Paleta uczuć

Renata Czaban-Kryczka
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Paleta uczuć
Książka Paleta uczuć
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Co zostanie z wakacyjnej miłości, gdy lato dobiegnie końca? Łucja od dawna kocha się w Dominiku. Paulina wciąż wzdycha do brata swojej najlepszej przyjaciółki. Żadna z nich nie podejrzewa, że nadchodzące lato będzie przełomowym czasem w ich życiu. Obie dziewczyny bowiem w końcu zaznają prawdziwej, odwzajemnionej miłości. Letnie spacery w świetle księżyca, wycieczki rowerowe, pływanie w jeziorze i bezsenne noce spędzone na rozmowach z ukochanymi... Wydaje się, że ta sielanka mogłaby trwać wiecznie. Wkrótce jednak pewne wydarzenia z przeszłości położą się cieniem na tym idealnym, wakacyjnym obrazku. Jak poradzą sobie bohaterowie w zderzeniu z trudną do zaakceptowania rzeczywistością? Czy wybory, jakich dokonają, pozwolą im stworzyć dojrzałe, w pełni udane związki? Często miała jego obraz przed oczami. Mimo że wówczas był ze swoją ówcze...
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8147-275-3, 9788381472753
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 488

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Paleta uczuć

Główną bohaterka jest Łucja, która po zdaniu sesji na wakacje jedzie do domu do rodziców. Tam nad jeziorem spotyka swoją wielką miłość z podstawówki Dominika. On również w niej zakochany proponuje randkę. I tak zaczyna się ich miłość. Do głównej bohaterki na wakacje przyjeżdża jej przyjaciółka ze studiów Paulina. Dziewczyna zakochuje się w starszym bracie Łucji Adrianie. Adrian po wielu luźnych związkach stara się o względy u Pauliny, lecz nie chce jej spłoszyć. Łucja ma tez młodsze rodzeństwo brata Mateusza, który jest w związku z Anią, lecz coś między nimi przestało iskrzyć, oraz siostrę Ma... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@mrsbookbook
@mrsbookbook 2019-04-03
Przeczytane (2019-03-31) Do recenzji Na mojej półce
Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo potrzebowałam takiej książki. Lekka i wciągająca zarazem, pełna uczuć i emocji. Jak tytuł sam mówi „Paleta uczuć”. Ogrom miłości. Bardzo przyjemnie czytało się o kontakcie jaki ma ze sobą rodzeństwo, o tym że rodzice nie kryją uczuć do siebie. Miłość jaką rodzice obdarowują siebie i potomstwo ale również i przyjaciół, cudownie wykreowany świat. Naprawdę aż chciało się czytać, i żałuje że już się skończyło. Lecz żeby nie było nudno i tak kolorowo, pojawiają się tez i problemy ( jak w każdym życiu) choroba, zazdrość ale też i przeszłość namiesza w życiu głównej bohaterki. Książka naprawdę wspaniała, idealna jako coś lekkiego. Mimo, iż fabuła dosyć pr...
serce | link |

Co czytać po książce “Paleta uczuć”- Renata Czaban-Kryczka

Książka Bractwo Dusz, Księga 2
Bractwo Dusz, Księga 2 Grażyna A. Adamska
7/10
„Bractwo Dusz, Księga 2” jest kontynuacją niezwykłych przygó...
Książka Bractwo Dusz. Księga 4.
Bractwo Dusz. Księga 4. Grażyna A. Adamska
8/10
Książka Wyśnione życie
Wyśnione życie Cynthia Swanson
9/10
Prowokujący i niezwykle mocny debiut o kobiecie, która musi ...
Książka Papierowe serca
Papierowe serca Courtney Walsh
9.3/10
Książka Królowa Saby
Królowa Saby Tosca Lee
6.5/10
Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia. Pełna życia, a...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się