaterami. Niespodziewanie otrzymają oni pod opiekę kolejnego zaskakującego i tajemniczego członka rodziny. W tym przypadku „nowy” nabytek najprawdopodobniej pow... Recenzja książki Oblicze gangstera

Oblicze gangstera

17.11.2022

To już drugi tom z serii bracia Tarasów, która jest kontynuacją serii „Gangsterzy”. Czy to możliwe, że Siergiej, Anton, Aleksiej Dimitrij i Melissa mają jeszcze jakiegoś członka rodziny, którego do tej pory nie poznali? Tym razem Kirił poszukuje Dimitrija i twierdzi, że mają wspólnego ojca. Tak wiec cała rodzina znów staje murem by rozw... Recenzja książki Oblicze gangstera

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@dosia1709
2022-11-09
10 /10
Przeczytane

...Czasem Anioł bywa diabłem…

Kirił Tarasow wraca do Europy po coś co należy do niego a raczej po kogoś…
Kogoś kto jest dla niego nadzieją, światełkiem w tunelu i brzytwą której chwyta się tonący. Zawsze należała do niego już wtedy kiedy zobaczył ją skulona w domu dziecka w którym się wychowywali.
Lecz on miał szczęście, został adoptowany.
Ale czy to szczęście nie było piekłem?

„Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie zna, wie, że lepiej ze mną nie zadzierać”.

Gdy wraca odkrywa że jej nie ma. Raisa zniknęła a za jej zniknięciem jak podejrzewa stoi on. Jego były zleceniodawca a teraz najgorszy wróg.
Kirił zrobi wszystko żeby ją odzyskać.
A gdy w poszukiwania wkroczy Sergiej Szewczenko i Rodzinka Tarasow będzie się działo.
Co stało się z dziewczyną?
Jaka prawda wyjdzie na jaw?
Jakie mroczne sekrety skrywa przeszłość?

Ufff…. Kochani jak ja czekałam na tę część.
Uwielbiam braci Tarasow. Gorąca, zaskakująca i pełna zwariowanych akcji książka. Rodzinka Tarasow jak zwykle potrafi zaskoczyć. Cieszę się że autorka i w tej części wmieszała wszystkich braci i ich zwariowane kobiety w akcję. Bez nich i ich poczucia humoru, myślę że to nie byłoby to. I jeszcze te pomieszanie czasów teraz i dawniej to był totalny sztos.
A na koniec autorka wie jak trzymać w napięciu czytelnika.
Tylko ja pytam czemu?
Ja chcę wiecejjj teraz,zaraz, natyc...

× 1 | link |
@bookaholic.in.me
2022-11-08
7 /10

Rodzina to najważniejsza z komórek społeczeństwa, stanowi oparcie, często potrzebną opokę, daje ukojenie ale i schronienie, gdy tego wymaga sytuacja. Co ważne, nie za sprawą więzów krwi, stajemy się rodziną. Bowiem to także ta tworzona z wyboru, z ludzi, na których można liczyć zawsze i o każdej porze. I taką właśnie niesztampową, nieco doświadczoną przez życie rodzinę, stanowią ludzie bliscy braciom Tarasow. Lecz ta struktura jeszcze nie skończyła się rozrastać.
Kirił to kolejny z rodu Tarasow, o którego istnieniu do tej pory nikt nie miał pojęcia. Jednak to, co płynie w krwi braci jest jedyne w swoim rodzaju i zmusza ich do wkroczenia na ścieżkę niekoniecznie zgodną z prawem. I tak też Kirił zarabia na życie, zupełnie podobnie jak reszta rodziny, choć nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie miał łatwego życia, gdy wychowywał się w domu dziecka zdawać by się mogło, że to najgorsze co może go spotkać, jednak bardzo się mylił, bo kolejne wydarzenia w jego egzystencji nie polepszyły jego sytuacji. Wręcz przeciwnie stworzyły z niego człowieka bezwzględnego ale i pałającego żądzą zemsty w stosunku do tych, którzy go skrzywdzili. Jedynym światełkiem w tunelu jest dla niego dawna miłość, którą zaciekle stara się odszukać.
Raisa to dziewczyna, która wychowywała się w tym samym domu dziecka co Kirił. Swego czasu byli dla siebie podporą i stanowili nierozerwalną parę, z czego z czasem wykiełkowały romantyczne uczucia. Niestety w obecnej sytuacji Raisy nie ma nic z ...

| link |
@ksiazkawautobusie
2022-11-12
9 /10
Przeczytane

Moje kochane Moliki, czy macie swoje ulubione czytelnicze serie, po które sięgacie w ciemno, bez względu na to, z jaką częstotliwością zostają one wydane? Jednym z moich ulubionych cykli jest właśnie historia o zwariowanej i równie niebezpiecznej familii Tarasow. Jednak za każdym razem przy kolejnej części, oczywiście nie tylko w tym przypadku, czuję lekki „lęk”, że seryjność nie idzie w parze z zachowaniem jednakowego poziomu całej opowieści i niekiedy kolejne tomy bywają gorsze od tych początkowych. A jak się sprawy mają w stosunku do szóstej części mafijnej sagi od Pani Anny?

Otóż moi drodzy, próżna była moja obawa. To ponowne spotkanie było dokładnie tym, za czym tak najbardziej tęskniłam. Pani Wolf stworzyła kolejną niebanalną historię, pełną humoru, licznych zwrotów akcji, namiętnych i gorących scen rozpalających wyobraźnię, a do tego naładowaną głęboko skrywanymi tajemnicami, a i najważniejsze z ogromną i charakterystyczną ilością tarasowskiej pewności siebie, z której słynie ta ciągle rozrastająca się rodzinka. W tej części spotkamy się ponownie z postrzelonymi bliźniakami i groźnym kuzynem oraz z pozostałymi bohaterami, którzy niespodziewanie otrzymają kolejnego zaskakującego i tajemniczego członka rodziny. W tym przypadku „nowy” nabytek najprawdopodobniej powiązany jest z niedawno poznanym Dimitrim, który to ostatnio dołączył do ich szeregów. Kirił Tarasow wkroczył w ich życie jak burza, nikt z nich nie przypuszczał, że na świecie jest jeszc...

| link |
@przyrodazksiazka
2022-11-12
10 /10
Przeczytane

,,Nie dostaną za mnie pieniędzy. Jestem nikim. Kobietą, która nie ma rodziny, a już tym bardziej pieniędzy, więc nie mogą za mnie żądać forsy".

Kto czytał już poprzednie tomy wie, że powinno się je przerabiać w kolejności, gdyż każdy następny jest dalszym wątkiem poprzedniego. Nic się również nie zmieniło w przypadku braci Tarasow. Wciąż rodzina jest dla nich na pierwszym miejscu bez względu na to, czy jest jest bliska czy daleka. Dlatego, kiedy czytamy o Raisie, która została porwana, lecz nie przypomina sobie niczego więcej, domyślamy się, że ktoś za wszelką cenę będzie się starał ją uratować i odzyskać. Wychodzi na to, że i sam szef mafii pragnie ją odnaleźć, lecz czy wiecie dlaczego? Nowy Jork jest niesamowitym miejscem, lecz czy możliwe, by to właśnie tam czekała na nich tajemnica, którą powinni jak najszybciej odkryć?
Słuchajcie, książka naprawdę jest prawdziwym wyzwaniem. Nie ma tutaj zastojów historii, tylko prawie każdy gna na złamanie karku, by tylko odnaleźć kogoś na kim im zależy. Książkę czytamy z perspektywy postaci, więc tym więcej wiemy o ich uczuciach i myślach. To jak dana postać widzi pewne wydarzenia nie zawsze jest tą samą wizją innej postaci. Niewątpliwie każda z nich jest tutaj zagadkowa i twardo nastawiona do życia. Poznacie tutaj ludzi, którzy mają twarde zasady i się ich trzymają. Rzadko kochają, lecz jeśli już to następuje, to postać staje się ważniejsza od nich samych. Podoba mi się to, że cenią swoją rodzinę, gdyż niewiele jest k...

| link |
@za.czyta.na
2023-03-23
8 /10
Przeczytane

Kirił Tarasow po kilku latach wraca do Europy Wschodniej, by odnaleźć jedyną osobę na której mu zależy. Raisa jest jego miłością, która zniknęła bez śladów. Kirił ma jednak podejrzenia, kto za tym stoi. Tropy prowadzą do Nowego Jorku, gdzie mężczyzna napotyka na kolejne tajemnice. W poszukiwania dziewczyny angażuje się także sam szef tamtejszej mafii, Siergiej Szewczenko. Dla Kiriła i jego sprzymierzeńców rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym stawką jest życie wielu osób. W tym to jedno dla niego najważniejsze.
Czy Kirił odnajdzie i uratuje Raisę? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Jak potoczą się ich losy? Czy zdołają pokonać przeciwności?
Porwania, poszukiwania, groźby. Obawa o własne życie. Strzelaniny, ataki, zamachy. Walka, tortury, morderstwa. Rodzina, wsparcie i pomoc. Miłość, pożądanie i namiętność. Stawianie czoła przeciwnościom. Bohaterowie, których nie da się nie lubić. Silni, stanowczy i bezwzględni mężczyźni. Kobiety, które pomimo trudnych przejść mają wielką siłę. Ogrom akcji, testosteronu, adrenaliny i emocji. Mieszanka wybuchowa, która sprawia, że książka ciekawi i nie pozwala się od niej oderwać.
Autorka zdecydowanie potrafi budować napięcie i kreować fajnych bohaterów, którzy zapadają w pamięci. "Oblicze gangstera" to książka, która ukazuje ogromną siłę jaką jest rodzina. Pokazuje, także że prawdziwa miłość potrafi zmienić nawet najbardziej niebezpiecznych i bezwzględnych gangsterów, w kochających i czułych partnerów.
...

| link |
@grazyna.podbudzka
2022-11-10
8 /10
Przeczytane

Kirił Tarasow po latach nieobecności wraca na wschód. Ma jeden cel: odzyskać ukochaną, którą musiał zostawić kilka lat temu przez wzgląd na jej bezpieczeństwo. Na miejscu jednak okazuje się, że Raisa została uprowadzona. Rozpoczyna się wyścig z czasem, każdy dzień zwłoki oznacza większą możliwość utraty dziewczyny. Drogi prowadzą mężczyznę do Nowej Jorku, a przy okazji do domniemanego brata Kiriła, którym okazuje się Dimitrij Tarasow. Czy mężczyźni są faktycznie spokrewnieni? W poszukiwania kobiety angażuje się sam Siergiej Szewczenko, a wraz z nim cała armia testosteronu w postaci pozostałych członków familii. Rodzina Tarasow nie da ze sobą pogrywać, a ten kto wpadnie na pomysł aby z nimi zadrzeć, słono za to zapłaci.

Uwielbiam zawziętość Tarasowów i tę babską plagę, która rządzi męską częścią rodziny. Najbardziej jednak urzeka mnie w nich to, że wyznają zasadę „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, bez względu na cenę podejmują ryzyko, aby ocalić to co dla nich najcenniejsze. Z tą rodzinką się nie zadziera, a każdy wróg otrzyma zasłużoną karę. Czy tak będzie i w tym przypadku? Nie zabraknie w tej pozycji zaskakujących zwrotów akcji, a motyw handlu żywym towarem mrozi krew w żyłach. Akcja pędzi, czas ma olbrzymie znaczenie a życie Raisy jest dla Kiriła najcenniejsze. Do tego wraca do mężczyzny przeszłość, jednak czy nie zbyt szybko przyjdzie się mu z nią rozliczyć?

Autorka, po raz kolejny zabiera nas do bezwzględnego świata ma...

| link |
@kuszla
2022-12-02
10 /10

Są serię, które potrafią rozkochać czytelnika na tyle, żeby przy premierze każdego kolejnego tomu, ten wracał do poprzednich.
Ta właśnie do nich należy.

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Kirił Tarasow powraca, mając jeden cel - odnaleźć Raise. Połączeni przed laty, brutalnie zostali rozdzieleni, aby każdy z nich mógł przejść przez własne piekło.

Teraz życie kobiety wisi na włosku, wspomagane nadzieją ujrzenia ukochanego. Ale czy po tylu latach on wciąż do niej należy?

Ślady prowadzą Kiriła do Nowego Jorku, a w poszukiwania włącza się sam Siergiej Szewczenko. Jednak nie będzie to łatwa akcja, a z każdym krokiem tajemnice zaczną się tłoczyć.
Czy mężczyznom uda się ocalić Raise?
Tym razem nic nie będzie oczywiste...

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Uwielbiam tych twardzieli 🤭 Bracia Tarasow mają w sobie to coś, co sprawia, że mężczyźnie z tej rodziny rozkochują w sobie do granic możliwości 🥰

Tym razem autorka zapewniła nam prawdziwy rollercoaster emocji i totalny kosmos wydarzeń!

Demony przeszłości jeszcze nigdy nie były tak mroczne, a koszmar terazniejczosci nie opawał w tak bezbrzeżną niepewność.

Bohaterowie choć stereotypowi - on męski gangster, ona niewinna owieczka - posiadali coś, czego w mafijnych książkach jeszcze nie widziałam. Co dokładnie?
Przeczytajcie!

Nie obyło się również bez zwariowanych kobiet, a także męskiej elity, która jest w stanie zmieść z powierzchni ziemi każdego, kto tylko odważy się tk...

| link |
@agnban9
2022-11-10
7 /10


"Oblicze gangstera" aktorstwa Anny Wolf to kolejna część o Braciach Tarasow. Tym razem poznajemy Kiriła.

Kirił Tarasow, po kilkuletniej nieobecności wraca na stare śmieci. Powrócił po Raise, jedyną osobę, na której mu zależy . Niestety dziewczyna zostaje porwana i ślad po niej zaginął. Poszukiwania prowadzą go do Stanów. Kirił znajduje trop w Nowym Jorku. Przy okazji postanawia, poszukać informacji o swojej rodzinie i trafia na Dimitrija Tarasowa. Jak Dimitrij to i cała rodzinka Tarasow, włączają się do poszukiwań. Czy Kirił odnajdzie dziewczynę???

Kto mnie zna, wie że nie przepadam za książkami mafijnymi. Ale zawsze musi być jakiś wyjątek od reguły i są nimi książki Anny Wolf. Mam wielką frajdę czytając to. Świetnie się na tym bawię. Uwielbiam tą rodzinkę Tarasow. Każdy z nich to wielki macho, grożą sobie i dogryzają w każdym momencie, ale każdy za rodziną skoczyłby w ogień. Tak samo jest w tym wypadku. Bracia czy kuzyni, zawsze mogą liczyć na swoją pomoc, nawet nie proszoną. Kirił jako ten nowy, nie jest przyzwyczajony do ich zachowania, ale idealnie do nich pasuje. Do tego zaczynają wychodzić na jaw tajemnice z przeszłości. Robi się niebezpiecznie. Ale najważniejsza jest rodzina. Na rodzina zawsze można liczyć. Przynajmniej w ich przypadku. Czy Raina odnajdzie się w tej zwariowanej rodzince??? Jakie tajemnica skrywa i jej przeszłość???
Książka czyta się ekspresowo, akcja pędzi, nie mamy czasu na nudę. Do tego ciągle potyczki między rodzinką ...

| link |
@kami2002polan
2022-11-24
Przeczytane

🍁Recenzja🍁

"Suk­ce­sy kształ­tu­ją czło­wie­ka na równi z po­raż­ka­mi."

Anna Wolf powraca a z nią kolejny niebezpieczny mężczyzna z serii Bracia Tarasow.

Kirił wraca do Europy. Wraca po osobę, która należy do niego. Nie jest tylko kimś, jest kimś więcej. Łączy ich wspólna przeszłość, która została przerwana w momencie adopcji. Tylko że kiedy wraca, jej nie ma. Co się stało z dziewczyną? Czy mroczne sekrety, jakie skrywa przeszłość, wyjdą na światło dzienne?

"Oblicze gangstera" to książka, która pokaże wam prawdziwą twarz tego niebezpiecznego mężczyzny. Będziecie pod wrażeniem jego osobowości i na pewno jego diabelski urok, trafi prosto do waszego niegrzecznego serca.

Autorka po raz kolejny w tej serii sprawiła, że jak tylko książka do mnie dotarła, byłam jej tak ciekawa, że rzuciłam wszystko i zaczęłam czytać. I wiecie co?, było warto, bo to, co tutaj się działo przechodzi wszelkie pojęcie.

W tej książce na pewno nie zabraknie zwrotów akcji, wspaniale poprowadzonych scen, pożądania, gorącej atmosfery oraz humoru, który chyba już się wpisał w pióro autorki. Bez niego te historie nie byłyby aż tak dobre. Ale żeby nie było tak nudno, zrobi się też niebezpiecznie i na pewno wiele momentów będzie nie do przewidzenia. Kilkukrotnie autorka wprowadziła mnie w totalny szok i niedowierzanie. Kiedy myślałam, że coś pójdzie po mojej myśli, tak naprawdę poszło w odwrotnym kierunku i wprawiło historię w nowy bieg.

Pióro a...

| link |
@paula_9191
@paula_9191
2022-11-14
9 /10
Przeczytane

Myślicie że braci Tarasow jest już wystarczająco? Otóż nie. Kirił Tarasow nadchodzi.

Kirił Tarasow wraca z Ameryki do Europy po swą ukochaną. Jednak dziewczyna nagle zniknęła. Okazuje się że została porwana.Wszystkie ślady wskazują że Raisa przetrzymywana jest w Nowym Jorku. W poszukiwania wtrąca się Szewczenko (Boss tutejszej mafii) wraz ze swoją rodziną (w tym z Dimitrijem Tarasow). Kirił razem z Dimitrijem próbują rozwiązać zagadkę czy mają wspólnego ojca. A to nie jest takie proste bo żaden z Nich Go nie zna. Niektóre zagadki rodzinne w końcu się rozwiązują.
Czy Kirił odnajdzie się w tej zakręconej rodzinie?
Czy Raisa ujdzie z życiem i będzie z Kiriłem?

Kolejna książka autorki która wciągnęła mnie bez reszty. Mafijne porachunki, strzelaniny, zagadkowe koligacje rodzinne, mnóstwo zabawnych dialogów między bohaterami. Pikantnych scen również nie brak. A pani Alina rozwala, swoim zachowaniem, cały system (oj biedna ta choinka).
Lekkie pióro autorki, styl który przyciąga gwarantują dobrą pozycję książkową. Plus za pisanie rozdziałów oczami danego bohatera. To dodało smaczku (bardzo lubię takie zabiegi w książkach).

| link |
@basiaa22.86
2022-10-29
10 /10
Przeczytane

😈”Oblicze Gangstera” to świetna kontynuacja serii o braciach Tarasow.Z przytupem „zmartwychwstały” Kirił wkracza do akcji.Pewność siebie i charakterny wygląd pomaga mu osiągnąć to,czego pragnie-a On chce Raisę.Jak wiemy bracia Tarasow dla swoich kobiet poruszą niebo i ziemię,by ochronić swoją kobietę.
Ponownie wkraczamy do gangsterskiego świata porachunków,aby odkryć prawde!!Dla Tarasow nie ma rzeczy nie do odkrycia.Dzięki temu akcja jest na najwyższym poziomie.
Warto wspomniec o żonach i partnerkach braci Tarasow.Są one jak ogień.Nie dają soba pomiatać.Pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie.Robi się wtedy ciekawie i śmiesznie…
Fabuła poszerzona o handel ludźmi i odkryciu kto za tym stoi jest niezwykle ciekawe.
Wspólne działania gangsterskie braci Tarasow obfituje w zabawne dialogi oraz niebezpieczne wydarzenia z których ciężko wyjść bez szwanku…

Czytało się niezwykle szybko i z wielkim zainteresowaniem.Ogrom wrażeń i emocji gwarantowany.
Z niecierpliwością czekam na kolejny tom z tej serii.Kłopoty kochają braci Tarasow i jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa..😉
Koniecznie sięgnijcie po książka.Polecam

| link |
@lukaszgrudzinski21
2022-11-11
7 /10

Raisy zostaje porwana. W ostatnim momencie przed gwałtem i wykorzystania ucieka. Trafia w ręce samego szefa mafii.

Kiriła wraca do Europy. Zaczyna poszukiwanie bohaterki oraz wiadomości o swojej rodzinie. Kolejny Tarasow. Kolejny brat, kolejne porwania, kłopoty i wielka rodzina.

W tej książce jak zawsze dziewczyny mnie rozbrajały. Uwielbiam każdą i cieszę się, że ciągle poprzedni bohaterowie pojawiają się w dużym stopniu. Tak samo bohaterzy uwielbiam ich oraz ich charaktery, które nie są łatwe. W tej książce oczywiście jak rodzina chłopaki chcą pomoc w poszukiwaniach porywacza Raisy plus do tego chcą się dowiedzieć więcej o rodzinie bohatera. Czy faktycznie ich łączy wspólna krew.

Pomimo krwi, trupów i strzelanin mamy dużo humoru i scen erotycznych. Serię braci bardzo lubię, więc ten tom również mnie zadowolił. Przyjemna i lekka książka mafijna na wieczór.

| link |
@marta582_82
2022-11-11
8 /10

"Ci, któ­rych ko­cha­my, są dla nas naj­więk­szym za­gro­że­niem, ale imy jesz­cze więk­szym dla nich."
◇◇
"Suk­ce­sy kształ­tu­ją czło­wie­ka na równi zpo­raż­ka­mi."
▪︎▪︎
To była zdecydowanie jedna z moich ulubionych części tej serii. Kolejna wciągająca intryga, nowa para bohaterów, która idealnie wkomponowała się w pozostałą ekipę, odrobina erotyki, akcja i duża porcja humoru. A jeśli tęskniliście za dobrze już znaną, szaloną bandą nieobliczalnych gangsterów, to mam dobre wieści, ponieważ zarówno oni jak i ich nieokiełznane kobiety z Aliną na czele, są tutaj obecni praktycznie przez cały czas.
Poza tym jak tu rodziny Tarasow bywa jedne tajemnice się wyjaśniają tylko po to, by zrobić miejsce kolejnym...
Świetna zabawa.

| link |
@mamazonakobieta
2022-11-14
9 /10
Przeczytane


„Oblicze gangstera” to książka, która mnie zdecydowanie się podobała, spędziłam z nią ciekawie czas i z przyjemnością poleca.

| link |
@Justyna5
@Justyna5
2024-06-05
6 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Oblicze gangstera. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Obietnica gangstera
Obietnica gangstera
Anna Wolf
8.4/10
Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny ...
Ocalenie gangstera
Ocalenie gangstera
Anna Wolf
8.3/10
Drewniana chata otoczona lasem, z dala od cywilizacji…Rea Renado nie ma pojęcia, gdzie jest i dlacz...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl